Elizabeth Arden

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Picipötty, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   drogériák, online

Megjelenés éve: 2013

Fejjegyek: bergamott, citrom, zöld tea, mandarin, szedermálna

Szívjegyek: lonc, arab jázmin, ylang-ylang, zöld tea, tunéziai neroli

Alapjegyek: őszibarack, pézsma, nyír, pézsmamályva

Linett21

2021. március 10.

Ez az ún. "futós" illatom, mindig ezt fújom, ha kocogni megyek. Friss, felüdítő, citrusos illat, bár sajnos, fél óránál többet nem bír. A lonc illatát különösen szeretem; ettől a zöld tea kap egy plusz fűszeres-édeskés csavart; és már nem olyan 'klinikásan tiszta'. Nyáron rohangálós illatnak is tökéletes lenne, ha tovább tartana.Ha viszont az árát nézzük (drogériákban időről-időre 4-5 ezer körülre árazzák le a 100 ml-t), remek választás lehet. 3 és fél csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

anita763

2020. augusztus 6.

Nagyon fini loncos illat, csak kár, hogy nem tartósabb. :( 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Nagyon fini loncos illat, csak kár, hogy nem tartósabb. :( 4*

Csibecsont

2019. június 3.

A nyár első igazán nyárias, meleg napján a reggeli készülődésben épp azon gondolkodtam, kellene-e parfümöt vennem a nyárra, és ha igen mit. Nem volt ötletem és amúgy sem szerettem volna sokat költeni parfümre, így pár órára el is vetettem a gondolatot, míg nem hazafelé, Rossmannba beszaladván beleütköztem akciósan (3500ft). Rögtön nagyon megtetszett, és egyszerűen nem tudtam ennyiért otthagyni... Birtoklom a sima Green Tea-t és a Cherry Blossom változatát is, előbbit nagyon szeretem, de néha kicsit túlzottan "unisex" illatnak érzem... Csodálatosan friss, felüdülés a nagy melegben, de valahogy hiányzik belőle nekem az a nőiesség, amit egyébként szeretek egy parfümben. A Cherry Blossom-öt egy barátnőm ruházta át rám, én nem tudom hogy romlott-e vagy velem van a baj, de ki nem állhatom. Tolakodóan citrusos és mű, mint valami olcsó tusfürdő, szúrós, kellemetlen. Ez viszont, legalábbis nekem, tökély. Nem keserű, nem tolakodó, friss, csak nagyon enyhén édeskés, virágos-teás, olyan mint az illatod mikor a nagy nyári melegben már nem bírod tovább és elszaladsz letusolni, hogy a forró nap további részét átvészeld. Üdítő, kellemes, bőrhöz simuló, nőies. A 30 perces nyitását imádom, utána valóban már csak a bőrhöz közel hajolva érezni, de aki ismeri a Green Tea illatokat, annak a jelenség nem mond újat: ez egy EDT, és abból is alsóbb kategóriás illat, én ennyiért nem várok tőle többet. Az illat és az üveg mérete kárpótol, nyáron vígan fújkálom majd magam vele a melegben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

syrin

2019. március 30.

Kellemes. Bár a loncillat valamelyest felfedezhető, nálam a jellegtelenség határát súrolja. Ilyesmit a bőrömre nem fújok, csak a ruháimra, oda viszont nagy mennyiségben, mert egyáltalán nem tartós, vagy az orrom viccel meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Lory

2018. május 21.

