Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zewa nedves törlőkendővel nincs többé maszatos arc, se ragacsos ujjak.

• kiváló Zewa-minőség: extra erős, tartós, de puha lapok
  • gyengéd tisztítás, könnyű friss illattal
  • alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt
  • visszazárható csomagolás
  • kezekre, karokra, nyakra, arcra

miko02

2020. augusztus 11.

Ezt jobban szeretem, mint a Protect-verziót, bár azzal sincs komolyabb problémám.
Nem hagy ragacsos érzetet, megfelelően nedves és vastag a kendő, nem szárad ki felbontás után, nem folyik ki belőle semmi, ideális táskába, neszeszerbe, túlélőkészletbe, és az illata is kellemes, semmi vegyszerszag. Glamour-napokon szerzem be, akkor a legkedvezőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

mercica

2019. május 15.

Kellemes illata van, jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet, nincs telepakolva káros anyagokkal és a textúrája is tökéletes. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

matanee

2018. augusztus 9.

Imádom, az illata fantasztikus, nem ragadsz tőle, olcsó és viszonylag sokáig kitart, köszönhetően annak, hogy rendesen vissza lehet zárni. Teljesen beleszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

blankasara

2018. január 8.

300 Ft-ért vettem, szóval az ára elég barátinak mondható. Egyáltalán nem hagy maga után ragacsos érzetet, tényleg tisztít és végre egy jól visszazárható csomagolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Clinique

2017. július 30.

Női táskába alapvető tartozék! Kis helyen elfér, jó erős, puha, kellően nedves lapocskákat kapunk, ketten is rendesen meg tudtuk tisztítani a kezünket. Nem hagy ragacsos érzetet, visszazárható a csomagolása. Van egy másik fajtája, az antibakteriális, majd azt is kipróbálom olyan helyen, ahol többen használjuk a wc-t. ( pl. Árkád, munkahely).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Banszky

2017. július 30.

Pont kellően nedves,nem hagy ragacsos utóérzetet,mérete is kistáska kompatibilis. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

SzAgnes

2017. július 11.

Pici oldaltáskába kerestem valami praktikus nedves törlőkendőt ami kevés helyet foglal. Eddig a Dm saját márkás nedves törlőkendőjét használtam. Ha jól emlékszem abban is ugyanúgy 10 db van. Mind a kettő teszi a dolgát. A Balea-s valamennyivel olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.