Elizabeth Arden

Ár:   3200-5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. január 2.

Ár:   3200-5500 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld
Parfüm összetevők: zöld jegyek, citrom, rózsafa, ámbra

Ár: 2000 Ft , Eladó: dimavery99
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalással postán küldve.
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Myrtle
Állapot: 2 db 50 ml-es , Helyszín: Budapest, fizetés: --

keserud

2019. november 7.

Egyetértek Bonzee-val régi Oriflame Sun illat, 😃 nővérem használta, sárgadinnyes! Imádtam. Ma magamra fújtam, már nem tudom hányszor mostam kezet, lemoshatatlan nosztalgia illat.

Up: mosogattam, fürödtem 2x, eltelt 48 óra és még mindig érzem a csuklómon.. 😲 Így Anyukámnak is meg tudtam mutatni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Qwerty

2019. június 24.

Hát látom, nem tudok már újat mondani erről. :)
Lendületből fújtam magamra, ez a név általában vállaható, nem szokott nagy meglepetéseket produkálni, aztán mégis. Nem tudom mi az benne, amitől rossz lesz, de azt tudom, hogy valahonnan mélyről rémlik, és mintha nem kötődnének hozzá jó emlékek. Az avas menza szaga talán, vagy valami nehézkes régi kenőcs....a 80-as évek elejére tippelek. Nem tudom pontosan meghatározni mi az a nagyonnemjó benne. Sokáig ücsörgött rajtam, néha megcsapott a kissé gyomorforgató illata - változatlan formában tartotta magát kb 2 órán keresztül - és olyan furcsa érzésem volt, hogy mintha valamire emlékeznem kellene, de sehogy sem sikerül.
Nagyon nem kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Hát látom, nem tudok már újat mondani erről. :)
Nagyon nem kategória.

BlackVelvet

2019. február 28.

Én nem is tudom, mit gondoltam...az itteni vélemények alapján összeraktam egy képet a fejemben erről a parfümről. Valami isteni sugallat folytán viszont csak egy kis kiszerelést rendeltem. Vannak illatok, amik nem tetszenek, vannak illatok, amik nem illenek hozzám, de ez... borzasztó, tényleg. Pacsuli, nyanyaszag, valami nagyon régi kölni...ezekre tudok asszociálni.
Számomra ez teljes pénzkidobás...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Számomra ez teljes pénzkidobás...

Bonzee

2019. január 6.

Röhögjetek ki: én ezt az illatot a múlt hétvégén ismertem meg. Pontosabban: akkor azonosítottam be.
A 90-es évek közepén Anyukám hozott haza nekem néhány illatot egy kolléganőjétől, aki Oriflame dealerként is ügyködött. Igen kreatív, Sun, Moon és Star fantázianéven dobta piacra az Oriflame. A Sun az én akkori szegecses-szimattatyós stílusomhoz túl nyafka volt, a Star meg konyhai fűszerek és a Brut férfikölni morbid egyvelegére emlékeztetett. Maradt tehát a Moon. Az viszont maradéktalanul bejött: szerintem több, mint egy évig használtam.
Erre most, matrónaként (bár se sisakséróm, se vörös rúzsom, se kék szemfestékem nincs) kellett rájönnöm, hogy az az illat ENNEK volt a koppintása?!
Az év végi zárva tartások után beszabadulva a Rossmannba, véletlenül megszagoltam őt (mert igazából a White Tea-t akartam, de törött volt a spriccelője), és egy időgépben találtam magam. Vegyes érzések kavarogtak bennem: milyen évet írunk? hány éves is vagyok?!... Muszáj volt bedobnom egyet a kosárba, és elvinnem Anyukámnak, hogy az orra alá nyomjam. És ő is egyből ráismert! :)
Nem tudom, fogom-e valaha is használni, hiszen fogalmam sincs, mások mit éreznek belőle, én pedig nem tudok (vagy nem akarok?) elvonatkoztatni az illat által ébresztett ilyen-olyan (végső soron szép) emlékektől. De néha-néha otthon beleslukkolni, a múltba révedni, időutazni tökéletes! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

roseanne

2019. január 1.

Mit is mondjak...: annyira jó olvasni a fiatalabb korosztály véleményét erről az illatról. :) Nekem ő a 90-es évek közepének diszkóillata, mindenkinek valamilyen sárgadinnyés illata volt akkoriban. Nekem kb. '95-'96 körül volt ez a Sunflower a gyűjteményemben. Akkoriban nagyon szerettem, most már vicces lenne használnom, de lehet, hogy legközelebb megszaglászom valahol, a nosztalgia kedvéért. ;) A maga idejében menő volt, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

stylo

Korcsoport: < 18
2018. december 25.

Uh.....nem tudtam elkepzelni, mi ez a borzalmas, gyomorforgato illat, amit folyton az egyik ismerosomon erzek. De ma megkerdeztem. Hat ez. Epp nala is volt a taskajaban az uveg, igy magamon is kiprobalhattam. Szerintem kifejezetten visszataszito, szinte mar undorito. Van benne valami allatias szag, valami pallott izzadmany vagy mifene. Be kellene tiltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 25.

Verona5

2018. április 29.

Megszaglásztam a Müllerben, alsó polcon egy darab volt kitéve, mint újdonság /?/. A kíváncsiságommal nem bírva bőrre is fújtam. Eléggé mézédes az eleje, hirtelen mintha az issey Absolu-bol ismert méz rémlett volna fel, de az tünékeny emlékfoszlány volt csak, utána már csak egy szintetikus mézes édes sárga illatot kaptam, és fél óra múlva eléggé benehezedett, öregasszonyos lett, tényleg van benne valami matrónás. Jó-jó, az ár/érték arány még csak-csak elmegy, de az illat hagy kívánni valót maga után. Ez egy mű napraforgó mező számomra csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

pszabina

2018. február 10.

Nincs olyan Elizabeth Arden parfüm, amit még ne próbáltam volna, de ez az egyetlen amiről csak annyit tudok mondani: borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Ennie86

2017. október 17.

Évekkel ezelőtt kaptam tesómtól karácsonyra. Nagyon szerettem az illatát. :) Mindig a virágos, forró nyár jut róla az eszembe. Virágok, gyümölcsök kavalkádja. Jó lenne megint érezni az illatát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

FruzsinaV

2017. június 6.

Egyik kedvenc tavaszi/nyári parfümöm.Kellemes és tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Egyik kedvenc tavaszi/nyári parfümöm.Kellemes és tartós az illata.

Hidratálók: Propylene Glycol

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.