Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Gabria

2019. november 3.

Most ezt próbáljuk ki a párommal. Minden egyes alkalommal, amikor ezzel mosunk fogat az jut eszembe, hogy annyira furcsa. Nem tudnám teljesen pontosan megmondani mi a fura, annyira érdekes ízvilága van. Nem rossz egyébként és most, hogy látom az INCI listáját, meggyőzött engem. Kipróbálni érdemes mindenképpen. Csak az íze miatt kapja tőlem a 4 csillagot, egyébként nincs vele semmi baj, tisztít is rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Dicci

2019. október 7.

Nagyon jó kis fogkrém, mint ahogy az előző hozzászólásokban is írták. Nem fehérít, viszont remekül ápolja a fogakat. Estére csak ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Pagalu

2019. július 16.

5 évnyi Himalaya Herbals "szerelem" után nemrég visszatértem ehhez. A HH termékek minősége - véleményem szerint - romlott. Tele vannak SLS-el, frisseségük pedig gyorsan elillan.
Szóval az Elmex, emlékeim szerimt, régen is pont ilyen volt, azaz évtizedek óta stabil és magas minőség. SLS-mentes, tehát nem habzik úgy a szám, mint a veszett kutyáé.
Hosszabban tartó frissesség is jellemzi, anélkül, hogy tele lenne csípős menthollal.
Nyilván aki az erősebb mentaízhez szokott, annak ez visszafogottabb. Ami viszont 5 csillagos simán, az a kiváló összetétel (INCI). Az aminfluorid minden más hatóanyagnál jobb a fogszuvasodás ellen.
Szóval én csak pozitívumokat tudok felsorolni!
Nem is értem, hogy tudtam évekre elcsábulni egy másik (ráadásul rosszabb) márkához?
Egyedül az árát lehet kritizálni, de ugye a minőséget meg kell fizetni. Mondjuk akciósan el lehet csípni itt-ott duopack változatban, akkor sokat lehet spórolni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Szóval én csak pozitívumokat tudok felsorolni!

plinda

2019. július 15.

Rengeteget segített az érzékeny, könnyen szuvasodó fogaim helyrehozásában. A legtöbb fogkrém ízét utálom, de ezzel nincs bajom. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

hetesiedit

2019. július 10.

Régebben használtam. Az ízét nem szerettem. De most, látva, milyen szépek az összetevők, még újra is venném, bár a fognyaki érzékenységem miatt specifikusabb fogkrémet kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Effi

2019. július 2.

Igazán jó hétköznapi fogkrém (bár kicsit drágának találom), finom ízzel, ettől végre nincs hányingerem. Egy jó fogkefével szuperül tiszták a fogaim, friss a leheletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

bekefiedina

2019. június 27.

Enyhe fogzománc elvékonoydás miatt használom párban a kis gél testvérével. Nekem szuperül segítenek látható is a változás egy-egy kúra után, szóval ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Vivikee

2019. június 19.

Megszűntette a fogínyvérzésem, így azóta csak ezt a terméket használom.. Sok mindent kipróbáltam már előtte, Parodontax,Sensodyne, de ez vált be a legjobban! Tuti újraveszem. Emelett jól tisztít és jó az íze is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

ilki

2019. június 15.

Nem a legolcsobb fogkrem, de megeri az árát, főleg ha az ember fog erzekenyseggel kuzd es verzo innyel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Destina

2019. június 13.

A fogaim érzékenységét jelentős mértékben csökkentette, emellett jól is tisztít. Kellemes az íze és az illata, nem túl erőteljes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1