Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Aprilla

2017. július 30.

A kedvenc fogkrémem. Friss,kellemes leheletet ad és tetszik,hogy a szervezetre nem ártalmas összetevői vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

drozsi

2017. június 28.

Megszunteti a kis erzekenyseget, nekem sose volt olyan erzekeny. jol tisztit, habzik, "finom". De szerintem fuggoseget okoz :D ha valamilyen oknal fogva nem ezzel mosom a fogam par napig fogmosas kozben erzekeny es utana is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Ladybugx

2017. június 6.

Annak idején egy másik márka fogfehérítő fogkrémjétől rettentő érzékenyek (bár valóban fehérek) lettek a fogaim ami egyre csak rosszabbodott.. Egy almát is csak felkockázva tudtam megenni, mert minden harapás egy kín volt. Muszáj volt valami alternatívát keresnem,így kipróbáltam ezt a fogkrémet és csodákat tett a fogaimmal. Nagyon szépen tisztít, friss lehelletet ad és ami a legfontosabb, hogy teljesen elmulasztotta az érzékenységet.. Már a negyedik tubussal használom és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Amelia

2017. június 4.

Évek óta használom, fogorvosom ajánlotta. Nem csalódtam benne, szépen tisztít és még az íze se az a maró mentolos. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

larka95

2017. május 31.

Gyermekkorom óta használom mindennap. Nem cserélném le
Semmi pénzért :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyermekkorom óta használom mindennap. Nem cserélném le
Semmi pénzért :)

anettina

2017. május 16.

Összességében meg vagyok elégedve, már vagy 3x újravettem. Azt nem tudom valóban eredményes-e. Az egyetlen dolgot amit nem szeretek az a tubus, hogy a végét már nagyon nehéz kinyomni belőle, nem az a tipik felcsavarós tubus, és nehéz visszarakni a kupakot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Zsokaa

2017. április 23.

Átlagos fogkrém. Kellemes az íze és az állaga. Régen használtam, de mostanában már nem nyúlnék érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Lassunyuszi

2017. április 22.

Még gyerekkoromban ajánlotta ezt anyukamnak a fogorvosa. Nem volt sok pénzünk de amikor tehette ezt vette. Bennem meg megmaradt hogy ez A FOGKREM. Szeretem hogy nem brutal mentolos. Nem tudom megítélni a hatását mert mióta 18 évesen elkoltoztem otthonrol csak ezt veszem, mindenesetre a fogorvosok mindig megdicserik a fogaimat pedig van pár tömött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

edina66286628

2017. április 5.

Elég "vajas" az állaga, de ettől függetlenül nagyon szeretem, mert elmex és szerintem nem véletlen, hogy minden fogorvos ezt ajánlja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

stellu16

2017. március 31.

Fogorvos javaslatára vettem meg. Először a zöld testvérét az érzékeny fogakra használtam aztán , áttértem erre a típusra kb 1-2 évig csak ezt használta. Később észrevettem, hogy nem olyan friss már fogmosás után a szám, és mintha 1-2 árnyalattal sárgábbak is lennének a fogaim. Úgyhogy már Colgate fehérítő fogkrémmel mosom inkább és heti 1x-2x visszatérek ehhez a termékhez. Általában akciókor mindig veszek 1-2 darabot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1