Eleven Australia Detangle My Hair Leave-In Spray Hajban Maradó Gubanctalanító Spray

Eleven Australia

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lasvegas, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó spray egy könnyű gubanctalanító permet körte kivonattal, ami hidratálja és megszelídíti a hajat. Emellett kezeli az irritált, korpás, viszkető és zsíros fejbőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

juditkaa70

2021. március 14.

A hajtőnél zsírosodó a hajam, a többi résznél normál. Vastagszálú, és dús a hajam, eléggé gubancolódik is. Olyan terméket kerestem, amivel könnyen kezelhető a hajam, és nem zsírosítja. Örülök, hogy rátaláltam. A hajamat könnyen tudom kifésülni, lágy, puha esésű lesz tőle. Szuper cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 14.

IIvikiII

2020. február 26.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.
Bár mellette más Eleven Australia termékeket is használok, ezért nem biztos, hogy egyedül ennek a spraynek az érdeme, de még így is messze ez a legjobb gubanctalanító, amit eddig valaha használtam. Nem nehezít el, nem zsírosít, viszont nagyon könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és az illatát is nagyon szeretem :) Sajnos nem olcsó kategória, de szerintem sokáig elég lesz és tényleg úgy érzem, hogy megéri a pénzét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin, PEG-40

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.