Egyéb

Ár:   5500 Ft és 8500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   6 db és 12 db ampulla   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VNikol, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   5500 Ft és 8500 Ft
Kiszerelés:   6 db és 12 db ampulla
Kategória:   Hajápolók

Placenta alapú kezelés, amely tartalmazza a haj számára szükséges összes vitamint és aminosavat. A placenta a gyógyszeriparban nagy elismerésnek örvend a hajhullás, a kopaszodás leküzdésében tanúsított hatékonyságáért, helyreállítja a hajgyökereket a kopasz felületeken, és sűrűbbé teszi a hajszálakat.

VNikol

2021. január 21.

Szülés utáni hajhullásom alatt találtam rá erre a termékre még évekkel ezelőtt. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Bár a hajas fejbőrre való felvitel körülményesebb, mint mondjuk egy Vichy ampulla esetén, de ár/érték arányban szerintembőven megéri. Gyakorlatilag már a 2. hajmosás után látványosan csökkentette a hajhullást, és sok új babahajat is növesztettem. Azóta kúraszerűen szoktam használni. Hajmosás után bemasszírozom a fejbőrbe, majd beszárítom a hajam. Nincs nyoma. Alkalmanként én csak fél ampullát használok el, a kupakját szépen vissza lehet pattintani szerencsére, így megmarad a következő hajmosásra. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.