Elemis

Ár:   11 090 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 15.

Ár:   11 090 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Testápolók

• Egy élénkítő citrus testápoló olaj
  • Méregtelenítő homoktövis, tengeri édeskömény, citrom és boróka egy erős keverékét tartalmazza
  • Természetesen harcol a rossz táplálkozás, a stressz és a mozgásszegény életmód miatt felhalmozódott méreganyagok ellen
  • Ideális a testtisztító program részeként
  • A bőr felfrissült és egészséges lesz

juditkaa70

2016. november 6.

Sok narancsbőr elleni szérumot használtam el,de nem volt semmi olyan kimagaslóan jó,hogy újravegyem. Ezt az olajat 2 hete használom. Ettől sem vártam semmi érdemlegeset,de,gondoltam egy próbát megér. Tudni kell,erős aromás illata van. Csak otthon használjátok!! Délután,és este. Munkába indulás előtt semmi kép se. Telt múlt az idő,és vártam a csodát. Nagyon sokat javított a bőröm tónusán, jobban odafigyelek a táplálkozásomra,napi 2 liter víz elfogyasztása mellett. Ha elfogy,azt hiszem újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.