Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   150 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kínai boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   kínai boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Reuma, megfázás, izomfájdalom, sportsérülés, rovarcsípés esetén használható. Reumás panaszokra elsősorban a vörös balzsam javasolt. Megfázásos tünetekre (nátha, torokfájás, köhögés, hörghurut) elsősorban a fehér javasolt.

Lona22

2019. március 3.

Minél sötétebb, annál erősebb és jobban hat. Legalábbis én így vettem észre. Ui: és nem mindig a drágább a jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

tenagi

2019. január 31.

Mindig van itthon a "tigrises" változat. A családban ezt használjuk izomcsomókra is, (nem csak megfázásra) bedörzsölöd és lazítja az izmokat érezhetően. Gyorssegélynek kiváló és kis helyen is elfér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Jucuus

2019. január 18.

A fehér volt meg nekünk, nagyon szerettük megfázásos időszakban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

A fehér volt meg nekünk, nagyon szerettük megfázásos időszakban!

bogcsii

2018. november 3.

Pattanás nyomkodas után rá kenem a területre és szépen helyre hozza hegesedés nélkül be gyógyul a seb , plusz mikor ki van repedve a szám a szeles időbe ez a krém csodaszer,igaz csípi az elején de egy este alatt begyogyul 🥰plusz az orrom is ki sebesedik a sok fújástól azt is szépen rendbe hozza ! megvan egy éve de meg mindig tele van szinte 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

erika81

2018. augusztus 2.

Évek óta mindig nálam van vagy ez a kiszerelés, vagy az olaj verziója!
Fejfájós vagyok és ez mindig beválik. Még migrénre is!
Kötelező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Évek óta mindig nálam van vagy ez a kiszerelés, vagy az olaj verziója!
Fejfájós vagyok és ez mindig beválik. Még migrénre is!
Kötelező!

Hecate

2018. július 6.

Migrén ellen hatásosnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Migrén ellen hatásosnak bizonyult.

Ennie86

2018. június 1.

Gyerekkorom csodaszere! :) Fejfájásra mindig bevált de az itt olvasottak alapján ki fogom próbálni másra is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

cattitude

2018. június 1.

nagyon szeretem a kámfort, ezt az olcsó balzsamot is imádom, én bulkban rendeltem aliexpressről pár dollárért, szerintem sose fog kifogyni a mostani adag. szúnyogcsípésre, fájó izmokra/ízületekre, eldugult orra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

balazskrisztii

2018. május 30.

Betegen sokszor használtam a mellkasomon, orromon, ezért mindig volt egy tégely a táskámban. Aztán elérkezett a jó idő, vele együtt a szúnyogok is, de fenistil nem volt nálam és kezdtem megbolondulni a viszketéstől. Gondoltam teszek egy próbát. Soha többé nem fogok mást használni csípésekre! Amellett, hogy hatásosan hűsített, kb másnapra eltüntette a fél tenyérnyi vörös foltomat. Az egyetlen problémám a tégellyel van, nehezen tudom levenni a tetejét, kell hozzá egy segédeszköz. de a kenőcs tulajdonságain természetesen nem változtat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Lilium

2017. szeptember 15.

Valahogy minden szeptemberben belém van programozva a megfázás, pedig én már az első héten a bőrdzseki + bokacsizma kombót nyomom, és még így is hamarabb betegedek le, mint az a középkorú hölgy, aki balerinacipőben és egy szál vékony fölsőben utazik velem minden reggel a metrón.. Ez viszont az egyik legjobb fegyver orrdugulásra, egy kincs! Évekig eláll, kevés kell, akkor viszont képes megmenteni egy fülladásos veszélytől! :D Használni nagyon is egyszerű, csak bekenem vele az orrom alatti részt, és már rögtön kapok is levegőt. Eléggé csíp, de hozzá lehet szokni, na meg még sok mindenre jó, érdemes beszerezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Vaselinum Album
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Pinus Pumilio Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Ceresin 0 0