Hogyhogy nem írtam hozzá semmit még,amikor nem csak teszteltem,hanem itt csücsül a polcomon?nahát...
Tavalyi impulzus vásárlásom eredménye lett ez a szerzemény,na nem mert élni sem tudok nélküle,hanem azért mert akciós volt,amikor én éppen nyári illatot kerestem:) Nyári illatokra nem szeretek túl sokat kiadni,nem az én világom szinte egyik sem de nem illik megfullasztani a környezetemben lévőket,így pedig szükségesek a könnyed,frissítők is :D
Ebben az alkotásban a lonc és a zöld tea táncát kísérhetjük figyelemmel 30 percen keresztül a bőrünkön.Itt kezdődik és itt is ér véget az illat,mert más összetevőt nem igazán tudunk fellelni benne,hiába van még rajtuk kívül más is.A 30 perc pedig...jó,legyen 60,fél óráig nagyjából intenzív és érezhető,a másik fél órában pedig "orr odanyomkodás" következtében nyomokban illatot is tartalmazó bőrfelületünket vizsgálgathatjuk....nagyjából hiába :D
Ami plusz pont,hogy ebben az illatban sem szúr a tea,szerencsére nem kesernyés mint általában a zöld teás Elizabeth Ardenekben.
Kb. azt kapjuk,mintha a lonc bokor mellett ülve felbontunk egy üveg Nestea-t :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Kb. azt kapjuk,mintha a lonc bokor mellett ülve felbontunk egy üveg Nestea-t :)

Vinike

2017. június 25.

Amikor kivirágoztak a loncaim a kertben és először éreztem meg a csodás illatukat, azonnal tudtam hogy nekem lonc illatú parfüm KELL. :D Nem találtam túl sok félét, ha van ötletetek szívesen veszem! :) Ez viszont kézenfekvő volt, olcsó, könnyen hozzáférhető. Túl sokat ugyan nem vártam a Green Teákat nagyjából ismerve, de próba-szerencse alapon megrendeltem.
Cuki kis loncvirágos doboz, ugyanez a grafika az üvegen is. A szokásos egyszerű kis üveg, műanyag kupak, de ezen az áron nem is vár többet az ember. Kifújáskor zöldes, friss, tiszta illat, igazi nyárra való kis könnyedség. Pár perc után előbújik a szemérmes lonc a zöld levelek közül, és bár korántsem az a torokszorítóan gyönyörű virágillat amit a bokrok fölé hajolva éreztem, de azért határozottan felismerhető. Sajnos itt nagyjából véget is ér az illatjegyek felsorolása, mert ha meggebedek sem érzem egy óra múlva a nyomát sem magamon. :( Barátnőm szerint halványan érezhető, tehát valami marad belőle, de én nem érzem. Kár érte, mert 30 fok felett tökéletes nyári illat lenne. Elfújkálom ezt az 50ml-t, de nem hiszem hogy újra venném. Persze ez nem biztos hogy a parfüm hibája, sajnos az én bőröm nem kompatibilis a virágillatokkal.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Zsuzsi216

2017. március 29.

Már elég régen vettem, de a téli időszakban valahogy nem kívánta a szervezetem. Most, hogy kicsit jobb idő van már szívesebben fújom magamra.
Nagyon finom ez a zöld teás lonc illat. Főleg arra vagyok kíváncsi, hogy nyáron hogyan viselkedik a bőrömön. Tavaszi időben kellemes. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

vador

2017. február 21.

Te, te csodálatos, üvegbe zárt kora nyári este, miért kell neked a semmibe veszned röpke fél óra után?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

angelina69

2017. január 1.

Ez az EDT nagy nyári kedvencem. Citrusos kezdéssel indít, mint a nyári illatok többsége, de szerencsére nem megy át limonádéba. Teás, lágy virágos, édeskés folytatás, majd krémes leszáradás. Kifejezetten kívánja a hőséget, jól esik a frissessége. Nem nagy a hatósugara, de azért érezhető, több mint bőrközeli. Tartóssága max. 4-5 óra, figyelembe véve a kánikulát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

RCC

2016. március 16.

Imádom! :) Nagyon kellemes, friss illata van. A hátránya, hogy gyorsan elfogy, mivel alig pár órát bír ki és ha nem érzem már az illatát napközben szeretem újrafújni, Viszont elég drága, úgyhogy próbálom magam átszoktatni, hogy inkább alkalmakra hagyjam meg és ne napi 2-3-szor fújjam magam vele (eddig sikertelen kísérlet). Egyértelműen benne van az all time top5 parfümömben. :) Az egyetlen mínusz csillag amiért nem tart ki egy napig és nem tudom csak úgy kedvemre folyton újra venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.