Egyéb

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Erus, az összetevőket feltöltötte: SandorneGaga, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyógynövényes, pórusösszehúzó, hűsítő tonik. Csak természetes anyagokat tartalmaz. A készítmény alkalmas bármely életkorban előforduló zsíros,- pattanásos (gyulladt) bőr ápolására. Használata során az arc, mellkas és a hát bőrének zsírosságát csökkenti.

kovacsbia

2017. november 22.

Tévedésből kaptam meg ezt a terméket (eredetileg a szárító keveréket rendeltem meg). Utólag kaptam meg hozzá a szárító keveréket is, így együtt használom azóta a kettőt. Az alap probléma nálam az volt, hogy fogamzásgátló szedése mellett is állandó jelleggel gyulladt göbök jelentek meg az arcomon, leginkább a homlok és áll tájékán. Kinyomni nem lehetett őket, de én természetesen mindig megpróbálkoztam vele... :D Végső kétségbeesésemben esett a választásom ennek a toniknak a testvérérére, a szárító keverékre. Magának a toniknak nem tudom, hogy milyen hatása van,mivel önmagában nem használtam, de számomra megnyugtató, hogy egy gyógynövényes, erre a célra kifejlesztett termékkel kenem át az arcom, annak reményében, hogy tényleg csak javítani fog rajta. Az illata elég erős, de megszokható. Mindegyik termék leírásában utalást tesznek a másik termékre is, hogy együtt használva hatásosabb, így én is leginkább ezt javaslom mindenkinek.
Mindkettőt használva kijelenthetem, hogy az én problémámon segített, a szétszadizott pattanásokon is segít, és szerintem meggátolja újabbak megjelenését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

amazing

2013. december 20.

Nekem tetszik, esténként teszek egy kicsit egy vattakorongra, és áttörlöm vele az arcomat. Mondjuk egy másik tonikkal együtt használom, szóval nem tudom melyik a hatékonyabb... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 20.

Villango

2013. augusztus 9.

Nekem éppenséggel bevált, kissé javitok az átlagán. :) Igaz felváltva használom egy sokkal durvább, erősebb tonikkal, a Dermafil arcszesszel, ami igazán tisztit, ezzel szemben. Na az brutálul szárit, tisztit, a bőröm erősen zsirosit utána.... ez a tonik sokkal lájtosabb, egyfajta gyógyviz a Dermafil-hez képest. :) Ajándékba kaptam, nem tudom még hogy újra venném-e. Nem rossz, de nem tisztit eléggé. Lájtos tonikként az Aloe First-öt használom, ami mindig van amúgy is itthon és ami igazi csoda a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

dorc

2012. szeptember 5.

Először ezt használtam, de nagyon szárította a bőröm, de ettől függetlenül szerettem. Mindig hatott, de egyszer amikor venni akartuk nem volt ezért kipróbáltam a
Vermix Szárítókeveréket és az kevésbé szárít talán. Egyformán jó, talán ezt kevésbé szeretem, ezért a 4 csillag. De ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Erus

2012. április 12.

Megvettem, kipróbáltam párszor, de nekem nem vállt be. Zsíros, pattanásos a bőröm, de emellett hiper érzékeny is ezért az ehhez hasonló bőrűeknek nem ajánlom.
Húzódott, kipirosodott az arcom és még a pattanásaimat sem csökkentette, sőt azt vettem észre, hogy még több lett tőle.
Így a mellkasomra és a hátamra használom, ha kijönnek kis kiütések, patik, arra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Hidratálók: Honey

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: tokaji aszú esszencia. A tokaji aszú eszencia az aszúszemekből a saját súlyuk hatására kipréselődött sűrű mézszínű folyadék. Az összetevő cukrokban és aminosavakban gazdag, vagyis segít a bőrnek a külső védőrétege fenntartásában.