Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarket, drogéria,   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   42 db
Lelőhely:   hipermarket, drogéria,
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zewa nedves toalettpapír, természetesen gyengéd kamillakivonattal. Tisztaság és frissesség az egész családnak.

• Illatmentes
  • Természetes kamillakivonattal
  • Bőrsemleges pH-értékű
  • Toaletten lehúzható és biológiailag lebomló
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Optimális nedvesség, ami tisztít, de nem hagy nedvességérzetet

bettina28

2020. július 9.

Határozottan tetszik az összetevőlista, erre külön figyeltem is aranyeres problémák miatt. Kifejezetten azért választottam ezt, hátha a kamilla, körömvirág, aloe vera kombója pluszban segít. Az ára mondjuk nem a legkedvezőbb, de nem annyira vészes. Erős masszív kendők voltak benne jól átitatva. Nem száradt ki egyhamar, Átmenetileg használtam amikor szükségét éreztem, nem minden napos használatban van nálam, arról nem tudok véleményt mondani hogy hosszú távon esetleg nem okoz-e problémát. Alapvetően bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

AkInImOd

2019. november 16.

Nagyon jó. Aranyér műtét után csak ezt használtam - jó, hogy le lehet húzni a wc-n. A kamilla is számított a gyógyulás során (az aloes nem volt erős, a mandulásnak a szaga meg borzasztó kellemetlen parfümös volt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Erika80

2019. november 16.

Illata, nedvességtartalma, mérete jó. Jól visszazárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Illata, nedvességtartalma, mérete jó. Jól visszazárható.

Dana1983

2019. október 11.

A kisfiamnak kerestem olyan nedves toalettpapírt/popsitörlőt, amit le lehet húzni a wc-n. Kapásból ezt a márkát találtam és elégedett vagyok vele. Csak olyan jöhet szóba, ami parfüm, alkohol stb. mentes. Ennek a kamillásnak isteni illata van, de mivel "rettegek" az illatos termékektől (hiába elfogadhatóak az összetevői), ezért maradok a simánál meg az aloe verásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

pinkyNiki

2019. július 29.

Kellemes nem tolakodó illatú, nem túl nedves és nem szárad ki hamar a nyitott csomagolásban. Ár érték arányban szerintem a legjobb nedves toalettpapír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

erosdora00

2019. július 26.

Elég jó kis kendő, nedves és puha, de könnyen szakad és az ára is magasabb olcsóbb, jobban teljesítő kendőknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

viva885

2018. szeptember 17.

Egész jó törlőkendő, puha az anyaga, elég nedves. Nagyon praktikusnak tartom, hogy le lehet húzni a wc-n. Azt hittem kis kamillás illata azért van, igazából ennek reményében vettem meg , de attól függetlenül a bőrömnek jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Poptie

2018. augusztus 30.

Az ára borsos (a Lidl-ös Floralyshoz képest 3x annyi), és kicsi a kendője. Viszont ez az egyetlen olyan nedves toalettpapír ami (engem) nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Closet

2018. július 28.

Nagyon jó termék, jó méretű és nedvességű, ám az illat nem a legkellemesebb nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

ironkinga

2018. július 24.

Nagyon jó minőségű! Nem irritál. Visszazárható sok-sok nyitás után is, ami nagyon pozitív, Zewa-ban még soha nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract