Elizabeth Arden

Ár:   8190-10 260 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 19.

Ár:   8190-10 260 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: rózsaszín bors, bergamot, körte, feketeribizli levél,

Szívjegyek: egyiptomi jázmin, gardénia,

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, pézsma.

Elizabeth Arden Untold EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

angelina69

2018. szeptember 6.

Annak ellenére, hogy nem tartom valami nagy különlegességnek, mégis van benne valami... Rajtam előjön egyfajta száraz fűszeresség, ami lassan átvált egy édeskés, virágos, enyhén krémes illatba. Érdekes módon a pacsuli most elbújik, valahol alig észlelhetően ott rejtőzik. Részemről szerethető kategóriába tartozik. Nem olyan, ami után sóvárog az ember lánya, de nem rossz. Szerintem az ősz közeledtével jött el ennek az illatnak az ideje. Nyáron a kánikulában nem volt jó. Mostanság azonban szépen megmutatta magát. Nem ordibálós illat, éppen ezért hétköznapokra simán használható. Van benne valami komolyság, mértékletesség. Rajtam átlagos tartóssággal bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

kvin

2018. január 6.

Ej-ej Arden, ez nem jött be. Sima édeskés illat - semmi bors vagy pikantéria - pedig a fejjegyek alapján tetszeni kellene, de az a fránya körte annyira elnyomja a többit, hogy rajtam egy édes gyümölcslé lesz az egész. Végül mire ez elmúlna, jön a bódító virág és a végén a pacsuli.. Annyira nem rossz, de az én orromnak nagyon édes és nem igazán vannak különleges rétegei.
Tucat, tipikus édes virágos illat. Gyenge hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Tucat, tipikus édes virágos illat. Gyenge hármas.

chiba

2017. december 23.

Borsos nyitánya után egy nagyon finom virágillat marad, és viszonylag tartós is!Maga az üveg gyönyörű és nagyon elegáns, gyűjtőknek való.És egyébként a parfümöt is, inkább alkalminak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Zsül

2017. november 27.

Nagyon kellemes, körtés, édes őszi finomság. Olyan komfortos érzés viselni plusz szerintem jó ajándék, mert sokaknak tetsző, nem zavaró illata van. De pont a szillázs hiánya miatt nekem csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Cloudberry

2017. szeptember 29.

Ó, hogy fáj a szívem. Ez egy tökéletes illat lenne számomra, de nem tartós, basszus! A fene egye meg. Az orrom alá nyomtam tegnap, hogy hmmm ez meg mi? Untold. De jó a neve. Azta, de jó illata van! Már locsolom is. Húúú, hát RÓZSABORS és KÖRTE, a franc, megint meg lettem véve kilóra. Gyenge pont. Nekem. (főleg a rózsabors.) Ajj, ajj. Lehet még ruhán/hajon kipróbálom, hátha tovább tart. Engem elvarázsolt...Untold, untold. Engem jellemez (sajnos.) Telibetalált. Lehet többet kéne elmondanom a véleményem és akkor nem tetszene ennyire! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

ALettah

2017. május 21.

Szép, nyugodt illat, a tiszta fehér virágos kategóriából. Az elején érződik egy kis körte is, de hamar elillan, marad egy elegáns, púderes és pacsulis leszáradás, ami meglepően tartós is, főleg ruhára fújva. Ajándékként jó lehet, nem hiszem, hogy bárkit is kifejezetten irritálna, én is szívesen elhasználnám, ha megkapnám ajándékba, de hiányzik valami plusz, extra, ami miatt úgy érezzem, hogy KELL nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Amea

2017. április 11.

Hatalmas meglepetés. Eredetileg csak azért tértem be a boltba, hogy a km-es ajánlások miatt kipróbáljam Salvatore Ferragamo Signorina-ját (ami amúgy nem jött be). Aztán megláttam ezt az üveget és automatikusan nyúltam érte, csodaszép. Drogériás vonalon ilyen szofisztikáltsággal ritkán találkozom.
Körte, pézsma, pacsuli... és bors, bors, bors. Nem tolakodóan, de végig ott van, finoman megfűszerezi a virágos-gyümölcsös kompozíciót és nem engedi mély-édesbe fordulni. A puha, krémes alapokon olykor meg-megvillan egy pikáns felhang, ami nem engedi, hogy unalmas legyen - egy szembejövő idegen arcán váratlan mosoly, egy elkapott játékos pillanat a komolyságban, kacsintás a bárpultnál.
Ez nem egy letaglózó nagyvad, ez egy izgalmas, játékos, nagyon nőies illat. Nap végén is érezhető, de nincs szobát betöltő szillázsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Lgina

2016. augusztus 19.

Eddig nem voltam oda Elizabeth Arden illataiért, nem is szívesen teszteltem őket, de a szép üveg rávett a próbára.
Sajnos már megint beleszerettem egy illatba... Már megint vágyakozom egy parfüm után. Sosem lesz elég belőlük, sosincs túl sok a polcon. Isteni édes, krémes, balzsamos illattá alakult a csuklómon, és a tartóssága is meggyőzött. Hjaaajjj ő is keeeell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Nikkolino

2016. június 24.

Ő is hazajött velem (a zöld Chanel Chance mellett), aminek szintén nagyon örülök! Első alkalommal a Legere változatát szagoltam, ami kellemes emlékeket hagyott bennem. Most csak ezt tudtam kipróbálni, és azt mondtam, hogy ezt meg KELL vennem! Más karakter, mint a Chance, mivel ez egy édesebb, csajosabb parfüm, de nem a megszokott értelemben. Van benne egy kis csavar, egy kis fűszeresség, amitől nőiessé válik. Szerintem télen nagyon jól fog működni, most inkább frissebb illatra vágyom. Érdemes kipróbálni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Piri11

2016. április 13.

Ma reggel magamra fújtam a gyógyító elixírnek számító YSL Opiumot, majd a csajokkal irány a posta, és a DM. Ha már ott voltunk gondoltam kipróbálok valamit, amit eddig még nem. Ő pedig ott csücsült a polcon, és mivel már nagyon régóta vágytam megillatozni, ezért egy gyors fújás a csuklómra és már mentünk is kasszához. Elsőre nem is volt olyan rossz, na de utána jött a fekete leves. Édes, kiabálós, ordibálós illat lett rajtam, valami kellemetlen szúróssággal. Nekem elsőre a Lancom nagy sikerű illata ugrott be, de ahogy olvasom Laura véleményét, igen van benne valami a Givenchy Play-ből. Azt sem bírom, ezt sem bírom. És persze az itteni véleményekkel ellentétben hozzám rettentően ragaszkodik ez a borzalom :( A szép és különleges üvege miatt adok neki csak 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.