Elizabeth Arden

Ár:   3200-5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. január 2.

Ár:   3200-5500 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-zöld
Parfüm összetevők: zöld jegyek, citrom, rózsafa, ámbra

Elizabeth Arden Sunflowers+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Ár: 2500 , Eladó: Parfum28
Állapot: 100/70, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

2014. március 18.

Nagyon-nagyon szeretem. Amikor ezt használom, úgy érzem, átölelnek a napsugarak, jó kedvem lesz, mosolygok. Napraforgó-illatnak hívom. Az ára nagyon kedvező, főleg internetes áruházakban és ami még lényeges, extratartós.

heather

2013. november 16.

Drága férjem- aki akkor "még csak" a barátom volt-, vett nekem egy üveggel, mert ezt használtam.Az ösztöndíjából spórolta össze az árát.Ma is meghatódom az illattól, mert ezt az időszakot hozza vissza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Vaslady

2013. október 31.

2011 nyarát töltöttük együtt :)
30 ml-s változatot rendeltem vakon,hiszen nem volt drága,és elég jó vélemények voltak rola,bár azóta megtanultam,nem szabad arra adni.
Nagyon kellemes nyári illat,nem tucat,saját egyéniséggel bir,magammal vittem horvátországba,azóta is ha rágondolok,a horvát tengerpart ,Opatija jut rola az eszembe....
Barack,dinnye...és érdekes módon nekem napraforgó illata volt a bőrömön,lelki szemeim előtt most is egy napraforgó ültetvény jelenik meg :)
Nem fog mindenkinek tetszeni,mégis nekem ő volt azon a nyáron a tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

2011 nyarát töltöttük együtt :)
Nem fog mindenkinek tetszeni,mégis nekem ő volt azon a nyáron a tökéletes :)

no1.katica

2013. augusztus 29.

Ez a parfüm nagyon megéri az árát. Hasonlóan tartós parfümöket én eddig csak ennek az árának a 2-3 szorosáért tudtam venni. Kellemes illat, amiről a gondtalan nyár és Toskána csodálatos vidéke jut az eszembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Mildi

2013. július 9.

Oh, igennnn. Megboldogult lánykorom illata. Egy nyarat egy angliai kisvárosban töltöttem bébiszitterként. A gyönyörű medencés ház, ahol laktam, egy napsütötte hétköznap délelőtt egy-két órára elcsendesedett, a család vásárolni ment, én pedig rendrakás közben egy pillanatra megpihentem a hatalmas franciaablakok által körülölelt 'master bedroom'-ban. Szórakozottan felemeltem a pipereasztalról az anyuka Sunflowers parfümjét, az orromhoz emeltem, közben az ablakon kibámulva elmerengtem, hogy nahát, milyen szép nagy a szomszéd kert, hiszen a háziak épp lovagolnak benne! Jóleső békesség áradt el bennem, egy pillanatra úgy éreztem, a lehető legjobb helyen vagyok, nem cserélnék a világon senkivel. Isten rámmosolygott. Ezt a pillanatot idézi fel bennem, valahányszor beszippantom a Sunflowers illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 9.

nat_getzeny

2013. április 17.

boldogságos illat. az ember vigyorogni kezd tôle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

boldogságos illat. az ember vigyorogni kezd tôle.

pink sunrise

2013. március 26.

Finom kis illat ez,igazi sárga illat:)Én nagy napraforgó virág rajongó vagyok,annyira gyönyörű és mégis egyszerű virág,hogy nem lehet nem szeretni.Így muszáj volt megszimatolni ezt is:)
Kifújás után rajtam túl édeskés-és paradicsompürére (:D !)emlékeztető illat is előjön a bőrömre fújva,és több próbálkozás után is sem tudok elvonatkoztatni tőle.Utána szép,számomra is szerethető illat lesz,de az én napsütéses illat szerelmem a Sabatin ocean sun-ja,és azt szeretném minél hamarabb megvenni,Az zöldebb és kevésbé édes.
Összességében szép tavaszi-nyári illat,ami bearanyozza az ember napját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Összességében szép tavaszi-nyári illat,ami bearanyozza az ember napját.

sephora

2013. március 26.

Nagyon érdekesen indult a kapcsolatom ezzel az illattal. Korábban sokszor illatoltam, de rosszul lettem tőle, hogy mennyire locsoló kölnis. Mondtam is, hogy ezt ugyan soha nem fújnám magamra!
Amióta Krémmániázok, szívesen olvasgatok véleményeket, mert érdekel, hogy másokban milyen emlékeket, érzéseket kelt egy adott illat.
Ennek hatására elmentem megillatolni újból, hazahoztam papírcsíkon és beleszerelmesedtem!!!!
Pár napja lecsaptam a Rossmann-ban kedvezményes áron egy 50 ml-es szépségre.
Imádom! Számomra a tavaszt idézi, a napsütéssel induló napokat, amikor a napocska még hűvösen, de később egyre erősebben süt.
Ezzel az illattal várom a tavasz beköszöntét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Pár napja lecsaptam a Rossmann-ban kedvezményes áron egy 50 ml-es szépségre.
Ezzel az illattal várom a tavasz beköszöntét!

svivko

2013. február 22.

AAAAAAAAAAAAWH! Hanky!!!!! Köszönöm! Örök hála. Orgazmusom volt szagreceptor-sejt szinten!!!!! Ez Az Illat. Az igazi vidám, virágzós tavasz, és a forró édes nyár. Napsütés, sárga, élettel teli...
Ha egy ember lenne, tuti mindig mosolyogna, és mosolyogtatna! Sokan körüllengnék a hatalmas életigenlés és humorérzéke miatt. Igazi kuriózum ember. Vagy csak ott, ahol én punnyadok.
Imádom. Egy igazi Girl Crush volt nekem.
Ahogy kisüt a nap tuti biztos, hogy ezt fogom magamra fújni... Ha a legközelebbi utamon megtalálom Őt, és magammal hozhatom.
(Rajtam nagyon tartós, ami igazi ritkaság, még EDP-k is sírva adják fel a csatát a bőrömön, ez meg 6 óra után is itt vigyorog a csuklómon.)
Iparfümérián 4000HUF a 100ml.
Köszönöm szépen, nem is gondoltam volna, hogy ilyen árkategóriában is megtalálhatom a hozzám való (és tartós) illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Imádom. Egy igazi Girl Crush volt nekem.
Iparfümérián 4000HUF a 100ml.

Inez

2013. február 15.

Óh, köszönöm, köszönöm, köszönöm!
Ez az illat az én titkos kis szerelmem. Vagyis... már nem titkos. :o)

Kedves Hanky, ez az írásod is gyönyörű volt, és újra csak köszönöm, mert mosolyog a lelkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Óh, köszönöm, köszönöm, köszönöm!
Ez az illat az én titkos kis szerelmem. Vagyis... már nem titkos. :o)

Hidratálók: Propylene Glycol

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.