Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélyhidratáló, bőrkondícionáló szövetfátyol maszk, amely koncentrált, természetes növényi hatóanyagokat tartalmaz.

Elérhető változatok: aloe, EGF, aroma, fehérítő, vitaminos, gyógynövényes, tengeri alga, zöld tea, kollagén, méhpempő, gránátalma, rózsa, kígyóméreg, uborka, málna, csiga, gyöngy, ginzeng, hialuronsav, koenzim, citrom, mungóbab, burgonya, fekete üröm, arany

Cu2tka-baba

2016. február 8.

Nagyon sok félét megrendeltem és meg is érkeztek így elkezdtem tesztelgetni őket. Gondoltam leírom hátha másnak hasznos.

Aroma: Szintén 1 dollár körüli árban vettem, sőt még olcsóbban, ugyanis 3 b volt kb 2,5$. Ez a maszk egészen más mint az előző, az illata gyógynövényes, kicsit a régi típusú gyógyszertárakra hasonlít. Azokra ahol még fa burkolat van és nagy kerámia üvegek latin feliratokkal. Kicsit ijesztő, de ahogy felteszi az ember elmúlik. Nagyon erősen hűsítő érzés először, kicsit csípett is a szárazabb részeken az első 2-3 percben , de ez elmúlt és bizsergés maradt utána. A bőröm elég jól beszívta a rajta levő anyagot, de a csomagolásban így is maradt vagy 5 ml szérum .( Onnan tudom, hogy egy benton szérum mintás üvegcsébe töltöttem, ami pont 5 ml és csurig lett) A gránátalmásat ehhez képest hidratálóbbnak mondanám, míg ezt feszesítőbbnek. Sokkal feszesebb, ruganyosabb lett tőle a bőröm, de másnap ugyanúgy kellett a hidratálás így arra annyira nem hasznos. Nagyon jó vele relaxálni, mert kikapcsol és kellemes élmény. Eddig nekem 2/2 :)

Gránátalmás: Nekem tetszik. átlagosan 1 $ ért vettem kb 290 ft volt. Nagy mennyiségű kence van a maszkon. Kicsit nagy a maszk bőven lefedte az állam alatti részt is. Az illata érdekes. Egy édességre emlékeztet, de az istenért nem jöttem rá, hogy pontosan melyikre:D Ha csak őt nézem akkor megérte azt a 300 ftot teljes mértékben. Egy üzleti útra vittem legutóbb magammal, ahol is az irodában és a szállodában is olyan száraz volt a levegő, hogy a bőröm miután megmostam az arcom úgy feszült hogy azt hittem megőrülök. ( hipoallergén minden amit használok hozzá) Feltettem ezt este - igaz 20 percet ír én egy film keretéig 1 órára hagytam fel- és utána pár napig mintha kicserélték volna a bőröm. Nekem csodaszer volt, főleg hogy a kencéből amivel át van itatva a maszk még maradt ezt egy kis tégelybe tettem és használtam még 1-2 napig az arckémem alá :)

A többi típus tesztelése folyamatban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

A többi típus tesztelése folyamatban:)

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.