Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
lacrymosa88

2016. április 21.

Évek óta ezt használom, nekem bevált. Az íze is kellemes, nem olyan intenzív, mint a zöld párjának. Ha kisfiam nagyobb lesz, a gyerek változatot veszem majd neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

patszi

2016. március 19.

Szuper és a fogorvosom is ezt ajánlotta a puha anyagú fogaimra. 7 éves kortól használható,így már az egész család ezt használja.Érezhetően jobban tisztít,mint a hagyományos-olcsóbb elmex.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Reddiamond

2016. március 15.

Kellemes íze van. Az aktív fluorid tartalma miatt csak Elmex mindig van itthon. Felváltva használom egy másik spec. fogkrémmel, hogy ne szokjam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Pindusz

2016. március 11.

A legjobb fogkrém!!!! Szépen tisztítja a fogakat, és ami a legfontosabb, védelmet nyújt fogszuvasodás ellen. Kellemes mentolos íz. Az állaga egyszerű fehér paszta, nincs semmiféle lapocskákkal, csillámokkal felturbózva :D, egyszerű, de nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Meli76

2016. március 4.

5 éve kezdtem a zöld Elmex-szel az érzékennyé vált fogaim miatt...nem volt rossz,aztán egy nap nem kaptam,de már muszáj volt fogkrémet vennem,és megvettem ezt a pirosat...na azóta csak ezt veszem.Elképesztően jó,nem érzékenyek rá,sem a használata után a fogaim.Bátran ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

floweryn

2016. március 3.

Az egyik legjobb fogkrém. Szinte mindig csak ezt veszem, kivéve ha nem látom a polcon nyúlok más termékért. Nagyon jól bevált, ízre kellemesen mentolos. Egyszer próbáltam a zöld Elmex sensetive professionalt is, egy picit furcsább ízre, de viszont az meg nagyon jó érzékeny, és vérzékeny fogínyre. Azzal is meg voltam elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

bogii95

2016. február 22.

A kedvenc fogkrémem. Mióta ezt használom az ínyem sem vérzik, ráadásul nem csíp annyira sem, mint sok más fogkrém, amikkel emiatt alig lehet kibírni a fogmosást. Pont jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Nittuska

2016. január 25.

Ezt használom már jó pár hónapja.
Szóval eddig meg vagyok vele elégedve :)
Negatívumot nem tudok felhozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Ezt használom már jó pár hónapja.
Szóval eddig meg vagyok vele elégedve :)
Negatívumot nem tudok felhozni

Dorcsaborcsa

2016. január 25.

Kb. 10 éve csak ezt használom, még a fogorvosom ajánlotta, amikor a fogszabályzómat csinálta. Azóta nem volt szuvas fogam és a fogorvos mindig megdicséri a fogaimat. Én az ízét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Nikike05

2016. január 22.

Nem vált be sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Nem vált be sajnos :(

Hidratálók: Sorbitol