Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettii, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Előnyei: gyulladásgátló hatású, bőrnyugtató hatású, fokozza a komfortérzetet.
Színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

Yubiri

2017. május 17.

280 Ft-ért találtam rá egy kicsi euros boltban, amikor kifejezetten körömvirágos termékeket kerestem.
Ezért az árért szuper, én a hónaljamra használom éjszakára, de látom, valakinek szárazsamponnak is bevált, annak is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

ColoredYouTube

2017. január 3.

Fantasztikus. Én a sminkem fixálásához, "bake"-hez használom. Szerintem a minősége fantasztikus. Nagyon olcsó darab, főleg az átlagos folyékony púderekhez képest. Nagyon jól mattít, tartós, de néha napközben, ha van lehetőségünk, nem árt frissíteni. Teszi a dolgát, nemsokára harmadszorra fogom újravenni, megéri.
Ha túl sokat viszünk fel belőle és nem jó módszerrel akkor nagyon poros hatású lesz, de ütögetve, húzva kisebb mennyiségekben nagyon jól működik.
Aki eddig nem próbálta sminkhez, most tegye meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Aki eddig nem próbálta sminkhez, most tegye meg!

Kirara94

2016. március 12.

Intim szőrtelenítés után kötelező darab a hajlatokba. Így a még érzékeny bőrfelület nem dörzsölődik ki, hamar regenerálódik. 200ft-ért vettem a helyi 100ftos boltban. Teljesen megérte, sokáig elég, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

brigi50c

2015. december 2.

borzasztó rég megvan, és tökéletesen ellátja a funkcióját. emellett el kell árulnom, hogy vész esetén szárazsampon helyett használom, meg mikor a szárazsampon sem tud már segíteni. pár óvatosabb szórás, törölközős-fésűs eloszlatás, és még NAPOKIG vállalható a hajam a legrosszabb állapot esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Hettii

2012. augusztus 19.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Szőrtelenítés után szoktam használni. Megnyugszik tőle a bőröm. Imádom a körömvirágos termékeket :) 290 Ft-ért vettem egy eurós boltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract