Elizabeth Arden

Ár:   7120 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   drogériák, online

Összetevők: mandarin, szilva, őszibarack, magnólia, orchidea, lilaakác, szantál, ámbra, pézsma

Megjelenés éve: 2007

Elizabeth Arden Mediterranean EDP 100ml
Ár: 3000ft , Eladó: Henta78
Állapot: A képen látható mennyiség , Helyszín: TÓTKOMLÓS, fizetés: Postán maradóként vagy csomagként

Lierre

2017. szeptember 20.

Két éve várta sorsát ez a kis csoda... Amikor megvettem, valami sokkal különlegesebb illatra számítottam, ezért csalódottan tologattam ide-oda...
Most őt viselem... És ezerszer jobbnak érzem, mint az utóbbi időben bármelyik gyümölcsös-púderes illatot. Pedig az utóbbi időben igencsak rácsúsztam a niche illatokra is.
Van ebben valami különleges, ami ezek szerint kevesek bőrkémiájával fér össze. Kifújáskor sós tengeri fuvallat, majd következik az érett, zamatos gyümölcsök tánca, de egy cseppet sem válik túl édessé, hanem kellemesen púderes zamatot hagy maga után. Eszembe jutott egy régi emlék, egy görög falucska kávézója egy hatalmas fa árnya alatt... Késő nyári délután van, amikor még a légy is halkabban repül, hiszen mégiscsak tart a szieszta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

ALettah

2017. január 26.

Mikor végre alkalmam volt kipróbálni, eldöntöttem, hogy megadom a lehetőséget a gyönyörű kék üvegnek és elvonatkoztatok az itteni negatív véleményektől :) De sajnos végül csatlakoznom kell hozzájuk. Rajtam az akác és a szilva dominál, meg valami körülírhatatlan "porosság". Akác- és szilvafák egy poros út mentén? Egyáltalán nem az a friss, tengeri jegyes, mediterrán illat, amire vártam a név és a design miatt. A tartóssága 5-6 óra, de nálam ez az a kategória, ami még elfújkálni sem kéne. A csillagot a csinos csomagolásra kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

sword

2016. július 31.

Kommersz hétköznapi illat. Kicsit olyan locsolókölnis, amin néha átüt egy halvány egyszerű púderesség. Az üvege viszont tényleg nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. július 2.

Nagyon szép üveg, gyönyörű szín. Tényleg, mint a tenger, ha csillognak rajta a hullámok. Jó kézbefogni, nézegetni, ahogy átsüt rajta a napfény. Eddig tart, ami pozitívumot írhatok róla. Kimondottan fullasztó, túl púderes, poros, nehéz illat. Minden parfüm lehet kellemes vagy kellemetlen. "Ízlések és pofonok ... " Számomra ez a hordhatatlan kategória.
Lefokoztam WC illatosítónak. Jól mutat a polcon a szép üveg miatt. Megbántam, hogy megvettem. 2 csillag az üveg miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 2.

hagicica20

2013. augusztus 7.

Tesztelgettem egy darabig, mire tényleg rájöttem hogy nem az én illatvilágom. Nekem semmi köze a mediterrán illatvilághoz. Az eladó azt mondta, hogy ez "hűűű de szuper 4 évszakos parfüm".
Na ne már. :)) Ahhoz a magnóliát simán ki kellett volna hagyni, hogy 4 évszakos viselhetőséget biztosíthassa. De nem!! Beletunkoltak egy nagy adag magnóliát, ami olyan mértékben teszi puderessé, hogy nyáron fullasztóvá válik.
Kifújáskor sok-sok lila szilva gurul a lábaink elé, ami már mutatja is, hogy legalkalmasabb viselet a kissé csípős őszi reggelek, napok. Majd fél órán belül jön a sok puderességgel a magnólia és felfedezhető az orchidea is. Leszáradásában, ami olyan soká jön el, hogy kín kivárni (6-8 óra) jön a szantál fássága és mellékzögéje a pézsma.
Mint említettem őszre kiváló illat lehet, de meg kell várni vele a korai reggeli fagyokat. Biztos vagyok benne, hogy akkor melengetően hat a szürke, meggyötört hangulatunkra. A hideg esős napokon is jó szolgálatot teljesíthet ha tartós és olcsó illatot akarunk magunkénak tudni őszre, akér télre. Nekem 3 csillagot ér, mert a tulzott porosságot a szilvával nem igazán tartom jó kombónak. Na jó, kap mégegy csillagot a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol