Elizabeth Arden

Ár:   3200-5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. január 2.

Ár:   3200-5500 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld
Parfüm összetevők: zöld jegyek, citrom, rózsafa, ámbra

Elizabeth Arden Sunflowers🌻 30 ml /Bécsben vásárolt/
Ár: 2500 , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Elizabeth Arden Sunflowers+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

grizus

2021. október 9.

Szeretném szeretni, tényleg, napsütés, sárgadinnye, szalmaszag, de rajtam ez egy NAGYON édes trutyi. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 9.

tonhalacska

2021. június 26.

Továbbra is szeretem, most nyárra vettem a testpermet változatát, jó nagy kiszerelés, egész nyáron kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

DFI

2021. április 10.

A 90-es évek eleje illat. Sok hasonló parfüm jött ki akkoriban, pl. CK Escape, Issey M. Most muszáj voltam beszerezni egy kis 30 miliset, nosztalgiából. Nem illik a mai mainstreambe szerencsére nyoma sincs cukornak, vaníliának. Könnyed sárgadinnyés, gyümölcsös, jóidős illat.
Nekem most ez így ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

Nekem most ez így ötös.

Burya

2020. július 19.

Nem tudom, ez eddig hogy maradt ki az immár évek óta tartó nagy parfümös ámokfutásom során, de minthogy mintát nem sikerült beszereznem belőle és amúgy is piszok olcsó volt, az egyik rendelésemnél bedobtam a kosárba egy 30 ml-es kiszerelést vakon. Nem bántam meg, mert bár nem egy eget rengető illat, mégis van benne valami nosztalgikus és ismerős, ami a gyerekkori vidéki nyaraimra emlékeztet. Elsőre erősen sárgadinnyés, de végig jelen van benne valami kicsit szúrós, földes jellegű illat, amitől valahogy "igazivá" és életszagúvá válik, nem olyan mesterkélt és steril, és legfőképp nem próbál valamilyennek látszani, csak az, ami. Tavasztól őszig bármikor hordható illat, a tél hangulatához nem illik szerintem, de van úgy, hogy az ember csak azért nyúl egy-egy illatért a hideg, sötét hónapokban, hogy kicsit megidézze a nyarat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

keserud

2019. november 7.

Egyetértek Bonzee-val régi Oriflame Sun illat, 😃 nővérem használta, sárgadinnyes! Imádtam. Ma magamra fújtam, már nem tudom hányszor mostam kezet, lemoshatatlan nosztalgia illat.

Up: mosogattam, fürödtem 2x, eltelt 48 óra és még mindig érzem a csuklómon.. 😲 Így Anyukámnak is meg tudtam mutatni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Qwerty

2019. június 24.

Hát látom, nem tudok már újat mondani erről. :)
Lendületből fújtam magamra, ez a név általában vállaható, nem szokott nagy meglepetéseket produkálni, aztán mégis. Nem tudom mi az benne, amitől rossz lesz, de azt tudom, hogy valahonnan mélyről rémlik, és mintha nem kötődnének hozzá jó emlékek. Az avas menza szaga talán, vagy valami nehézkes régi kenőcs....a 80-as évek elejére tippelek. Nem tudom pontosan meghatározni mi az a nagyonnemjó benne. Sokáig ücsörgött rajtam, néha megcsapott a kissé gyomorforgató illata - változatlan formában tartotta magát kb 2 órán keresztül - és olyan furcsa érzésem volt, hogy mintha valamire emlékeznem kellene, de sehogy sem sikerül.
Nagyon nem kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

Hát látom, nem tudok már újat mondani erről. :)
Nagyon nem kategória.

BlackVelvet

2019. február 28.

Én nem is tudom, mit gondoltam...az itteni vélemények alapján összeraktam egy képet a fejemben erről a parfümről. Valami isteni sugallat folytán viszont csak egy kis kiszerelést rendeltem. Vannak illatok, amik nem tetszenek, vannak illatok, amik nem illenek hozzám, de ez... borzasztó, tényleg. Pacsuli, nyanyaszag, valami nagyon régi kölni...ezekre tudok asszociálni.
Számomra ez teljes pénzkidobás...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Számomra ez teljes pénzkidobás...

Bonzee

2019. január 6.

Röhögjetek ki: én ezt az illatot a múlt hétvégén ismertem meg. Pontosabban: akkor azonosítottam be.
A 90-es évek közepén Anyukám hozott haza nekem néhány illatot egy kolléganőjétől, aki Oriflame dealerként is ügyködött. Igen kreatív, Sun, Moon és Star fantázianéven dobta piacra az Oriflame. A Sun az én akkori szegecses-szimattatyós stílusomhoz túl nyafka volt, a Star meg konyhai fűszerek és a Brut férfikölni morbid egyvelegére emlékeztetett. Maradt tehát a Moon. Az viszont maradéktalanul bejött: szerintem több, mint egy évig használtam.
Erre most, matrónaként (bár se sisakséróm, se vörös rúzsom, se kék szemfestékem nincs) kellett rájönnöm, hogy az az illat ENNEK volt a koppintása?!
Az év végi zárva tartások után beszabadulva a Rossmannba, véletlenül megszagoltam őt (mert igazából a White Tea-t akartam, de törött volt a spriccelője), és egy időgépben találtam magam. Vegyes érzések kavarogtak bennem: milyen évet írunk? hány éves is vagyok?!... Muszáj volt bedobnom egyet a kosárba, és elvinnem Anyukámnak, hogy az orra alá nyomjam. És ő is egyből ráismert! :)
Nem tudom, fogom-e valaha is használni, hiszen fogalmam sincs, mások mit éreznek belőle, én pedig nem tudok (vagy nem akarok?) elvonatkoztatni az illat által ébresztett ilyen-olyan (végső soron szép) emlékektől. De néha-néha otthon beleslukkolni, a múltba révedni, időutazni tökéletes! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

roseanne

2019. január 1.

Mit is mondjak...: annyira jó olvasni a fiatalabb korosztály véleményét erről az illatról. :) Nekem ő a 90-es évek közepének diszkóillata, mindenkinek valamilyen sárgadinnyés illata volt akkoriban. Nekem kb. '95-'96 körül volt ez a Sunflower a gyűjteményemben. Akkoriban nagyon szerettem, most már vicces lenne használnom, de lehet, hogy legközelebb megszaglászom valahol, a nosztalgia kedvéért. ;) A maga idejében menő volt, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

stylo

2018. december 25.

Uh.....nem tudtam elkepzelni, mi ez a borzalmas, gyomorforgato illat, amit folyton az egyik ismerosomon erzek. De ma megkerdeztem. Hat ez. Epp nala is volt a taskajaban az uveg, igy magamon is kiprobalhattam. Szerintem kifejezetten visszataszito, szinte mar undorito. Van benne valami allatias szag, valami pallott izzadmany vagy mifene. Be kellene tiltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.