Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
csandi07

2016. december 20.

Jó ideje ezt használja az egész család. Szerintem fehérítő hatása is van. Íze nem intenzív, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Napraforgo

2016. december 3.

Hányingerem lesz tőle, valami nagyon nem okés fogalmam sincs miért, de felfordul a hasam tőle, de anyának is, lehet valamelyik összetevőjével volt problémánk, de soha tobbet nem teszek ilyet a fogkefemre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

6vilag

2016. november 27.

Kellemes ízű, jó tisztító hatású fogkrém. Ínyérzékenység miatt vettem. Nagyon jó a bemutatkozása, szerintem, tényleg prémium minőségű termék. Egy tubus használata után csökkent az érzékenység, és maximálisan megszerettem az ízét.
Jó vele fogat mosni, örülök, hogy kipróbáltam és bizonyosan többször is megveszem. Sőt már meg is tettem. Csak most a zöld testvérét és most már bevetésre is vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 27.

VeroniqueP

2016. november 22.

A legjobb, legalaposabb és legfrissebb érzetet adó fogrém, amit valaha használtam. Alapos fogászati kezelés után kezdtem el használni, és egyre jobban erősödik pozitív véleményem róla. A hozzá igazított szájvizzel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

akica

2016. november 21.

Abszolút kedvenc, megéri az árát teljesen. Mióta használom, a fogaim kevésbé érzékenyek, fogkő ellen is bevált. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, persze nem is ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

kismazzs

2016. november 15.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, ha ezzel mosok fogat, akkor tényleg úgy érzem, hogy tiszták a fogaim :) Én kifejezetten szeretem, hogy nincs olyan erős mentolos íze és nem habzik annyira, mint a többi fogkrém. A fogorvosom is elismerően nyilatkozik az elmex fogkrémekről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Toposz

2016. november 14.

A fogérzékenységem elmúlt. A fogszabályzásom elkezdésével kezdtem el Elmex termékeket használni, mert úgy gondoltam, ekkora megpróbáltatás alatt szüksége van a fogaimnak a minőségi védelemre. Ma már nem cserélném másra. A gyengéd mentolos ízét is megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

kovacsrekaa

2016. november 7.

Fogorvosom ajanlotta, hogy ez biztosra beepul a fogakba, vegyem meg. Meg is vettem, es mukodik! A fogaim sokkal erosebbek, nem erzekenyek annyira, mint voltak. Ha elfogy, biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

MakeUpGeek

2016. október 26.

Nyár végén ruháztam be ebbe a fogkrémbe egy kisebb fogászati kezelést követően annak érdekében, hogy a fogérzékenységem megszüntetésében a segítségemre legyen.
Bevált, körülbelül egy hónapos használat után.
Őszintén szólva hozzá voltam szokva a mentolosabb fogkrémekhez, ő viszont nem ilyen.
Sajnos emiatt van némi hiányérzetem, mivel fogmosást követően nem érzem elég frissnek a szám.
Emiatt csak 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Bevált, körülbelül egy hónapos használat után.
Emiatt csak 4 csillag. :)

DreamyGirl

2016. október 20.

Nyáron ajánlotta a fogorvosom. Nekem bevált. Az ínygyulladásom is megszüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Nyáron ajánlotta a fogorvosom. Nekem bevált. Az ínygyulladásom is megszüntette.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1