Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. január 15.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Fejillat: rózsaszínbors, málna, büdöske, bergamot
Szívillat: szilva, pünkösdi rózsa, fehércsokoládé, barack, almavirág
Alapillat: vanília, pézsma, moha
Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pomme

2017. december 27.

Minek raknak egy fehércsokis barackhoz lime-ot, most komolyan? Savanyú, édes, meg nagyon mű. Leszáradás után egy fokkal jobb, akkor már inkább csak lime meg barack. A virágos jegyek a háttérben sajnos még inkább rontanak rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

laracroft

2016. április 11.

Pontosan ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólónak,rajtam is hasonlít a Sunshine-ra, de én amúgy ezt szappanillatnak hívom. :) Mindenesetre nem tetszik, mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Bnemrita

2013. november 19.

Most szereztem be a Rossmannban, és ár-érték arányban igazán megérte. 30 ml-es változatot szereztem be és egyenlőre tetszik. Miután kifújtam kell egy kis idő, hogy megmutassa magát az igazi arca. Én nagyon érzem benne a málnát, a barackot és igen a csokoládét is. Valahogy olyan "napfényes" illata van, hűvös napokra kiváló, de mivel ha 1-2 fújásnál többet teszek magamra, akkor túl sok, így mínusz 1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 19.

sephora

2013. június 9.

Régóta szemezek ezzel a parfümmel, de mindig az tartott vissza a vásárlástól, hogy nem volt teszter.
Most sem volt.... de egy kíváncsi vásárló megoldotta ezt a problémát, ugyanis felbontott egy lecelofánozott dobozt a Rossmann-ban. Így bele tudtam szimatolni a kupakba és a szórófejbe, és arra jutottam, hogy megér 3500 Ft-ot.

Ha a nevet nézem, 5th Avenue Style - és ezt társítom az illathoz, azt kell mondjam, hogy nyoma sincs ebben az illatban a STÍLUS-nak. Ez egy teljesen átlagos, friss, citrusos, tucat illat, amely a nyári kánikulában jó szolgálatot tesz. Ennyi. Akciósan megéri megvásárolni, de szerintem teljes áron már nem éri meg, mert nem tud semmi kiemelkedőt nyújtani.

Szeretem az Arden illatokat, de valahogy nekem ez egy gyorsan összecsapott átlag illatnak tűnik. Nem tükrözi hűen a 5th Avenue világát. 5 évvel ezelőtt jártam New Yorkban, ott álltam a Red Door üzlet előtt, lenyűgözött a város és a 5th Avenue látványa, és akkor ott valóban jó érzés volt viselni a 5th Avenue klasszikus illatot. Ha most újra ott lehetnék, nem ezt a Style flankert használnám, ez sajnos kevésnek bizonyulna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 9.

pink sunrise

2013. március 16.

Nem szerelem első szaglásra....de mindenképpen szerelem.

Már nagyon régen fújtam belőle,és ledöbbentem hogy mennyire finom illat.Lehet hogy én is változtam azóta hogy utoljára használtam,de nem ilyen illatra emlékeztem....pedig régen is szerettem :) Tökéletes tavaszi illatom lesz,és örülök hogy ma "bemutatkozott" nekem teljes szépségében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Nem szerelem első szaglásra....de mindenképpen szerelem.

radioaktiva

2012. november 7.

Elizabeth Arden illatai rajtam - enyhén szólva - nem működnek. Kivéve ezt. Ez nagyon illik hozzám, jó érzés viselni, persze csak hétköznapokon. Most a R......n-ban akciós, úgyhogy nagyon-nagyon megérte az árát. És meglepően tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 7.

gerbaud

2012. január 18.

Igazán jól sikerült, finom illat. Nem tudtam tesztelni, így vakon beruháztam egy 30 ml-esbe, mert ezt is hasonlították pl. az Avonos Extraordinary-hoz, amit nagyon szeretek, így hajkurászom a hasonló illatokat::). A hasonlóság annyira halvány, hogy szinte nincs is. Ez egy nagyon lágy, puha illat. Az indítása erőteljesen barackos, fehércsokis. Mire ezt már kezdeném unni, szerencsére megérkezik némi málna és a bors a virágokkal karöltve, így egy nagyon izgalmas és kellemes illattá alakul. Az alma is felüti a fejét időnként, de nem olyan agresszíven, hogy túlságosan gyümölcsössé tegye az illatot. Az összetevők - úgy vettem észre - végig játszanak egymással, így semmiképpen sem illethetném unalmas vagy egysíkú jelzővel. Meglepően tartós. Egy ilyen könnyed illatról nem is gondoltam volna: 7-8 órán át érződik rajtam. Inkább tavaszra, nyárra való, télre túl könnyed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.