Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

OrsK

2019. május 24.

Nagyon megszerettem. Az itteni vélemények alapján vettem, nem olcsó de abszolút megéri. Elég bajosak a fogaim, és ez a fogkrém érezhetően lassítja a fogaim romlását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

S.K

2019. március 29.

Egyelőre nagyon bevált. Kellően habzik, friss, tiszta érzetet hagy maga után. Nekem beválik (bízom benne). Remélem nem kell csalódnom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

ritusss90

2019. február 7.

Isteni fogkrém!!!!!
Hasonlo tulajdonsaggal bir mint a Sensodyne
Dmben most 2db 75ml 699ft !!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Isteni fogkrém!!!!!
Hasonlo tulajdonsaggal bir mint a Sensodyne
Dmben most 2db 75ml 699ft !!!! :)

dfruzsi

2019. február 4.

A hatalmas sensodyne csalódás után úgy voltam vele, hogy mindegy, akkor is kell fogat mosni, ha nem javítanak a fogérzékenységen... De ez a fogkrém egy csodaszer!!! Alig használom pár hete, de meg tudok inni nyugodtan egy pohár jeges innivalót, bele tudok harapni a hűtőt gyümölcsökbe és zöldségekbe! Ez valami hihetetlen!!! Nagyon boldog vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

ReiShiltenphie

2019. január 27.

A kedvenc elmex fogkrémem, már kiskoromban is imádtam. Kevésbé érzékenyek a fogaim tőle, nem habzik és nincs kellemetlen íze. A szájvizével és a fogselymével együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

gioia

2019. január 19.

Kellemes, de valahogy mégsem elég. Az ínyemnek nem elég, így kénytelen vagyok lepontozni. Ízre sem az én világom.

Update: Visszatértem hozzá, párban a Meridollal használom felváltva. Így már jól kihasználhatók a jó tulajdonságai! Érzem, hogy jót tesz a fogaimnak. Bízom benne, hogy hosszú távon ez lesz a jó megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Jenni1208

2018. október 30.

Nagyon jó, mióta fogszabályzóm van,azóta ezt használom, nem túl mentolos így nem csípí szét az ember száját. 1600-1700 ft-ért szoktam venni szájvízzel együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

buzavirag

2018. október 14.

Nagyon jó, nagyon szeretem! Mostanában rágáskor kicsit érzékenyebbek lettek a fogaim a barázdáknál. Amióta ezt használom, egyre kevesebbszer érzem. Már kb. fél tubussal használtam el belőle. Régebben nem igazán habzott, ezért nem is vettem, de most már ezzel sincs bajom, megfelelően habzik és tisztít. Nem túl mentolos, így nem marja szét a nyelvem fogmosás alatt. Kicsit drága, de megéri, főleg mikor akciós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Sisszy

2018. október 6.

Szerettem ezt a fogkrémet, íze sem zavaró, mint más ilyen típusú fogkrémeknél szokott lenni. Az érzékeny fogaimmal is csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Pilence

2018. október 3.

Nagyon jo fogkrem friss illatot kolcsonoz es jol tisztit, az foginyt apolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagyon jo fogkrem friss illatot kolcsonoz es jol tisztit, az foginyt apolja.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1