Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zewa nedves törlőkendővel nincsenek többé ragacsos ujjak.

• kiváló Zewa-minőség: extra erős, tartós, de puha lapok
  • antibakteriális védelem
  • gyengéd tisztítás, könnyű friss illattal
  • alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt
  • visszazárható csomagolás
  • kezekre, karokra, nyakra

mercica

2019. május 15.

Kellemes illata van, jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet, nincs telepakolva káros anyagokkal és a textúrája is tökéletes. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Tiziana

2019. március 28.

Lehet hogy drágának találják, de a minősége verhetetlen!
Már a papír is, inkább textil érzetű. Az illata citromos-rózsa
nagyon kellemes, nem szárít és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Lehet hogy drágának találják, de a minősége verhetetlen!
Már a papír is, inkább textil érzetű. Az illata citromos-rózsa
nagyon kellemes, nem szárít és tökéletesen tisztít.

viva885

2018. szeptember 17.

Nagyon kellemes az illata, hamar leszedi a koszt a kezeimről. Én a munkában szoktam használni, és hát ha mindent összetapogat az ember egy idő után elég mocskos lesz a keze, de ez pikk pakk leszedi. Viszont keveslem a kendők darabszámát 300 Ft-ért. Ettől függetlenül még nagyon jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

juditkaa70

2018. január 9.

Praktikus termék,a kezek megtisztítására. Fertőtlenít,és tisztít. A táskámban állandó kellék. Nagyon örülök,hogy vannak ilyen jó termékek a higinéia fentartásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

Csipetke

2017. október 17.

Én nagyon megörültem mikor láttam, hogy van ilyen. Mindig van a táskámba nedves kéztörlő de eddig nem nagyon voltam velük megelégedve. Könnyen eltávolítja a koszt a kézről. Arcon még nem próbáltam de nagyon nem is merném, mindentől függetlenül. Tárgyakról is elég könnyen hozza le a piszkot. Az illata is jó mivel nagyon nincs is. Nem hagy ragacsos érzetet használat után. Pont akkora mekkorára szükség van és pont annyira van átitatva amennyire kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

kdorci

2017. július 30.

Nekem ez az antibakteriláis van meg belőle, nem a classic, mert úgy érzem kell néha az antibacis hatás. Sokat vonatozom oda tökéletes, vagy csak gondoljunk a sok nyilvános mosdóra. Kellemes az illat, amitől kicsit féltem, azt hittem eléggé vegyszer szaga lesz vagy ilyen tisztítószer, de nem. Nem hagy ragacsos érzetet, teszi a dolgát. Egyszer muszáj volt az arcomra is használni, smink lemosására (amit végül is ír, hogy lehet). Nem mondom, hogy minden nap megmerném vele csinálni, de semmi bajt nem okozott, igaz nem tette a dolgát nagyon, csak felszínesen hozta le a sminket, de persze nem is ez a fő dolga. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.