Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ansc

2022. június 2.

Stabil fogkrémünk. Miután kipróbáltunk mindent is... pár éve már csak ezt használjuk.
Remek tisztítás és szerintem a fogaim is fehérebbek. Nem váltanék másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

Remek tisztítás és szerintem a fogaim is fehérebbek. Nem váltanék másra.

gomoripetra

2022. május 31.

Nagyon sok pozitív véleményt és ajánlást hallottam róla, biztos vagyok benne, hogy tényleg szuper választás a szép fogak megőrzéséhez. Viszont nekem abszolút nem jött be, nem tudtam megszokni és nem éreztem azt, hogy kellően tisztít. Pedig biztos tette a dolgát, ez csak egyéni preferencia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

ADA3

2022. április 7.

Top fogkrémek egyike! Csak a tisztításra már adnék öt csillagot, teljesen simák, étkezések után is lepedékmentesek maradnak a fogak. Pont eléggé habzik, nem veszettmókusra, hogy levegőt se kapj. Nem szárítja a nyálkahártyát, így nem kell utána négy liter vizet inni. Igen! segít megelőzni a fogszuvasodást. Nem tudom minek köszönhető, de mintha fehérített volna. Friss leheletet biztosít, enyhe íze van. Fluoridos..na most akkor jó vagy rossz? akik szuvasodásra hajlamosak, bizony egy pont után eljön, hogy bármit, csak ne legyen rosszabb. Periorális dermatitiszem lett, így a fluorid miatt sajnos le kellett cserélnem, nagyon reménykedem, hogy nem ez váltotta ki, és visszatérhetek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

ljohanna

2022. március 15.

Szolid mentolos íze van, nem marja szét az ember száját és nem kell fogmosás után kiinni a csapot emiatt. Kezdődő fogkővel is szépen elbánik, az elszíneződéseket is eltünteti. Nem a legolcsóbb, de nem is vészes az ára a minőség miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

Lilium

2022. január 1.

Megbízható fogszuvasodás elleni fogkrém. Mióta fogszabályzós vagyok, szeretek még inkább odafigyelni erre, jól végzi a dolgát. Az íze nem annyira mentolos, nem habzik túlzottan, így tipikusan olyan, amivel nem lehet mellélőni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 1.

Nairam

2021. október 22.

Szolid mentolos íze van.Alapból egészségesek a fogaim. Viszont az olcsóbb mentolos fogkrémek használata után, a számon belül fehéres hártya keletkezett, ami arra utalt,hogy erős a cucc,az olcsóbb fogkrémeket,nem tolerálja a szám. Roppant kellemetlen volt. Az Elmexnél ilyen problémám sosem volt. Minden fogmosás után tisztának éreztem a fogaim. Gyengéd, mégis alapos. Először valóban gyengének tűnhet a mentolos íze, de ha egészségesek a fogaid, akkor hozzá fogsz szokni, és nem is kell,hogy szétmarja az olcsó mentol a szád. Az ára viszont drága.Nem szárítja az ajkaim, a szám. Kicsit fehérít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Szeretem ezt a terméket. Bevált. Jól tisztít, pont annyira habzik csak amennyire kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

bluejay8

2021. április 13.

Drága, nem habzik eléggé (engem az megnyugtat), eléggé kiszárítja a számat, kívül is... de ennek ellenére is szeretem és szerintem amúgy ér valamit. Svájci márka, lehet pluszban be is magyarázom magamnak, hogy így biztos csak jó lehet... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

szintia729

2021. március 8.

Engem sajnos kifejezetten idegesített, hogy nem lehetett rendesen nyomni a fogkrémet a tubusból. Ha ettől elvonatkoztatok, maga a fogkrém szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

seppunkata

2021. március 1.

Legjobb fogkrém amit életemben használtam. Kiskoromtól kezdve egészen a 20-as éveim elejéig durva fogszuvasodással küzdöttem, szinte az összes fogam tömött, és nagyon el voltam keseredve hogy ez mostmár megállíthatatlan és egyre több lukas lesz. Az új fogorvosom ajánlotta ezt a fogkrémet, hogy megállíthatja/lelassíthatja a fogszuvasodást. Összesen 3 Elmex terméket használok azóta folyamatosan is, ezt a fogrémet, a szájvizes párját és az Elmex gélt heti 1-szer. 3 év telt el mióta elkezdtem ezeket használni, és azóta nem volt új lukas fogam. A fogorvosom meg is dícsért, milyen szépen ápolom. Csak azt bánom, hogy nem kezdtem el korábban használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1