Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
DawnMelody

2016. szeptember 13.

A fogorvosom ajánlotta, alapvetően meg voltam elégedve vele, de ha egy héten többször is használom, akkor sok, apró pattanás jön ki a számnál tőle, mintha allergiás lennék valamely összetevőjére. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

toti

2016. szeptember 7.

Csak az a fogkrém felelt meg az igényeimnek. Bármi mást próbáltam ki, rögtön fájni kezdett az ínyem vagy a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Mindy

2016. augusztus 7.

Szeretem ezt a fogkrémet, de talán kicsit zavar, hogy nem habzik eléggé. Általában előmosást végzek jobban habzó fogkrémmel, és utána ezzel :), de emiatt nem vonok le csillagot. Ezt nem öblítem ki a számból, hátha úgy hatásosabb. Akciósan szoktam venni, teljes áron elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Melcsike1

Korcsoport: >54
2016. augusztus 2.

A fogorvosom ajánlatára kezdtem el használni kb 1 éve. Nagyon szeretem ezt a fogkrémet mert amióta használom a fogérzékenységem annyira minimális lett, hogy szinte már nem is érzem. A fogínyem is kevésbé vérzik és a fogkő sem tud könnyen megtelepedni. Pár napja kezdtem el használni az elmex szájvízet is ami még ráerősít a fogápolásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

encuuu

2016. június 20.

Mióta az eszemet tudom ezt a fogkrémet használom (valahol 5 és 10 év között), nem is szívesen mosok fogat mással, engem már kifejezetten zavar ha valami olyan brutálisan habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

NovErke

2016. május 29.

Sajnos fogínysorvadásom van, és ha nem megfelelő fogkrémmel mosom a fogam, akkor nagyon érzékeny és fáj. Keresnem kellett egy olyan fogkrémet, ami védi a fogaimat. A doki egy másikat ajánlott, de nekem ez jobban bevált. Amióta ezt használom, egyáltalán nem fáj a fogam semmitől, pedig annyira fájt, hogy azt hittem hogy ezt már semmi sem fogja teljesen megszüntetni. Én úgy vettem észre, mintha jobban is tisztítana, mint az előző fogkrémeim, mintha fehérebbek lennének most a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

mujerconfused

2016. május 21.

Még csak pár hete használom, eddig nagyon jónak tűnik, az íze is teljesen vállalható. Remélem hosszútávon az én gyenge fogaimnak is jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Vica75

2016. május 1.

Heti egyszeri használatra gondolom nem ezt, hanem a gélt javasolta a fogorvos. Az erősebb, csak gyógyszertárban kapható, hetente használható.
Ezt és a meridolt szeretem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Ezt és a meridolt szeretem a legjobban.

highnessofcreams

2016. április 30.

Még több mint egy éve a fogorvosom ajánlotta, mert észrevett egy kis fehér foltot a fogamon, ami a szuvasodás előjele és azt ajánlotta heti egyszer ezzel mossak fogat és a szuvasodás visszafog szorulni, én azonnal pánikba estem és heti egy alkalom helyett minden nap ezt használtam azóta is. A szuvasodást nem fordította vissza, de nem is romlott tovább, egy apró fehér folt maradt azóta is. Megelőzésre biztosan jól működik és meggátolja a további romlást, de nem állította vissza az eredeti állapotát a fogamnak. Ettől eltekintve kenterbe veri a többi fogkrémet ami kapható, imádom az ízét, teljesen tisztává varázsolja a fogaim és sokáig friss leheletet biztosít, nincs telenyomva felesleges összetevőkkel és még a fogfehérítés sem viselte meg egyáltalán a fogaim szóval a fogzománcot kellőképp megerősítette, de nálam a visszaépítő hatás elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

lysza1985

2016. április 28.

Most betáraztam pár Elmex termékből, mert mióta Skóciában élek, valószínűleg a napfény hiánya miatt is, de elgyengültek a fogaim. Szerintem a zománc erősítésében ez a fogkrém és az Elmex gél rendkívül hatásos, 2 hónap alatt sokkal szebbek lettek a fogaim, és most voltam fogorvosnál, nincs szuvas fogam és 2 év után most először nem hallottam, hogy "eléggé kopnak a fogaid". Biztos, hogy a napi 2 fogmosásból mostantól 1szer ezt fogom használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1