Eleven Australia

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online, Eleven Australia márkabolt, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   online, Eleven Australia márkabolt, fodrászatok
Kategória:   Tusfürdők

Fenntartja a bőr pH egyensúlyát. SLS-mentes formulája természetes olajokat tartalmaz. A papaya kivonat és a mandulaolaj hámlaszt; a narancs, a levendula és a kókuszolaj hidratálja a bőrt, a jojobaolaj pedig védi azt a káros környezeti hatásoktól.

Állatokon nem tesztelték.

wasp

2019. augusztus 17.

A végtelenségig gazdaságos termék, nagyon kevés kell belőle, jól habzik, nem irritálta a bőrömet, én nagyon szerettem használni. Friss, citrusos illata van. A fél literes kiszerelés tényleg nagyon sokáig elég, nekem majdnem 4 hónap volt, míg elfogyott, pedig reggel és este is szoktam tusolni, meg is untam. Viszont nem csodaszer, sokba kerül ahhoz képest, amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid