Elemis

Ár:   11 190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   11 190 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Testápolás

Tökéletes egy fitneszprogram részeként, segít enyhíteni az izom- és ízületi fájdalmat.

• A tenger gazdagságát kombinálja az aromák erejével
  • Tengerparti fenyő, homoktövis, tengeri kömény kivonat és rozmaring illóolaj keverékét tartalmazza
  • Egy hidratáló rétegbe burkolja a bőrt, így az puhább, simább és nyugodtabb lesz

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.