Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bluejay8

2021. április 13.

Drága, nem habzik eléggé (engem az megnyugtat), eléggé kiszárítja a számat, kívül is... de ennek ellenére is szeretem és szerintem amúgy ér valamit. Svájci márka, lehet pluszban be is magyarázom magamnak, hogy így biztos csak jó lehet... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

szintia729

2021. március 8.

Engem sajnos kifejezetten idegesített, hogy nem lehetett rendesen nyomni a fogkrémet a tubusból. Ha ettől elvonatkoztatok, maga a fogkrém szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

seppunkata

2021. március 1.

Legjobb fogkrém amit életemben használtam. Kiskoromtól kezdve egészen a 20-as éveim elejéig durva fogszuvasodással küzdöttem, szinte az összes fogam tömött, és nagyon el voltam keseredve hogy ez mostmár megállíthatatlan és egyre több lukas lesz. Az új fogorvosom ajánlotta ezt a fogkrémet, hogy megállíthatja/lelassíthatja a fogszuvasodást. Összesen 3 Elmex terméket használok azóta folyamatosan is, ezt a fogrémet, a szájvizes párját és az Elmex gélt heti 1-szer. 3 év telt el mióta elkezdtem ezeket használni, és azóta nem volt új lukas fogam. A fogorvosom meg is dícsért, milyen szépen ápolom. Csak azt bánom, hogy nem kezdtem el korábban használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Era81

2021. február 21.

Nagyon szeretem, nem feherit az igaz de megved a szuvasodastol. 15 eve hasznalom es elegedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Dyana91

2021. február 21.

Évek óta ezt a fogkrémet használom és nagyon szeretem.Kellemesen mentolos,jó az állaga,nem túlzottan habzik és jól tisztít.

Viszont két hete elfogyott a régi és vettem egy újat,ami csalódás volt.Minőségében negatív irányba változás történt.Lett egy furcsa utóíze a fogkrémnek és más lett az állaga.Ezért nem tudok maximális pontszámot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Mercury91

2021. február 16.

Minden szaklap szerint ez a legjobb fogkrém, hatását tekintve biztos, de nekem fontos, hogy fehérítsen, ezért nekem ez nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

zdoreebaba

2021. február 5.

Már nagyon régen használtam Elmex terméket, mert a pénztárcám nem mindig engedte meg, hogy vásároljak belőle, így inkább az olcsóbb árkategóriájú fogkrémeket részesítettem előnyben. Amióta érzékenyebb lett a fogam már odafigyelek és inkább megveszem a drágább árkategóriájú termékeket. Ez a verzió fogszuvasodás ellen jó, de a fogérzékenységemen is tompított. Kevés elég belőle, jól felhabosodik és finom érzetet hagy a szájban. Nagyon szépek tőle a fogaim. Az íze az Elmex-től jól megszokott gyengéd mentolos íz. Ezt mindig a fogorvosomnál éreztem kiskoromban, amikor menni kellett fogorvosi vizsgálatra a sulival. A doktornő ezt használta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

LUNACICA

2021. január 17.

Régebben nagyon szerettem,de már nem vagyok elégedett vele! Megváltozott,szemcsés lett,és az íze is más valahogy,illetve lepedékes marad tőle a fogam.Viszont Ausztriában is vettem,hogy össze hasonlítsam,és az olyan ,mint a régi,azt ugyanúgy szeretem,szóval a magyar piacra valami gagyi változat került kb fél éve.Ez azért felháborító és szomorú! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Beya93

2020. december 6.

Utáltam, alig vártam, hogy elfogyjon. Nagyon hülye állaga van, nekem valahogy sose olvadt szét rendesen, mindig darabos maradt meg olyan csúszós vagy nem is tudom, hogy írjam. Biztos tisztít rendesen, de nekem sose volt olyan hű de tiszta érzetem tőle. Nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Bellana

2020. november 11.

Számomra nagyon jól bevált, szépen tisztít és segített a korai elszíneződések halványításában is. Az íze számomra alig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1