Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

feredith

2011. március 16.

A legjobb fogkrém fogszuvasodás ellen. Nem érdemes ezen spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

A legjobb fogkrém fogszuvasodás ellen. Nem érdemes ezen spórolni.

Aquamarine

2011. március 14.

Nem olcsó, de megéri. Nekem még a fogorvosom ajánlotta, és én nagyon szeretem: nem túl erős mint a legtöbb fogkrém, mégis jól felfrissít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 14.

judit87

2011. március 12.

Szerintem megéri az árát.Szerves fluoridot tartalmaz.Jó ízű nem túl mentolos.Szépen tisztít.Sokáig megmarad a "friss íz a szájban" érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 12.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1