Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

dodeszka95

2020. június 27.

Remek fogkrém,kellemes ízzel.Szépen tisztítja a fogakat és az elszíneződéseket is eltünteti.Kezdődő fogszuvasodásra ajánlották és valóban visszafordítja a folyamatot.Nagyn meg vagyok vele elégedve.Mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Babsszi

2020. május 29.

Szerintem nagyon jó és hasznos fogkrém a fogak számára. Az íze először furcsa, de hamar megszokható. Jól tisztít és friss érzetet hagy maga után, ráadásul a fogaim is szerették, viszont az extrán érzékeny fogínyem nagyon nem és vérzett tőle, emiatt 4 csillagot adok, jobban nem szeretném lepontozni mivel tényleg jó terméknek gondolom, viszont aki nagyon hajlamos a fogínygyulladásra mint én annak a zöld színű verzióját ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Klaudia9675

2020. május 21.

Már kb. egy hete ezt használom a szájvizével együtt de pár napja már egész nem érzek a nyelvemen egy fura ízt és már hányingerem van. Utána rájöttem, hogy valószínűleg ettől az Elmex-től van. Mostmár ha csak ránézek hányingerem van és elkap a rosszullét.. Valamelyik összetevőjére lehetek érzékeny. Hatását amúgy sem vettem észre. Mostantól nagy ívben kerülöm az Elmex termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Atiyeh

2020. május 1.

Éveken át (5 év) használtam ezt a fogkrémet, majd tértem át másik fajtára frissítés gyanánt (Paradontax, Blend-a-Med). Utóbbiakat 2 évig felváltva használtam, egy-egy alkalommal Elmexet is beiktattam, de csak elvétve. Most érzem azt, hogy újra vissza kell álljak az Elmexre, mert azt érzem, hogy a fogaimnak erre van szüksége. Egész egyszerűen elfáradnak a fogaim más termék használatában, nem tisztítanak ugyanolyan jól, mint az Elmex. Utóbbi azért is furcsa, mivel azért hagytam abban az Elmexet annó, mert úgy éreztem, hogy unják a fogaim, nem volt az a friss, tiszta érzés. Most sincsen meg ez az érzés a számban, viszont egyértelműen, amikor a nyelvem végighúzom a fogaimon, azok über tiszták. Én az Elmexnek tudom be azt is, hogy az utóbbi 7 évben csak ellenőrzésen kellett járjak a fogorvosnál, fogkő levételén kívül azonban semmilyen beavatkozásra nem volt szükség. Szerintem nagyon jó kis fogkrém, ha egészséges fogakat akarsz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Jól tisztít , szép az eredmény és az íze is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

Jól tisztít , szép az eredmény és az íze is jó.

itskriszti

2020. január 4.

KIválóan tisztít, nincs tele menthollal, ami nem baj. Egy-egy étkezés után semlegesíti az ízeket a számban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Szandra007

2019. december 22.

Kevésbé érzékenyek tőle a fogaim és jól tisztít. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Kevésbé érzékenyek tőle a fogaim és jól tisztít. Abszolút kedvenc!

Gabria

2019. november 3.

Most ezt próbáljuk ki a párommal. Minden egyes alkalommal, amikor ezzel mosunk fogat az jut eszembe, hogy annyira furcsa. Nem tudnám teljesen pontosan megmondani mi a fura, annyira érdekes ízvilága van. Nem rossz egyébként és most, hogy látom az INCI listáját, meggyőzött engem. Kipróbálni érdemes mindenképpen. Csak az íze miatt kapja tőlem a 4 csillagot, egyébként nincs vele semmi baj, tisztít is rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Dicci

2019. október 7.

Nagyon jó kis fogkrém, mint ahogy az előző hozzászólásokban is írták. Nem fehérít, viszont remekül ápolja a fogakat. Estére csak ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Pagalu

2019. július 16.

5 évnyi Himalaya Herbals "szerelem" után nemrég visszatértem ehhez. A HH termékek minősége - véleményem szerint - romlott. Tele vannak SLS-el, frisseségük pedig gyorsan elillan.
Szóval az Elmex, emlékeim szerimt, régen is pont ilyen volt, azaz évtizedek óta stabil és magas minőség. SLS-mentes, tehát nem habzik úgy a szám, mint a veszett kutyáé.
Hosszabban tartó frissesség is jellemzi, anélkül, hogy tele lenne csípős menthollal.
Nyilván aki az erősebb mentaízhez szokott, annak ez visszafogottabb. Ami viszont 5 csillagos simán, az a kiváló összetétel (INCI). Az aminfluorid minden más hatóanyagnál jobb a fogszuvasodás ellen.
Szóval én csak pozitívumokat tudok felsorolni!
Nem is értem, hogy tudtam évekre elcsábulni egy másik (ráadásul rosszabb) márkához?
Egyedül az árát lehet kritizálni, de ugye a minőséget meg kell fizetni. Mondjuk akciósan el lehet csípni itt-ott duopack változatban, akkor sokat lehet spórolni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Szóval én csak pozitívumokat tudok felsorolni!

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1