Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

plinda

2019. július 15.

Rengeteget segített az érzékeny, könnyen szuvasodó fogaim helyrehozásában. A legtöbb fogkrém ízét utálom, de ezzel nincs bajom. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

hetesiedit

2019. július 10.

Régebben használtam. Az ízét nem szerettem. De most, látva, milyen szépek az összetevők, még újra is venném, bár a fognyaki érzékenységem miatt specifikusabb fogkrémet kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Effi

2019. július 2.

Igazán jó hétköznapi fogkrém (bár kicsit drágának találom), finom ízzel, ettől végre nincs hányingerem. Egy jó fogkefével szuperül tiszták a fogaim, friss a leheletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

bekefiedina

2019. június 27.

Enyhe fogzománc elvékonoydás miatt használom párban a kis gél testvérével. Nekem szuperül segítenek látható is a változás egy-egy kúra után, szóval ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Vivikee

2019. június 19.

Megszűntette a fogínyvérzésem, így azóta csak ezt a terméket használom.. Sok mindent kipróbáltam már előtte, Parodontax,Sensodyne, de ez vált be a legjobban! Tuti újraveszem. Emelett jól tisztít és jó az íze is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

ilki

2019. június 15.

Nem a legolcsobb fogkrem, de megeri az árát, főleg ha az ember fog erzekenyseggel kuzd es verzo innyel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Destina

2019. június 13.

A fogaim érzékenységét jelentős mértékben csökkentette, emellett jól is tisztít. Kellemes az íze és az illata, nem túl erőteljes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

ziera

2019. június 3.

Fehérítő hatása nincs! Ezért a mínusz 1 csillag! Viszont érzékeny fogra szuperál!! Szeretem de mégsem mondanám, hogy tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

demeterne

2019. május 29.

Én nagyon szeretem évek óta használjuk itthon. Kellemesen mentolos, tisztának érzem a szám utána és az érzékeny fogaimmal is csodát tett. Kicsit drága, de abszolút Megéri az árát. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

aszilvia

2019. május 28.

Nagyon szeretem. Kellemes, nem túl erőteljes mentolos vagy mentás ízű fogkrém, nem is tudom melyik inkább. Nem csípi a nyelvemet, amikor megmosom vele (mert sok fogkrém csak úgy csípi, marja, hogy csuda), és utána sem marad meg egy túlságosan erőteljes íz, ami zavaró lenne és sajnos sok fogkrémnél megfigyelhető, ezek mellett jól és hatékonyan tisztít. Nagyon szeretem, meg kell mondjam őszintén. Nem beszélve a kiváló élettani hatásáról, nagyon jót tesz az érzékeny fogakkal, ezért bátran merem ajánlani. Nem olcsó, de megéri a pénzét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1