Elizabeth Taylor

Ár:   5040 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Wildcat75, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 14.

Kiadás éve: 1996

Illatcsalád: virágos parfüm

Illatösszetevők: fűszer, szantálfa, gardenia, orgona, vanília, őszibarack, fehér rózsa, jázmin, tavirózsa, bergamot

Elizabeth Taylor Black Pearls EDP eladó
Ár: 6990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

anita763

2021. augusztus 24.

A Black Pearls véleményem szerint az Elizabeth Taylor legkifinomultabb illata. Elődeivel ellentétben a BP nagy mennyiségű gyümölcsös nyitánnyal kezd, az őszibarack jegyében van egy kis erjedés, amely kellemes illatot kölcsönöz a parfümnek. Ez egy kicsit a Lancome Poeme-jére emlékeztet, amely szintén a túlérett őszibarackot tartalmazza, de a Black Pearls szerintem ebben jobban teljesít. Nagyon tartós illat, és elképesztően meleg, gyengéd, hangulatos! Köszönöm neked Elizabeth Taylor ezt a szépséges alkotást! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

pacsirta17

2020. február 18.

Megvan már egy kis ideje,de valahogy az utóbbi időben kattantam rá nagyon.:))
Némileg tényleg hasonlít a Rochas Tocade illatára,mégis más.
Az elején én is vélek felfedezni benne némi naftalinos beütést,de ez rajtam nem tart sokáig,átváltozik barackos vaníliás tejberizs illattá.😊😊
Nagyon melengető,nagyon otthonos.:)
Én nem érzem dívásnak,vagy alkalminak,bármikor és bármihez szívesen magamra fújom,ha ehhez van kedvem. A szillázsa szerintem nem csíkhúzós,de nagyon tartós illat.
5-ös!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Megvan már egy kis ideje,de valahogy az utóbbi időben kattantam rá nagyon.:))
Némileg tényleg hasonlít a Rochas Tocade illatára,mégis más.
Nagyon melengető,nagyon otthonos.:)
5-ös!😊

nygigi

2018. július 9.

Füstös, dögös kezdet, ami kis idő elteltével púderesre szelídül. Mindenképp alkalmi illat, engem valamelyik régebbi Estee Lauder parfümre emlékeztet. Rajtam működik és tartós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Parfuwoman

2018. június 14.

Szerintem én kezdek megbolondulni ezekkel az illatokkal,mert ebben a parfümben nagyon furcsa jegyeket érzek . Az első ,ami a fejillatban megcsap,egy púderes,furcsa vegyszeres illat. Szerencsére ez negyed óra múltán elmúlik ,aztán pedig a kedvenc testápolóm illatát érzem ,az Avon Perceive-et valami finom vaníliás púderesség társaságában. Érdekes,én még ilyen illatot nem ereztem ,nagyon különleges ,pedig az utóbbi fél évben heti 2* is útba ejtettem a parfümériákat,szagoltam már rengeteg finomat,meg kevésbé tetszetőset is,de ilyet még nem. Tartóssága 6-7 óra . Próbáljátok ki,egyelőre nem tudom eldönteni ,tetszik-e vagy sem. Egyedisége miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

kolozsve

2018. június 10.

Az illatjegyek és a jó vélemények alapján muszáj volt kipróbálnom. Meg amúgy is végigszaglászom az Elizabeth Taylor illatokat. 5 ml-es fújóshoz jutottam itt a KM-án (köszönöm Dia!), de egy fújás eldöntötte a sorsát :(. Annyi baj, hogy most még nem! Tényleg nem! Nekem nem jutott róla eszembe a tejberizs, alapvetően egy nagyon nagyon púderes illatnak mondanám. Talán egy kis barack is kukucskál a nagy púderfelhőben, de sajnos a virágok nem jönnek elő rajtam :(. Nagyon szeretem a rózsát a parfümökben, persze csak pont annyit, amennyi elég, de nem érzem benne, és sajnos az orgonát sem....
Nem tudom, hogy hány csillagot adjak, de inkább három legyen, főleg, hogy az üvege gyönyörű! Remélem lesz ez még négy, vagy öt is :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

emb1p3

2018. június 1.

Biztos én ülök fordítva a lovon, de ez rajtam átható hubba bubba/maoam/rágógumi illatú. Legtraumatikusabb parfümélmény-kategóriában 5 csillag, de amúgy ne kerüljön a szemem elé többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Verona5

2018. május 20.

Igazi dívás illat, a névadójához hűen. Nekem az őszibarack, a szantál, a gardénia és lótuszos jegyek ugranak ki belőle egyértelműen. Édeskés is, de inkább a szárazabb, fásabb elegybe hajlik, nagyon alkalmi, nagyon kiöltözős. Szép üveg, kiváló ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

Yeticica

2018. március 29.

Kezdek megkattanni! Nem birok rajonni, ki viselte ezt az illatot valamikor gyermekkorom vege fele...
Isteni finom, vanilias-tejberizses , fuszeres balzsamos illat, amit aztan lemostam magamrol mert annyira zavart, hogy ez valakinek AZ illata volt. Ha rajovok egyszer, konnyebb dolgom lesz talan. Amugy nagyon nem az en vilagom, a legtobb ET illat nem. De ez nem baj. Neha jo itthon csak ugy beleszippantani, felfujni, nosztalgiazni (szantalfabol keszult nyaklancok, batikolt polok, Curt Cobain, vasalt bakancs, derekig ero haj, fustolok, mentolos PallMall a parkban, anyu Opiumja - marmint a parfum, ez az en ‘90-es eveim vege es ez ugrott be az illattal kapcsolatban) .... aztan jo lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

kvin

2018. február 24.

Hú, de jó kis benyomás! Virágosan púderes, kicsit elaléltam! Nem a mai édeskés vonal, nem egy könnyű kisded, de nem is az a durván retró illat. Ennivalóan édeskés fűszeres, mély, melengető, nagyvilági, mindent legyőző, magabiztos kiöltözős hangulat. Ehhez valami feltűnőt, pl. korall színű, csillogó hosszú estélyit képzelek, és egy erőteljes belépőt, ahogy egy nagybetűs NŐ lesétál egy monumentális lépcsősoron és minden szem rászegeződik. Klasszikus dívás elegancia egy mézesen édes köpenyben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

dalma92

2018. január 4.

Most mondjátok meg, hogy lehet ilyen szép üveget készíteni?
Nem egy könnyed lötyike. Édeskés és...hát... semmihez nem tudom hasonlítani. Iszonyú különleges! Még a nyáron egy esküvőn viseltem ezt az illatot, de szerintem inkább hűvös időre való fincsiség.
Aki szeretne nagyon egyedi, kevéssé ismert illatot, ami alkalmakra is illő, annak tudom ajánlani. Nekem nem szerelem, de az üvege miatt megtartom jó eséllyel örökre. :)
Még annyit a végére, hogy nekem picit a Trésort hozza hangulatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Most mondjátok meg, hogy lehet ilyen szép üveget készíteni?
Még annyit a végére, hogy nekem picit a Trésort hozza hangulatában.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol