Elizabeth Arden

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BaloghF, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Fejjegyek: gránátalma, granadilla, zöld bergamott, kaliforniai mandarin

Szívjegyek: Earl Grey tea, fehér magnólia, ibolyalevél, davanaolaj

Alapjegyek: zöld tea, málnalevél, fehér moha, pézsma

Vitti10

2020. február 10.

Első pillanatban kellemes, édeskés gyümölcsös illat, de aztán hamar zavaró savanykás folytatása lesz. Talán nyáron jobban esne újra kipróbálni, most gyorsan meg akartam tőle szabadulni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

lilaszilva

2019. november 5.

Anyukám két parfüm félét szeret: Elisabeth Arden Green Tea és Escada vagy akármilyen édes trópusi gyümölcsös illat. Na mikor megszagoltam ezt, tudtam, hogy meg fog őrülni érte, ugyanis pont a két fajta tökéletes mixe. Aki a fentiekből magára ismer, ne habozzon megvenni! :))
Ez most pont gránátalma lenne?.. nem tudom. Mindenesetre szépen eltalálták benne az arányokat. Felsejlik a megszokott és teszem hozzá rendkívülien finom Green Tea és az édes gyümis jelleg. Közepesen tartós, kellemesen édeskés. No és valljuk be, tényleg olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

elvanui

2019. augusztus 24.

Az a kellemes meglepetés benne, hogy ez a tealeveles zöldesség nemhogy rontana a (oké, szerintük gránátalma, szerintem tetszőlegesen beilleszthető trópusigyümi) lédússágán, hanem inkább felerősíti a kontrasztjával. Ha valami gyümölcsillatot akarnék (és legnagyobb döbbenetemre nincs kizárva, hogy fogok), hát inkább ezt választanám, mint pl. egy tizenezres Escadát, ami tíz perc alatt két darabra esik szét: ablaktisztítóra és szörpikére:/. Négy órája teljesen valódi jegestea- gyümölcslé 1:1 arányban keverve. Ennyiért ez több, mint oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Pajzs

2019. július 1.

Fürdés után, immár felfrissülve néz szembe a kánikulával. Kiül az árnyékos teraszra, ahol kicsi citrusfák cseperednek egyelőre még virágedényekben. Elégedetten szemléli az előtte elterülő, napfényben sütkérező kertet, miközben hűs kísérőt szopogat: egy pohár üdítő Earl Grey-t. Az üveg falához aromás, zöld levélkék tapadnak, különös, vad ízt kölcsönözve az italnak. Szórakozottan hideg gyümölcsdarabokat pottyant a teába az asztalon fekvő tálkából. Szereti hallgatni az egymásnak koccanó jégkockákat minden egyes korty előtt és után.
Lustán telik a délután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Lustán telik a délután.

pomme

2019. június 26.

Egyszer olvastam egy véleményt, miszerint az összes Green Tea flankernek tisztítószer+valami gyümölcs/virág illata van, és hát van benne valami :DD
Ez az első verzió, amit tényleg hosszabb távon is élvezek, mert nem lesz ugyanolyan, mint a többi :) Frissen fújva rajtam majdnem Escadás, nagyon gyümölcsös, édeskés, de friss is egyszerre (ha már nyárra készült). Később előjönnek az Ardenes teajegyek, de nem fordul át szappanszagba, hanem csak inkább kesernyésséget csempész a gyümölcsillat mellé. Imádom, mert a Campari-s koktélok jutnak róla eszembe, vagy egy jó jeges tonic. Mindkettő a kánikulát juttatja eszembe. Aki esetleg volt még olyan elvetemült, mint én, hogy a Ferragamo Amo-t a Campari illatjegy miatt várta tűkön ülve, annak szívből ajánlom, mert ez sokkal Camparisabb (illetve EZ Camparis, az Amo semennyit sem tartalmaz). Instant olasz (vagy csak mediterrán) nyár, nagyon-nagyon finom :)) Ja, a leszáradása hasonlóan gyümis, mint frissen, csak melegebb lesz, és eltűnnek a teás-citrusos jegyek. Őszintén szólva én nem mondtam volna meg, hogy ez gránátalma+maracuja, de mindenesetre isteni finom, az ára is baráti, szóval megér egy próbát a Green Tea utálóknak is, hátha :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat