Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bubucim

2018. február 10.

Nagyon féltem, hogy a fogszuvasodás veszélye fenyeget, mint az emberek többségét. :) Éppen ezért elkezdtem használni. Fogorvosnál járva megkérdeztem, hogy ajánlja-e az én fogaimra ezt a fogkrémet. Azt a választ kaptam, hogy teljesen mindegy, mivel mosom a fogaim, a lényeg a fogkefe és a technika. Így a maradékot elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom. Szerintem annak érdemes ezt használnia, akinek kifejezetten ajánlotta a fogász, egyébként felesleges. Főleg, hogy akciósan is kb. 600 Ft. Nem vettem én se észre nagy változást, ugyanannyit tud, mint bármelyik másik fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Narbeleth

2018. február 2.

Fogorvos ajánlotta, gyerekkorom óta ezt használom. A blend-a-medet és sensodyne-t is kipróbáltam, nem nagyon jött be, nekem azok túlságosan csípősek, valamiért érzékeny rájuk az ínyem azt hiszem, de lehet, hogy egyszerűen csak az elmexhez vagyok hozzászokva. Nem túlságosan mentolos, rendszeres fogmosás mellett fehér fogakat produkál, és nincs gondom a szuvasodással (bár eddig mindkét fogorvos azt mondta, ez leginkább genetika kérdése).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

ZsofiaJazmin

2018. január 19.

Nagyon szeretem. Gyerekkorom óta használom. Sajnos nem túl jó minőségűek a fogaim, könnyen romlanak, de amikor ezt használom (a géllel párosítva), akkor semmi bajuk. Az egyetlen negatívum, hogy egyáltalán nem fehérít, sőt inkább kicsit sárgít ez a fogkrém, meg minden más elmex termék is szerintem, de ezért nem vonok le csillagot, hiszen a fogak színe alapból nem a ragyogó hófehér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

anniiee

2017. december 22.

Antibiotikumokon nőttem fel a 90'es években. A sok idióta orvosnak hála. Műtét helyett, ezekkel etettek-meg is lett az ára. Még anno, szlovák fogorvos mondta, hogy ezen a fogkrémen kell majd "élnem", a géllel párosítva, ha nem akarom a fogaimat elveszíteni. Már mióta létezik a márka ezt használom, és hála istennek nem volt gond a fogaimmal, azonban ha elhagyom, jönnek a gondok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

mogyorocska

2017. december 19.

Fogorvosom ajánlásával használom, elégedett vagyok vele bár nem olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

Fogorvosom ajánlásával használom, elégedett vagyok vele bár nem olcsó!

Judee

2017. november 28.

Mindenkinek ezt a fogkrémet ajánlom! Egy rossz periódusomban "sikerült" ledörzsölnöm 2 fogamról is a zománcot. A fejemet vertem a falba. Csak és kizárólag elmex fogkrémet használtam (napi háromszor) és kb.olyan 2 hét múlva nem hittem a szememnek. Visszaépült a zománc, eltűnt az a 2 lyuk! Mintha meg sem történt volna. Kirohantam az erkélyre, a természetes fényre, hogy biztosan jól látom-e. Hihetetlen, de semmi nyoma nem maradt a "vandalizmusomnak". Azt a boldogságot. Megmentett a fogorvostól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

ildiko9898

2017. november 22.

Nekem a fogorvosom ajánlotta és meg is vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Nekem a fogorvosom ajánlotta és meg is vagyok vele elégedve :)

simihifi

2017. november 8.

semmi mást...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

semmi mást...

balazskrisztii

2017. október 26.

Nagyon szeretem, évek óta használom a lila és zöld testvéreivel együtt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Nagyon szeretem, évek óta használom a lila és zöld testvéreivel együtt :)

Jaslindore

2017. szeptember 13.

Gyerekkorom óta ezt használom, még anno fogorvos ajánlotta. Mint az alma, a fogorvost távol tartja :)) Kellemesen mentolos, míg kapható addig mindig lesz otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1