Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
buzavirag

2018. október 14.

Nagyon jó, nagyon szeretem! Mostanában rágáskor kicsit érzékenyebbek lettek a fogaim a barázdáknál. Amióta ezt használom, egyre kevesebbszer érzem. Már kb. fél tubussal használtam el belőle. Régebben nem igazán habzott, ezért nem is vettem, de most már ezzel sincs bajom, megfelelően habzik és tisztít. Nem túl mentolos, így nem marja szét a nyelvem fogmosás alatt. Kicsit drága, de megéri, főleg mikor akciós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Sisszy

2018. október 6.

Szerettem ezt a fogkrémet, íze sem zavaró, mint más ilyen típusú fogkrémeknél szokott lenni. Az érzékeny fogaimmal is csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Pilence

2018. október 3.

Nagyon jo fogkrem friss illatot kolcsonoz es jol tisztit, az foginyt apolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagyon jo fogkrem friss illatot kolcsonoz es jol tisztit, az foginyt apolja.

Erisz11

2018. augusztus 25.

SLS mentes fogkrémet kerestem, és erre esett a választásom. Jó döntés volt, megfelelő a habzása, az íze is, és úgy érzem jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Alexandra11

2018. augusztus 17.

Teljes mértékben meg vagyok ezzel a fogkrémmel elégedve. Míg nem ezt a fogkrémet használtam, hiába mostam bármivel a fogam, nem igazán használt, havonta kellett a fogorvoshoz járnom, mert vagy fájt a fogam, vagy letört. De mióta az Elmexet használom, azóta megszüntek ezek a problémáim. Csak ajánlani tudom. A Tescoba pedig szokott olyan akció lenni, hogy 2db 1800.-Ft, ami még jobban megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

CocoBellemare

2018. július 28.

Bevált ez a fogkrém, nem cserélném le másikra. Kevés kell belőle, kellemesen habzik, nem szárítja a számat. Az ízét én kifejezetten szeretem. :) Nem túl mentolos, inkább édeskés. Szerencsére jó minőségű fogakat örököltem, de azért jó érzés tudni, hogy az elmex is vigyáz a fogaim éppségére. Aki sok savas dolgot fogyaszt (pl. gyümölcs) annak kötelező ez a fogkrém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

mllelondres

2018. július 17.

A legjobb fogkrém, sosem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

A legjobb fogkrém, sosem cserélném le.

dundicat

2018. június 22.

Szerintem förtelmes íze van. Lehet, hogy jó, de annyira émelygek az ízétől, hogy egy használat után elpasszoltam a barátnőmnek. Még a fura sós Paradontax is ezerszer jobb, mint ez.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

fodoranett7

2018. május 31.

Eddig ez a legjobb fogkrém, amit használtam. Ajánlani tudom, aki fogszuvasodással küzd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

LReni91

2018. május 28.

Sokat kísérleteztem de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Sokat kísérleteztem de mindig visszatérek hozzá.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1