Elizabeth Arden

Ár:   9390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: KulcsarKriszti, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatkategória: aromás-zöld

Illatösszetevők: mandarin, ámbra, narancs, borostyán, fehér tea, tonka bab, török rózsa, muskotály zsálya, egzotikus fák, páfrány, tengeri jegyek, mate tea

Ár: 6000 , Eladó: agaborg
Állapot: egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, II. kerület, fizetés: személyes átvétel
Elizabeth Arden White Tea Skin Solutions
Ár: 10.000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr-Moson, fizetés: Személyesen vagy packeta/foxpost

daliah

2024. február 27.

Hát ez borzasztó! A Green Tea szerintem egy nagyon kellemes, klasszikus alkotás, úgy képzeltem, ez valami éteribb verziója. Az első pár másodperc ígéretes is volt, aztán jellegtelenné változott, mire pedig hazaértem, előbújt a mostani parfümökben olyan gyakran használt ambrovalami (amberX, amberwood, ambrofix, ambermax, ambroxol vagy ki tudja mi, nem ambroxan, mert az nem ilyen horror), amit azért használnak, hogy az illat teljesítményét fokozzák. Szóval lett belőle egy gusztustalan vegyifegyver, az I. világháborúban érzem magam, egy lövészárokban, ahogy közelít az ellenség egy gázszóróval.
(Hozzáteszem, az emberek nagy része anozmiás erre az összetevőre vagy épp édesnek érzi, a pecheseknek (pl. nekem) viszont ez egy szúrós vegyszerszag, ami mindent elnyom.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 27.

BonnieWK

2024. január 1.

hétköznapra tökéletes illat számomra,a fás jegyek dominálnak benne. Érdekes, hogy felfújás után még nem "ízlik" az illata (émelyítőnek érzem magamon), de fél-egy órával később viszont beérik, nagyon is. Nekem a tartósságával sincs bajom, ár érték arányban szerintem teljesen rendben van.

Update: nagyon megszerettem ezt az illatot. 5 órával fújás után nagyon kedves illata lesz, a fehér teát és a muskotályzsályát érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 1.

Margareta13

2023. október 17.

Ez az a helyzet, amikor egy illat rajtam sajnos nem mutat. Amikor az üvegcsében megszagoltam, akkor nagyon kellemesnek találtam, sőt találom is, de sajnos ha magamra fújom, akkor nagyon mást érzek. Az üvegben egy kellemes, nem hivalkodó, nappalra tökéletes illat van, rajtam viszont kellemetlen és hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

little.shana

2023. július 22.

Új a kollekciómban, egy gyönyörű nyári spa illatnak tartom vagy fehér ing egy yachton illat. Gyengéden érezhető (ami nyáron jó is) és nagyon kifinomult, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 22.

legallybrunette

2022. október 19.

A három és fél csillagos átlagnál én azért többre tartom. Kétség kívül nem tartós, és nem is az a veszettül különleges, de aki szeretne egy nem túl drága fehér virágos illatot, ami kellemesen ölel körbe, nem agresszív még túlfújva sem, annak jó választás lehet. Rajtam megdicsérték. "Érezni ,ahogy elmegyek melletted, olyan kellemes, tavaszi virágillatod van."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 19.

xtinax91

2022. május 24.

Egyik kedvenc illatom lett, nagyon tartós és kellemes nőies illatú, DM-ben szerencsére könnyen elérhető, így nem kell netes rendeléssel bajlódni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 24.

Nita0922

2022. május 4.

Évek óta az egyik nagy kedvencem. Ahogy jön a nyár automatikusan ehhez nyúlok. Friss, citrusos tisztaság illat..kissé fanyar. Szerintem a tartóssága is rendben van, a kategóriájában sok drágább társát simán veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 4.

Hencida

2021. december 5.

Nagyon szeretem. Irodába, otthoni, szaladgálós, bevásárlós illatnak tökéletes. Szexi alkalmakkor nem ezt viselem. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 5.

Burya

2021. augusztus 18.

Rajtam a tea alig érződik, inkább egy friss, vizes, fás, enyhén citrusos, íriszes-púderes illat. Tipikusan "most jöttem a zuhany alól" tisztaságillat, nem savasan citrusos, nem is babapopsi púderillatú, és nem férfiasan fás, hanem mindenből épp annyi, hogy meglegyen a tökéletes frissesség és tisztaság érzése. Itthonra nagyon szeretem használni és éjszakára is szívesen fújom, puha, légies, nőies illat. Én halványan még másnap is érezni szoktam a hajamban, bőrről hamarabb elillan, ott kb. 5-8 órát bír ki rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Piri11

2021. augusztus 10.

Kissé szűkös költségvetésem miatt kerestem valami olcsó, szaladgálós illatot. Dm-ben tettem vele egy próbát. Nagyon finoman, üdítően nyit, tisztaság, tea és puha virágillattal. Nagyon megörültem, és már nézegettem, hogy hol, mennyibe kerülne. Telt-múlt az idő, és a szépséges illat helyére egy rettentően kellemetlen és nagyon olcsó hatást keltő, szintetikus förtelem lépett. Nem tudom, hogy melyik része okozta ezt, de alig vártam, hogy lesikáljam magamról. Inkább veszek egy minőségi fújóst, mint egy ócska valamit (elnézést mindenkitől aki szereti).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.