Egyéb

Ár:   150 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kínai boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   kínai boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Reuma, megfázás, izomfájdalom, sportsérülés, rovarcsípés esetén használható. Reumás panaszokra elsősorban a vörös balzsam javasolt. Megfázásos tünetekre (nátha, torokfájás, köhögés, hörghurut) elsősorban a fehér javasolt.

Gabria

2019. október 31.

Régebben több tucat volt itthon, a szüleim sok mindenre ezt használták. Azóta egyáltalán nem is láttam, úgy látszik mindig rossz helyen keresem!? Kicsit nosztalgikus érzés ránézni is, mindig a tigrisesből volt nekünk itthon. Hatásos kis krém, lehet szeretni nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Lona22

2019. március 3.

Minél sötétebb, annál erősebb és jobban hat. Legalábbis én így vettem észre. Ui: és nem mindig a drágább a jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

tenagi

2019. január 31.

Mindig van itthon a "tigrises" változat. A családban ezt használjuk izomcsomókra is, (nem csak megfázásra) bedörzsölöd és lazítja az izmokat érezhetően. Gyorssegélynek kiváló és kis helyen is elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Jucuus

2019. január 18.

A fehér volt meg nekünk, nagyon szerettük megfázásos időszakban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

A fehér volt meg nekünk, nagyon szerettük megfázásos időszakban!

bogcsii

2018. november 3.

Pattanás nyomkodas után rá kenem a területre és szépen helyre hozza hegesedés nélkül be gyógyul a seb , plusz mikor ki van repedve a szám a szeles időbe ez a krém csodaszer,igaz csípi az elején de egy este alatt begyogyul 🥰plusz az orrom is ki sebesedik a sok fújástól azt is szépen rendbe hozza ! megvan egy éve de meg mindig tele van szinte 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

erika81

2018. augusztus 2.

Évek óta mindig nálam van vagy ez a kiszerelés, vagy az olaj verziója!
Fejfájós vagyok és ez mindig beválik. Még migrénre is!
Kötelező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Évek óta mindig nálam van vagy ez a kiszerelés, vagy az olaj verziója!
Fejfájós vagyok és ez mindig beválik. Még migrénre is!
Kötelező!

Hecate

2018. július 6.

Migrén ellen hatásosnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Migrén ellen hatásosnak bizonyult.

Ennie86

2018. június 1.

Gyerekkorom csodaszere! :) Fejfájásra mindig bevált de az itt olvasottak alapján ki fogom próbálni másra is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

cattitude

2018. június 1.

nagyon szeretem a kámfort, ezt az olcsó balzsamot is imádom, én bulkban rendeltem aliexpressről pár dollárért, szerintem sose fog kifogyni a mostani adag. szúnyogcsípésre, fájó izmokra/ízületekre, eldugult orra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

balazskrisztii

2018. május 30.

Betegen sokszor használtam a mellkasomon, orromon, ezért mindig volt egy tégely a táskámban. Aztán elérkezett a jó idő, vele együtt a szúnyogok is, de fenistil nem volt nálam és kezdtem megbolondulni a viszketéstől. Gondoltam teszek egy próbát. Soha többé nem fogok mást használni csípésekre! Amellett, hogy hatásosan hűsített, kb másnapra eltüntette a fél tenyérnyi vörös foltomat. Az egyetlen problémám a tégellyel van, nehezen tudom levenni a tetejét, kell hozzá egy segédeszköz. de a kenőcs tulajdonságain természetesen nem változtat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Vaselinum Album
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Pinus Pumilio Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Ceresin 0 0