Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ziera

2019. június 3.

Fehérítő hatása nincs! Ezért a mínusz 1 csillag! Viszont érzékeny fogra szuperál!! Szeretem de mégsem mondanám, hogy tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

demeterne

2019. május 29.

Én nagyon szeretem évek óta használjuk itthon. Kellemesen mentolos, tisztának érzem a szám utána és az érzékeny fogaimmal is csodát tett. Kicsit drága, de abszolút Megéri az árát. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

aszilvia

2019. május 28.

Nagyon szeretem. Kellemes, nem túl erőteljes mentolos vagy mentás ízű fogkrém, nem is tudom melyik inkább. Nem csípi a nyelvemet, amikor megmosom vele (mert sok fogkrém csak úgy csípi, marja, hogy csuda), és utána sem marad meg egy túlságosan erőteljes íz, ami zavaró lenne és sajnos sok fogkrémnél megfigyelhető, ezek mellett jól és hatékonyan tisztít. Nagyon szeretem, meg kell mondjam őszintén. Nem beszélve a kiváló élettani hatásáról, nagyon jót tesz az érzékeny fogakkal, ezért bátran merem ajánlani. Nem olcsó, de megéri a pénzét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

OrsK

2019. május 24.

Nagyon megszerettem. Az itteni vélemények alapján vettem, nem olcsó de abszolút megéri. Elég bajosak a fogaim, és ez a fogkrém érezhetően lassítja a fogaim romlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

S.K

2019. március 29.

Egyelőre nagyon bevált. Kellően habzik, friss, tiszta érzetet hagy maga után. Nekem beválik (bízom benne). Remélem nem kell csalódnom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

ritusss90

2019. február 7.

Isteni fogkrém!!!!!
Hasonlo tulajdonsaggal bir mint a Sensodyne
Dmben most 2db 75ml 699ft !!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Isteni fogkrém!!!!!
Hasonlo tulajdonsaggal bir mint a Sensodyne
Dmben most 2db 75ml 699ft !!!! :)

dfruzsi

2019. február 4.

A hatalmas sensodyne csalódás után úgy voltam vele, hogy mindegy, akkor is kell fogat mosni, ha nem javítanak a fogérzékenységen... De ez a fogkrém egy csodaszer!!! Alig használom pár hete, de meg tudok inni nyugodtan egy pohár jeges innivalót, bele tudok harapni a hűtőt gyümölcsökbe és zöldségekbe! Ez valami hihetetlen!!! Nagyon boldog vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

ReiShiltenphie

2019. január 27.

A kedvenc elmex fogkrémem, már kiskoromban is imádtam. Kevésbé érzékenyek a fogaim tőle, nem habzik és nincs kellemetlen íze. A szájvizével és a fogselymével együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

gioia

2019. január 19.

Kellemes, de valahogy mégsem elég. Az ínyemnek nem elég, így kénytelen vagyok lepontozni. Ízre sem az én világom.

Update: Visszatértem hozzá, párban a Meridollal használom felváltva. Így már jól kihasználhatók a jó tulajdonságai! Érzem, hogy jót tesz a fogaimnak. Bízom benne, hogy hosszú távon ez lesz a jó megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Jenni1208

2018. október 30.

Nagyon jó, mióta fogszabályzóm van,azóta ezt használom, nem túl mentolos így nem csípí szét az ember száját. 1600-1700 ft-ért szoktam venni szájvízzel együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1