Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Zsokaa

2017. április 23.

Átlagos fogkrém. Kellemes az íze és az állaga. Régen használtam, de mostanában már nem nyúlnék érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Lassunyuszi

2017. április 22.

Még gyerekkoromban ajánlotta ezt anyukamnak a fogorvosa. Nem volt sok pénzünk de amikor tehette ezt vette. Bennem meg megmaradt hogy ez A FOGKREM. Szeretem hogy nem brutal mentolos. Nem tudom megítélni a hatását mert mióta 18 évesen elkoltoztem otthonrol csak ezt veszem, mindenesetre a fogorvosok mindig megdicserik a fogaimat pedig van pár tömött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

edina66286628

2017. április 5.

Elég "vajas" az állaga, de ettől függetlenül nagyon szeretem, mert elmex és szerintem nem véletlen, hogy minden fogorvos ezt ajánlja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

stellu16

2017. március 31.

Fogorvos javaslatára vettem meg. Először a zöld testvérét az érzékeny fogakra használtam aztán , áttértem erre a típusra kb 1-2 évig csak ezt használta. Később észrevettem, hogy nem olyan friss már fogmosás után a szám, és mintha 1-2 árnyalattal sárgábbak is lennének a fogaim. Úgyhogy már Colgate fehérítő fogkrémmel mosom inkább és heti 1x-2x visszatérek ehhez a termékhez. Általában akciókor mindig veszek 1-2 darabot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

kanna41

2017. március 4.

Az egyik legjobb fogkrém, amit valaha használtam, kellemes mindennapi használatra. Három négyféle fogkrémet szoktam venni, de ezt évek óta nem tudom megunni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Adora

2017. január 16.

Jól tisztít, kellemes az íze, rendesen habzik, de nem lesz tőle fullasztóan tele habbal a szám.
Kedvenc fogkrémem, évek alatt egyszer vettem mást, azt is megbántam, és gyorsan visszatértem ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

gittagal

2017. január 13.

Abszolút kedvenc, number 1 fogkrém a családban! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Abszolút kedvenc, number 1 fogkrém a családban! :)

agirlhasnoname

2017. január 12.

Meg vagyok vele elégedve, valóban kevesebb panaszom akad a fogaimmal kapcsolatban, mióta rendszeresen ezt használom, néha Elmex Géllel kiegészítve. (Pedig egyrészt hajlamos is vagyok a fogromlásra, másrészt sok gyümölcsöt, illetve egyéb savasító szénhidrátot eszem, pl. mézet. Persze igyekszem rágózni, de nyilván nem mindig jut eszembe.) A fogorvosom (nagyon menő magándoki a belvárosban) is ezt a márkát ajánlja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Pyross

2017. január 8.

Hetente 1x használom. Szeretem az "ízét". Fogérzékenység miatt ajánlotta a fogorvosom, bevált. Tisztító hatását is szeretem. Jól habzik. Ajánlani szoktam ismerőseimnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

oliviag

2017. január 7.

Szeretjük nagyon, frissít, nálunk abszolút bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Szeretjük nagyon, frissít, nálunk abszolút bevált! :)

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1