Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A teafaolajjal gazdagított új hatóanyag határozottan növeli a gyanta gyengédségét, továbbá megelőzi a bőrirritációt. Most még a legrövidebb szőrszálak is könnyen eltávolíthatóak, az újak lényegesen lassabban nőnek ki és határozottan gyengébbek lesznek. A gyantacsíkokkal végzett szőrtelenítés minden egyes alkalommal könnyebbé válik, és a bőr hosszú időre sima és bársonyos marad. A könnyen lágyuló, rugalmas alapanyagú gyantacsíkok tökéletes szőrtelenítést tesznek lehetővé.

Vizililiom

2017. március 21.

A gyantacsík nem sokat ért benne szerintem, nem minden szálat tudtam vele kitépni. A törlőkendője viszont nagyon jó, frissítő volt, azt szerettem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

anitaanett

2015. január 6.

Az illata nagyon kellemes, hamar fel lehet melegíteni, nem irritálja a bőrt a teafaolajnak köszönhetően, nem maradnak apró gyantamaradványok utána a bőrön, ha esetleg mégis marad, mellékeltek hozzá olívás törlőkendőt a leszedésre. Nagyon sokáig elég egy csomag, ár-érték arányban nagyon megéri. Egyetlen negatívuma, hogy ha kevesebb hintőport használok gyantázás előtt, akkor nem annyira hatásos, nem tép ki minden szőrszálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: BHT