Elmex

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém ChitoActive technológiával erősíti a fogzománcot és hatékony védelmet nyújt a fogzománc savak okozta elvesztésével szemben. Nyomokban kagylófehérjéket tartalmazhat.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

rekav11

2021. július 6.

Régóta Elmex-hívő vagyok, de nekem a narancssárga társa vmiért jobb. Ennek hígabb az állaga, ha vki ezt preferálja, annak ez, aki nem, annak a narancssárga. Én az utóbbiak táborát növelem. Amúgy ez is nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Calanques

2019. november 17.

A fogdokim ajánlotta, mert a sav kikezdte a zománcom, elkezdtek elszíneződni a fogaim. Sokalltam rá eleinte a pénzt, de azóta nagyon megváltozott a véleményem és kb nem vagyok hajlandó elmexen kívül mást használni. Hatásos. Szerintem az íze is nagyon el lett találva, szerencsére semmi kirívó, csípő mentol. Az is jó, hogy más fogkrémekkel ellentétben, ebből kb egy borsónyi is elég nekem, mondjuk ez nem is habzik olyan eszeveszetten. Van két fogam, amik érzékenyebbek, azok miatt időnként a narancssárga gélt is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Whosthatfitgirl

2018. október 29.

Nagyon-nagyon szeretem! Rettenetesen rossz minősègű fogakat örököltem, hajlamosak hamar kilyukadni, illetve èrzèkenynek lenni. Már szerintem 3-4 ève használom, azóta nem is tömtèk egy fogamat se (táplálkozásomon nem változtattam), szóval szerintem tènyleg hatèkonyan erősìti ès vèdi a fogaim! :))
Igen, kicsit drága, de kuponnal szoktam venni, úgy nem vèszes, illetve kis mennyisèg is elèg belőle használatkor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

kismadár

2018. július 10.

Nem lett a kedvencem, az egy dolog, hogy nincs mentolos íze, már megszoktam, hogy az Elmexek nem túl mentolosak, de ennek nagyon gyógynövényes íze van... Fogzománc erősítőnek vettem, de nem tapasztaltam semmi változást, azon kívül, hogy valamiért érzékenyebbek lettek tőle a fogaim.. A sima narancssárga Elmex klasszisokkal jobb, maradok annál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Audrey80

2018. február 27.

A fogkrém állítólag védi a zománcot, de számomra használhatatlan, mert az összes fogam érzékeny lett tőle pár használat után. Kár, olyan jókat ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

dandelion

2018. február 2.

Imádom ezt a fogkrémet. Sajnos a fogaim nagyon hamar érzékennyé tudnak válni, és ezért éles fájdalmat érzek bennük gyümölcsevéskor, vagy ha nagy ritkán szénsavas üdítőt iszom. Nem szünteti meg a már kialakult érzékenységet, viszont amióta rendszeresen használom, szinte sosem érzékenyek a fogaim. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon elsárgulnak a fogaim a használatától, ezért muszáj felváltva fehérítős fogkrémmel használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

bogarka

2017. november 2.

Nekem nagyon tetszik. Már annyira megszoktam, hogy minden gyümölcs, főleg a grapefruit fájóssá teszi picit a fogaim, hogy fel se tűnt. Most végre ehetek úgy gyümölcsöt, hogy nem fájnak a fogaim, nincs semmilyen rossz érzésem. Szerintem fokozatos védelmet alakít ki, nem pár mosástól kell csodát várni, én most járok a tubus kb felénél. Nem volt olcsó, de kuponnal vettem, kicsit jobb áron. Inkább drága fogkrém és jobb fogkefe, plusz odafigyelés, mint fogorvosi kezelések....sajnos alkati dolog is, mert nálam így is akad. :( :) Minden esetre, nekem nagyon tetszik ez a fogkrém, tény hogy nem habzik és nem zsibbasztóan mentolos, viszont elektromos fogkefével jól működik. Reggel ezt használom, hogy megalapozzam vele a napi védelmet, este pedig egy fehérítős fogkrémet használok, ami mentolosabb, habzósabb. Néha szájvíz. Szerintem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

TaBePa

2017. augusztus 16.

Érzékeny fogaimra, illetve fognyaki erózió miatt kezdtem el használni, és nekem teljesen bevált. Sajnos drága, de tényleg használ, és szerintem jobb, mint a többi Elmex vagy ehhez hasonló, márkájú fogkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Veronika8614

2017. április 28.

Nem kellemes a használata, mert darabok maradnak belőle a nyelvemen meg a számban, de mivel amióta használom, drámaian fehérebbek lettek a fogaim, így nagyon megszerettem. Egyébként én is amiatt kezdtem használni, mert az erózió jelei mutatkoztak a fogaimon, de nekem fehérít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

edina66286628

2017. március 26.

EZ NEM FOGÉRZÉKENYSÉGRE, HANEM ERÓZIÓ ELEN VAN, ami azt jelenti, hogyha sok gyümölcsöt fogyasztasz (a gyümölcsben lévő savak marják a zománcot), vagy sok szénsavas üdítőt iszol, és nem szeretnéd ha ezek miatt kopjon a fogad, akkor használd. NEM fogérzékenységre van! Egyébként öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1