Elizabeth Arden

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: b_dorka, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Légies. Friss. Feminin. A Green Tea Cherry Blossom a tavaszi cseresznyefa-virágzás megigéző és éteri szépségét zárja magába. Egyesül benne a rózsaszín szirmok ellenállhatatlan nőiessége és a zöld tea leveleinek lédús frissessége, hogy egy valóban különleges és gyönyörrel teli illatélményt nyújtson.

Illatjegyek: bergamott, citrom, mandarin, narancs, zöld tea, édesmandula; cseresznyevirág, szilva, kajszibarack, pünkösdi rózsa; fehér nyír, tölgymoha, pézsma, heliotróp, fehér liliom.

Kiszerelés: 50 és 100 ml

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

pofiarc

2021. október 6.

Kifújáskor borzalmas. :( Mint valami citromillatú tisztítószer, nem túlzok. A citromot igazán kihagyhatták volna. :( Amint ez elillan, jön a cseresznyevirág, amiért ezt az illatot megvettem. Kb két óra hosszat tart, addig kellemes illat leng körül. Utána újra kell fújni. Jobban tetszik, mint az anyaillat. Jó áron volt, finom, hétköznapra, alváshoz, tusolás után megfelel, de hosszabb időre nem ebben megyek el otthonról, mert egyszerűen nem tart ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

wildrose

2020. február 17.

Kifújáskor friss, kicsit kesernyés citromos zöld tea, aztán a citrust felváltja a cseresznyevirág lágysága, a leszáradása pedig könnyű, meleg, fás jellegű. Közepesen intenzív, közepesen tartós, kellemes, könnyed, tavaszi illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

bekka

2019. július 5.

Nem ezt vártam. Csatlakozom az előttem szólókhoz, borzalmas szúrós, levakarhatatlan szag (nem is illat)
Rajtam köze nincs a cseresznyevirághoz, inkább gyöngyvirág, de a pocsék fajtából. Brr. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Vaslady

2017. január 1.

Csalódás.
Nem ismerem az anyaillatot,és a számtalan testvérkéjét,még,de ezek szerint mi olyan távol állunk egymástól,mint Budapest Sidneytől.
Nem tetszik.
Indokolni nem is nagyon tudom,talán cseresznyevirág helyett valami,unalmas,egyszerű,teás illatot kapunk.
Ami nekem kevés,meleg napokon nem tudom elképzelni,hogy ez az illat felfrissit,vagy magabiztosságot ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Csalódás.
Nem tetszik.

körtevirág

2016. április 29.

Még összel vettem a Dmben leárazva. Szerintem nagyon finom illata van, jó, nem túl tartós, de nagy kiszerelés és ehhez képest elég olcsó volt. Tavaszi illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

vzorka

2015. július 27.

Kellemes, én szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Kellemes, én szerettem.

atta31

2015. április 22.

Mindig vadászom az akciós Elizabeth Arden green tea parfümöket,sikerült ezt is jó áron megvennem az eredeti zöld green tea-hoz képest persze nem rúg nálam labdába,de szeretem kellemes nyári illat!..Ez is lehetne kicsit tartósabb,,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

janka.s

2014. szeptember 24.

Ezt a kis finomságot ma potom 1499 Ft-ért dobták utánam a R.-ban, és hát utolsó darab, én meg amúgy is gyenge vagyok... :)
Nekem ez bizony tetszik, kellemes virágos és teás(mondjuk első tippre nekem ez nem zöld, hanem fehér tea). Egy nem túl bonyolult illat, de talán ő is az a fajta parfüm, aminek nagyszerűsége az egyszerűségben rejlik. 2 és fél órája fújtam fel és én még érzem, úgyhogy ez már haladás, mert az előző véleményekből kiindulva tényleg 5 percnyi tartósságra tippeltem. Annyira tavaszi hangulatot hozott most, így szeptember végén... napsütés, lágy szellő, nyugalom és ez az illatocska. Így kevésbé vagyok elkeseredve, hogy hamarosan már jön a tél... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

samelike

2014. május 26.

Már használom jó ideje, de a vélemény csak mostanra lett kerek. Az én nozim inkább a fanyar-citrusos világot érzi ki, ami körülbelül 10-15 percig intenzív utána már kevésbe érződik. Könnyed, egyszerű illat hétköznapokra. Ami nálam hatalmas fekete pont az a tartóssága, rajtam botrányosan rövid ideig érződik sajnos. Mivel szeretem és használom egy gyenge négyest érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

veronik73

2014. március 9.

Hihetetlen olcsón vettem meg a Rossmanban, csak hétköznapi használatra. Friss és kellemes, se nem több se nem kevesebb mint amit vártam. Egész tartós egy friss illathoz képest! Később a zöld tea illata jobban előjön, de engem nem zavar,elvégre benne van a nevében!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 9.

Hidratálók: Butylene Glycol