Eleven Australia

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IIvikiII, Módosítva: 2020. március 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Az argán olaj megpuhítja és maximálisan kezelhetővé teszi a hajat, természetes fényt kölcsönöz és rendezi a szöszöket. Nedves és száraz hajon is egyaránt alkalmazható.

Vegán és gluténmentes

IIvikiII

2020. április 11.

A legeslegjobb hajápoló amit valaha életemben használtam! 2x5 csillagot adnék neki, ha lehetne.
Alapvetően gyorsan zsírosodó hajam van, száraz hajvégekkel. Bár más Eleven Australia termékekkel együtt használom, de ha csak egyet kellene választanom, melyiket szeretem a legjobban, ez lenne az, biztos, hogy önmagában is csodaszer. Gyorsan beszívódik, nem nehezít el, nem zsírosít, bár az útmutató ajánlása szerint hajközéptől lefelé és főleg a hajvégeken használom csak. Már maga az illata is nagyon finom, de nagyon puha hajat varázsol, mintha csak a fodrásztól léptem volna ki. Annyira a megszállotja vagyok, hogy néha száraz hajon is szoktam használni, két hajmosás között, így sajnos gyorsan fogy és az árát tekintve így nem túl gazdaságos, de a hatása miatt nem tudok lemondani róla.

UPDATE:
Elfogyott és kb 3 hétig nem is használtam. Nagyon hiányzott, tényleg a megszállottja vagyok :D Érezhető volt a különbség, sokkal kevésbé volt puha a hajam nélküle, így megrendeltem a következő adagot, nem bántam meg, megint olyan puha a hajam, mintha fodrásztól jönnék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

UPDATE:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.