Elizabeth Arden

Ár:   3500-5700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cincike, az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. április 21.

Ár:   3500-5700 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Orientális-virágos illatkategória

Illatjegyei: ananász, lilaakác, frézia, bazsarózsa, jácint, alma, bergamot, szagos bükköny, magnólia, rózsa, liliom, tulipán, orchidea, jázmin, gyöngyvirág, szantál, ámbra, fás jegyek, pézsma, cédrus, rózsafa

szilva82

2018. október 29.

Ahogy hozzám került: A pasim volt segíteni költöztetni egy barátjánál, és ez a kis drága szelektálásnál a kukában landolt... :O Párom kivette, és elhozta nekem....és milyen jól tette...
Nem értem a lehúzását...ennél százszor rosszabb illatok az egekbe vannak pontozva....:/
Fehér tisztaságillat....szerintem.
Bájos, kedves, fehér virágcsokor.
Szerintem nem ódon, nem divatjamúlt.
Örömmel vagyok az új gazdija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Fehér tisztaságillat....szerintem.
Bájos, kedves, fehér virágcsokor.
Szerintem nem ódon, nem divatjamúlt.
Örömmel vagyok az új gazdija.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 17.

Elizabeth Arden nem lenne a barátnőm, gyanítom. Megbújt a szekrényben egészen idáig, bontatlanul ez a kis kék doboz. Fogalmam sem volt, hogy milyen lehet, de nem számítottam sok jóra, valamiért. Sajnos így is lett, ez bizony számomra egy felejthető illat.

08.16: Elizabeth Ardennel való kapcsolatomon a White Tea illatkompozícióban ugyan javított, de ő meg tartósságban hasalt el, de nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Myrtle

2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem, mar lassan elfogy a kis ucegxse tartalma, epp jokor ugrott fel az ajanloban, mindenkeppen beszerzek az oszre meg egyet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Piscinke

2015. december 6.

Nagyon-nagyon viragos, friss, mégis tömény illat. Számomra picit jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Nagyon-nagyon viragos, friss, mégis tömény illat. Számomra picit jellegtelen.

umpalumpa

2015. január 21.

Óóó, a Splendor, mekkora szerelmem volt! A 90-es évek végén, vagy a 2000-es évek elején használtam, pontosan nem emlékszem. Nekem tényleg a kristályos ragyogást jelentette. Akkoriban pici fehér köves ékszereket hordtam (nem gyémántot). Ma már nem divatos, sőt régimódinak titulált.
Nekem szép az emléke...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Nekem szép az emléke...

Timpi

2014. május 3.

Igeeen,sajnos én is befürödtem vele. Valamiért nagyon nem jött be nekem sem ez a kompozíció,sőt.... De nézzük a dolgok jó oldalát.. Egyel kevesebb karácsonyi ajándékot kellett beszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

dobolank

2014. április 23.

Kedvesen régimódi illat, csak teszterem volt belőle, de komolyan gondolkodom egy kisebb teljes kiszerelésen. Nagyon tartós volt rajtam, nagyon tavaszias. Furcsa módon nárciszra asszociálok az illatából, pedig nincs is az illatjegylistán... talán akkor a tulipán lesz az, amit egy vegyes virágcsokor előterében, dominánsnak érzek.

update:
Végül vettem ebből a tipikusan koratavaszi illatból nagy kiszerelést is, és meglepve érzem, hogy kicsit más, mint a teszter. A meglepetés, hogy a teszter volt a jobb, pedig a Rossmannban vettem meg 30 milisben. Az egy érdesített virágillat, ez pedig inkább kicsit savanykás. Mindegy, ez az illat sem rossz, de kevesebb lelkendezésre serkent. Azért nem vonok le csillagot, annyira frissnek érzem, és annyira illik az idei napos, hűvös tavaszhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 23.

update:

sephora

2013. június 22.

Régóta szemezek vele, már többször majdnem meg is vettem, de nem mertem, mivel nem volt sosem teszter. Most végre a Rossmann-ban ráakadtam a teszterére, így volt alkalmam kipróbálni.
A papírcsíkon valami borzalom ez az illat. Az alkohol annyira elnyomja szúrósan az illatokat, hogy egyszerűen semmit nem lehet érezni a fejillatból. Amikor elillan az alkohol, akkor is nagyon-nagyon szegényes maga az illat. Én nemigen véltem benne felfedezni azokat az összetevőket, amik a leírásában szerepelnek.
Viszont bőrön tesztelve azért lényesen jobb a helyzet. Bár ott is nagyon szúrósan indul mindent elnyomva - de 10-15 perc elteltével egy nagyon gyenge, szolid, kellemesnek mondható illat marad vissza, ami sajnos hamar el is tűnt a bőrömről.
Az illatokkal szívesen kísérletezgetőknek ajánlanám, mert nem tartós és feledhető egy illat. Megvan nyilván a maga szépsége, de nem egy kiemelkedő alkotás. Aki rajong az Arden illatokért - annak megéri kipróbálni. Az üvege engem a L'Occitane üvegeire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.

hempike1

2013. április 4.

Van benne valami húsvéti locsoló feeling, ez picit zavar. Szerintem nagyon sok mindent mixeltek bele és ez kissé negatív irányba viszi el az egész illatkompozíciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Corra

2013. február 5.

Először is: az üveg maga a csoda. Emlékeztet a formája a réges-régi idők faragott üvegcséire, és az illat buja, dús virágossága tökéletesen meg is felel ennek a képnek. Az én bőröm ennek ellenére nem viseli valami jól: az indításkor túlságosan kiérődik a sajnos nagyon mű illatú zöldalma, később a virágok nem ragyognak, hanem hervadoznak rajtam:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.