Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adele.szucs, Módosítva: 2012. szeptember 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

chemviki

2017. december 28.

Règes régen hasznàltam, nem igazàn emlèkeztem miért hagytam abba hasznàlatàt, mikor sokan dicsèrtèk a hajam, milyen fènyes.Nemrèg vettem a Müllerben egy flakonnal.Eredmèny: dùs, könnyen fèsülhető, fènyes haj...sajnos 2 hèt hasznàlat utàn korpàsodni kezdett a fejbőröm, aprò sebecskèk is jöttek ki...anno ezèrt hagyhattam abba hasznàlatàt..
Kàr...mert amùgy jò kis sampon lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Kàr...mert amùgy jò kis sampon lenne

szeleske

2014. május 6.

Már a második flakonnal használom. Tanácstalanságomban véletlenül vettem le a polcról a Müllerben, miután samponok terén örök kereső vagyok. Nem csalódtam benne, sőt! Kétnaponta hajat kell mosnom, ezzel a samponnal néha ki tudom tolni három napra. Szép fényt és csikorgó tisztaságot ad a hajnak, jóleső érzés. Az illata klasszikus, a régi tojássamponra hajaz. Nagyon jól habzik, kicsit híg állagú. Egyetlen hátránya, hogy kb. a flakon felénél sampont kell váltanom két hétre, ha nem teszem, korpás lesz a fejbőröm, ez sajnos nem csak ehhez a samponhoz kötődő élmény. Összegezve jó kis sampon ez, minden zsírosodásra hajlamos hajú sorstársnak érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Marejke

2014. január 6.

nagyon finom illat, tiszta fejbőr, nem zsirosodik tőle a hajam, jó tartást is ad. olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

cicatapmancs

2013. július 5.

Megvettem,hogy majd ettől szép fényes lesz a hajam, mert sörrel egyébként is leszoktam néha öblíteni a hajam. Ahogy leöblítettem a hajamról ezt a sampont, kemény, kifésülhetetlen és kezelhetetlen lett. Balzsam nélkül esélyem sem lett volna,hogy megfésülködjek. 1 hónapig használtam, hátha idő kell neki mire hat. Hát nem hatott... vagyis 2 dologra igen, a fejbőrömön pattanások jelentek meg és korpás is lett a hajam. Soha nem volt patti a fejbőrömön, de mivel más változás nem érte a hajamat, így csak erre a samponra tudok gondolni, hogy ettől jöttek elő. Nagyon zavaró volt, mert fájtak. A korpásodásról meg ne is beszéljünk. Utoljára 4-5 éve volt ilyen gondom. Mióta nem használom, azóta a pattanásoknak és a korpának nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

FDK

2013. március 13.

A hajam nagyon tiszta lett tőle, viszont pár hét használat után a fejbőröm hajmosás utáni nap nagyon viszketett tőle. Nem jöttem rá melyik összetevője okozhatta, mert korábban egyetlen samponnál sem tapasztaltam ilyet. (száraz, göndör hajam van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.