Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 600 Ft

5 óra után... az est még fiatal, a háttérben zene csendül s feléled a New York Avenue. A levegőt elektromosság és a szerelmi ábrándok töltik meg, melyek a szenvedéllyel telt események ígéretét hozzák - a buli még csak most kezdődik... A felszabdadult, romantikus, izgatottsággal teli hangulat megtestesülése üvegcsébe zárva.

Illatjegyek: fekete szilva, bergamott, koriander, lonc; gyöngyvirág, jázmin, sáfrány, indiai lótusz; szantálfa, fehér nyír, tonkabab, pézsma.

Ár: 6 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 5800 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Új bontatlan fóliás, Helyszín: Pécs, fizetés: Előteutalás után postán maradó,postapont.fox,személyes átvétel

balazsdora

2016. május 6.

Szigorúan öt után, igen. Ez nem amolyan futkosós parfüm. Bulikba, színházba, koncertekre volt társam. Szerettem, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

Emike

2016. január 15.

Hmm, ezt többször is próbáltam és megtetszett :) Nekem olyan komoly, nagyasszonyos, de mégis nagyon tiszta és friss illata van, semmi tolakodó, mégis elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

sminkesmas

2015. február 22.

Számomra annyira semleges és jelentéktelen, hogy sosem ismerném meg újra.
Szerencse, hogy csak tesztert vettem.
Kicsit " olcsó" jellegű, azaz lehetne Avonos is vagy valami DM-es tucat parfüm.

Valóban nem tini illat ( igaz én sem vagyok az) mégsem tetszik, bár visszahúzódó hölgyeken el tudom képzelni 35 fölött.
Édeskés, virágos, unalmas...és minden más az eszembe jut ahhoz képest, mint amit a promó szöveg idéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Számomra annyira semleges és jelentéktelen, hogy sosem ismerném meg újra.
Szerencse, hogy csak tesztert vettem.
Kicsit " olcsó" jellegű, azaz lehetne Avonos is vagy valami DM-es tucat parfüm.

Csirip74

2014. augusztus 27.

Hamarosan elfogy, de nem veszem újra. Tetszik egyébként, de annyira nem, hogy megvegyem ismét. Amolyan biztonsági játékos, aki a hétköznapi illatokat kedveli, de mégis egy kis egyediséget igényel, annak jó választás. Asszonyos, nem fiatal lányos, módjával ajánlom használni, egy fújásnál több már kissé tolakodó. Nem bonyolult illat, a kifújást követően és órák múlva is hasonló az illata. Négyest megérdemel, nem tucatillat és ez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

adricicc

2014. január 11.

Imádom! A Gucci Rush 2, és Ő az örök kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 11.

Imádom! A Gucci Rush 2, és Ő az örök kedvenc!

Corra

2013. március 20.

Karcosabb, érdekesebb számomra, mint az anyaillat, van benne valami plusz, valami csavar. Én mondjuk a promócióval ellentétben egyáltalán nem fergeteges bulikra asszociálok, ha megérzem az illatát, ellenkezőleg, szerintem ez éppen egy elég intim bőr-a-bőrön illat, magabiztos, önálló és izgalmas nőknek.

Update: ma a kezembe és a bőrömre került, és megin tolyan élménnyel ajándékozott meg, ímiről úgy éreztem, pár sorban írni kell.

Folyton a csuklómat szagolgatom, ezt a fanyarkás-virágos-fás csodát, ami egészen egyedi számomra, semmi más illathoz nem tudom hasonlítani. Először azt írtam róla: bőr a bőrön illat, és ez tényleg találó szerintem, van benne valami a naptól átmelegedett, pulzáló női bőr illatából, miközben hiányzik belőle minden ma divatos gourmand vagy gyümölcsös jelleg.

Sokkal elegánsabb, karakteresebb, mint amit mutat, hiszen ránézésre ez csak egy 5th Avenue flanker, a nagy klasszikus kishúga, kis játék az illatokkal. Valójában szerintem igazi védjegy-illat lehet a maga távolságtartó, minden évszakban és minden napszakban viselhető áttetsző eleganciájával.

Nagyon remélem, hogy állandó kínálat kesz belőle, nem jut sok flanker sorsára, mert aktuális kedvencemnek érzem ebben a pillanatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

ernestina

2013. március 16.

Könnyű, rágógumi illat. Kedves, bájos. Amolyan hétköznpi lót-futi, "hajam, sálam libben a szélben" hangulatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Macska

2012. október 15.

Nekem ez nagyon nem jött be, vagy inkább a bőrömnek...olyan zavaros lesz a bőrömön, olyan mint egy hatalmas káosz. Néha fanyarnak, máskor édeskésnek, kissé kókuszos, tejes beütésűnek érzem, máskor meg poshadt szőlő szagúnak.
Ettől maga az illat még nem rossz, mert barátnőmön kellemes. Mindenképpen ki kell próbálni bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

brigditd

2012. június 11.

imadom ezt a parfumot szinte erzeki illata van, azoknak ajanlom akik nem szeretik a tul edes pafumoket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.