Elizabeth Arden

Ár:   9390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: KulcsarKriszti, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatkategória: aromás-zöld

Illatösszetevők: mandarin, ámbra, narancs, borostyán, fehér tea, tonka bab, török rózsa, muskotály zsálya, egzotikus fák, páfrány, tengeri jegyek, mate tea

Niki0215

2019. augusztus 23.

Nagyon tetszett elsőre..próbálgatom, próbálgatom csuklón, mintám van egyenlőre... de nagyon hamar elillan, nem tartós, és leszáradás után rajtam nagyon férfias, fűszeres--egyébként nagyon tetszik elején az a tisztaságillat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

tara95

2019. augusztus 21.

Hiába van benne rózsa (amit nekem találtak ki), ez az illat orrbavágóan szúrós, citromos, szinte savanyúan mosolyogva leng körbe és élvezi, hogy nem tudok tőle megszabadulni. Mintha limonádé vagy túlcitromozott tea lenne. Egyetlen jó tulajdonsága, hogy 35 fokban ha túlélem az első 1-2 órát, jobb mint a légkondi, szinte lehűti az izzó augusztusi levegőt. Utána már szépen csendesedik és ez is kissé édeskéssé válik rajtam (mint a legtöbb parfüm), ekkor már kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

GNóri

2019. április 30.

A Bvlgari fehér teás parfümje nagy kedvencem, így azt hittem, hogy ezt az illatot is imádni fogom. Sajnos azonban nem így lett. Míg a Bvlgari friss, légies, bőrre simuló, addig ő nagyon éles, karcos, maszkulin rajtam. Nagyon friss, nagyon szúrós, nagyon fehér, nagyon rideg. Rajtam baromi tartós (bár ez általában mindig így van az olyan illatoknál, amik nem tetszenek), és egy idő után szelídül is, de összességében nekem nem kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

S.K

2019. április 28.

Gyakorlatilag ez egy üvegbe zárt semmi. Kifújod és ott sincs. Szimatolsz jobbra - balra, de semmi. Értékelhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Melani79

2019. április 24.

Ma a DM-ben ezt is megszimatoltam.Friss tavaszias illat és engem a Halle Berry Wild Essence illatàra emlékeztet de nagyon. Bejön!:-)
Most néztem , bizony jó pàr összetevő ugyanaz mint a Wild Essence parfié, ajànlom azoknak a White Teàt akik a Halle Berry Wild Essence illatàt szeretik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Vanille

2019. április 1.

Kicsit szomorú vagyok, mert ez is tipikusan az az eset, amikor szerelmes leszel egy illatba, gyönyörűen harmonizál a bőröddel, és tudod, hogy ti egyek vagytok, bárhogy is bontakozik ki a leszáradáskor, egyszerűen nem tud olyat mutatni, amit nem szeretsz. Legalábbis szeretnéd, ha olyan hosszú, csodálatos útja lenne, mint amire számítasz, de akkor jön a rádöbbenés, hogy ez bizony nem tartós, olyannyira nem, hogy jó esetben is két-három óránként fújkodnod kell. Közben az üvegcse pici, az ára viszont ahhoz képest magas, hogy milyen hamar az aljára lehet nézni.
Bármennyire is szeretem, tovább kell keresgélnem a tisztaságillatok, és az üde teás jegyeket tartalmazó parfümök között. Mindenesetre ez volt az első illat, ami megmutatta, hogy mi is az én irányom, és ezért hálás vagyok neki. Plusz a csomagolása gyönyörű, úgyhogy tényleg fájó szívvel adom azt a három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lyah

2019. március 1.

Olyan kár ezért az illatért. Nagyon tetszik, nagyon "otthonos", jól érzem magam benne. Pont addig, amíg ki nem érek a drogériából, mert addigra eltűnik :( Emiatt 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

pacsirta17

2019. február 27.

A régi fehér kupakos Puma Woman... nekem egy az egyben... teás,púderes tisztaság...rajtam közepesen tartós,de nem bánom...akkoris..KELL!!!!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Ennie86

2019. február 13.

Üde, tavaszias, tisztaságillat. Igazi tavaszi/nyári. Sajnos a tartóssága tényleg nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Nina1205

2019. február 9.

Nem is olyan régen írtam a green tea-vel kapcsolatban, hogy férfi és női részről is kaptam rá bókot. Hát töredelmesen bevallom, mint utólag rájöttem, az egy másolat volt, de nem azé, hanem ezé. Szóval igazából én őt szeretem. A green se rossz, de az szúr egy kicsit, ebben viszont nyoma sincs ilyesminek. Simulós, tiszta, igazi kánikulához való illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.