Elizabeth Arden

Ár:   3200-5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. január 2.

Ár:   3200-5500 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld
Parfüm összetevők: zöld jegyek, citrom, rózsafa, ámbra

Ár: 1999 , Eladó: Mesiann
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest/Celldömölk, fizetés: előre utalás, banki utalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eternity

2024. június 5.

Az Oriflame Sun permete (nulla tartóssággal anno is nehéz volt parfümként hivatkozni rá) ennek lehetett a dupe-ja. Ez bezzeg tartós, de van benne vmi olyan szintetikus jegy, ami viselve már nem tetszett. A férjem is lewcillatosítózta, nos van benne vmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 5.

pilleriin

2024. június 2.

Rajtam nagyon vizes, tenger illatú, nagyon szeretem. Ez már nem a mai kor illata, 30 évnél is régebbi, erős a retro- es nosztalgiafaktor, de pont ez tetszik benne. Rendkívül tartós, ár-érték arány: 10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 2.

Lenaszandra

2024. május 24.

90*es évek végén életemben először ültem repülőre és nyaraltam Mallorcán a párommal. Egy utitársunk használta. Vidámságot éreztem az illatától. Elmondta mi az és azonnal vennem kellett egyet nekem is az egyik tengerparti parfümériában. Azóta is nekem a 90es évek,a gondtalanság, a nyár, a napillatú bőr, és a sós tenger illata ♥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 24.

Mahakala

2024. május 6.

Nem rossz, de nem az èn illatom. Kifùjàskor üde, bergamottos, majd kellemesen viràgos lenne, de nekem nagyon dominàl a mèzviràg, ami inkàbb csak mèz mint viràg. Kb 1 òra utàn màr csak a nàrciszt èrzem, amit sajnos nem kedvelek. Az üvege viszont tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 6.

Andianyusz85

2023. december 17.

Ez az illat nekem egyenlő a 90-es évekkel! Olyan, mint ha átölelné azokat a sikeres, még ma is létező illatokat, amik a 90-es években voltak keresett, sláger illatok. Van benne egy pici Eternity, egy pici L'eau d'Issey, egy-egy csepp Escape (de maga az illat nem sárgadinnyés!), a leszáradása pedig teljesen az egykori Oriflame Sea parfümjére emlékeztet! Egy fújásban benne van az egész korai tinédzser korom... Szerencsére kitartó illat. Tegnap vettem a DM-ben, szerintem imàdni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 17.

Alix

2023. július 29.

Egy nyári,napraforgó táblához kötődő kellemes emlék miatt vásároltam meg,kb csak a neve miatt,látatlanban:-)Tetszik az illata.Tetszik az is,hogy nem a mai mainstream-be simul bele.
Nyár,felszabadultság,imtimitás van benne nekem.Tény,hogy húszévesen valószínű nem tetszett volna.Most viszont élvezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 29.

Eszti0714

2023. április 27.

Vélemények alapján rendeltem meg, mert sokan írták hogy sárgadinnyés, én egyáltalán nem érzem annak, inkább egy régebbi tusfürdő illata jut róla eszembe. Jó kis nyári. Elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 27.

silverrain

2022. június 12.

Érdekes olvasni a véleményeket, és azt hogy milyen sokan kellemetlennek találják. Ez az egyik olyan illat ami miatt nagyon sokszor megszólítottak már, hogy mit használok, férfiak nők vegyesen. Igényli a forróságot és a napot. Néhány nap alatt szinte beleépül a bőrbe és szinte él olyankor. Egyszerre melenget és frissít. Olyan mintha egy átstrandolt nap után otthon letusolok de a tiszta nedves bőrből még mindig párállik a nap, a naptej és a víz illata.Én nem érzem a sárgadinnyét. Tartóssága rajtam végtelen, pedig csak edt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 12.

Lufipufi1992777

2022. június 12.

Rajtam felfujaskor naptej illata van.🤷🏻‍♀️😁❤️
Nagyon kis kedves illat, EDT-hez kepest eleg jo tartossaga van,ruhan marad a kifujaskor erzodo alap illat,boron kesobb nekem gyumisse valtozik. Abszolut jo kis nyari illat az o maga kategoriajaban.🌻🌞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Rajtam felfujaskor naptej illata van.🤷🏻‍♀️😁❤️

candy7

2022. január 17.

Szép emlékek miatt vettem egyet magamnak. Nehezen nyúlok érte, mert már nem érzem annyira, de nagyon örülök, hogy van. Nagyon napsütés, de tényleg durván sárgadinnyés. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Szintetikus illatanyag, mellyel elsősorban parfümökben találkozhatunk Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Narancssárga.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.