Egyéb

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bebek, az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, alkoholmentes nedves toalettpapír. Gyengéd és kényeztető gondoskodást nyújt, kiemelkedő tisztaságérzet mellett.

AVoracsek

2020. október 20.

Habár nagyon jó minőségű kendők, elég nagyok is, tényleg lehetséges egyszerre csak egy darabot kivenni belőle, és nagyon drágának találom. Található jóval olcsóbb alternatíva is a piacon, ami hasonlóan jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Nem egy olcsó fajta kendő, de nagyon szeretem. Szülés utáni napokban megváltás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Bettiiyy

2019. július 31.

Mindig tartok magamnál és otthon egyet. Nem használom minden nap, de ha a helyzet úgy hozza nagyon halás vagyok, hogy nálam van. Kellemes az illata, lehúzható a wc-n is, nem irritál, kellően nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Zsoanna89

2019. július 31.

Imádom, szuper termék. Biológiailag lebomló, így a WC-ben is lehúzható. Higiénikus, a táskában jól elfér a praktikus kiszerelése és a csomagolása miatt. Mindig jól jön, főleg ebben a nyári melegben. Szeretem az illatát. Kipróbáltam a "Oure" változatát is. Arról is csak jót lehet elmondani. Igazi nélkülözhetetlen darab a mindennapokból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

demeterne

2019. július 31.

Nagyon jó kis termék. Az összes Zewa nedves toalettpapír közül ez a kedvencem. Kellően nedves, az illata nem tolakodó, és nem irritál. Mindenképp megérdemel 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

ausmorzs

2019. július 30.

Könnyen kezelhető, a funkcióját jól látja el, lehúzható és isteni az illata. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Könnyen kezelhető, a funkcióját jól látja el, lehúzható és isteni az illata. ☺️

Kittyki

2019. június 17.

Nagyon jó, kellemes törlőkendő. Ha le van akciózva mindig veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Nagyon jó, kellemes törlőkendő. Ha le van akciózva mindig veszek belőle.

mlexa

2019. június 16.

Jó kis termék. Nem szakad, jó nedvesek is a lapok. Az illata is kellemes. Viszont ár - érték arányban van jobb is a piacon. Szóval nyilván inkább az olcsóbbat veszem, ha egy az egyben ugyan azt tudják...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

mercica

2019. május 12.

Nagyon finom illata van, elég vastag a kendő anyaga és úgy tudom lehúzható. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

LaNara

2018. szeptember 14.

Évi babakelengye listájáról jutott eszembe mennyire imádtam ezt a kórházban meg az első hetekben otthon. Nem tudom komolyan mi lett volna ha a száraz mezei wc-papírral kellett volna törölgetnem a khm. Én ugyan megúsztam a gátmetszést, repedést de akkor is olyan jól esett ezt használni. Kiraktam a szobai wc mellé is és bizony ráraboltak a szobatársaim is. Mindenkinek aki kórházi csomagot rak össze üzenem, hogy ezt dobja be, hálás lesz érte! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil