Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

lakzso

2018. április 29.

Évek óta használom. A fogaim szuvasodásra hajlamosak, de amióta ezzel mosom, sokkal jobb az állapotuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

anettenetta

2018. március 21.

Hatását sajnos nem tapasztaltam különösen. Íze, illata, állaga viszont nagyon jó többször is újravettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

2018. március 11.

Legjobb fogkrém a piacon!A szuvasodással felveszi a harcot,kellemes az íze,frissít!Több éve csak ezt használja a család!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Sztellaaaaa

2018. március 8.

Fogmosás után mintha kicsit erősebbnek érezném a fogaimat mert az előző fogkrémem fluorid és kalcium mentes volt, ezért elgyengült kissé a fogzománcom azonban már pár használat után érezhetően erősebb lett és kellemes érzetet hagy maga után, a másik fogkrémmel ellentétben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

vivko89

2018. február 23.

Mindenkinek Csak ajánlani tudom. A zöldet is és ezt is. Nem fáj tőle a fog és nem vérzik az íny. Szerintem nem drága Ha azt vesszük hogy nagyon jó fogkrém. Én màr a fogkefémet is elmexesre cseréltem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Bubucim

2018. február 10.

Nagyon féltem, hogy a fogszuvasodás veszélye fenyeget, mint az emberek többségét. :) Éppen ezért elkezdtem használni. Fogorvosnál járva megkérdeztem, hogy ajánlja-e az én fogaimra ezt a fogkrémet. Azt a választ kaptam, hogy teljesen mindegy, mivel mosom a fogaim, a lényeg a fogkefe és a technika. Így a maradékot elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom. Szerintem annak érdemes ezt használnia, akinek kifejezetten ajánlotta a fogász, egyébként felesleges. Főleg, hogy akciósan is kb. 600 Ft. Nem vettem én se észre nagy változást, ugyanannyit tud, mint bármelyik másik fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Narbeleth

2018. február 2.

Fogorvos ajánlotta, gyerekkorom óta ezt használom. A blend-a-medet és sensodyne-t is kipróbáltam, nem nagyon jött be, nekem azok túlságosan csípősek, valamiért érzékeny rájuk az ínyem azt hiszem, de lehet, hogy egyszerűen csak az elmexhez vagyok hozzászokva. Nem túlságosan mentolos, rendszeres fogmosás mellett fehér fogakat produkál, és nincs gondom a szuvasodással (bár eddig mindkét fogorvos azt mondta, ez leginkább genetika kérdése).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

ZsofiaJazmin

2018. január 19.

Nagyon szeretem. Gyerekkorom óta használom. Sajnos nem túl jó minőségűek a fogaim, könnyen romlanak, de amikor ezt használom (a géllel párosítva), akkor semmi bajuk. Az egyetlen negatívum, hogy egyáltalán nem fehérít, sőt inkább kicsit sárgít ez a fogkrém, meg minden más elmex termék is szerintem, de ezért nem vonok le csillagot, hiszen a fogak színe alapból nem a ragyogó hófehér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1