Elmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bilduska, Módosítva: 2016. január 21.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hatékony fogszuvasodás elleni védelem az újonnan előbújó maradó fogak számára.

Számos tanulmány szerint az aminofluorid klinikailag bizonyított rendkívül hatékony összetevő, mely azonnal védőréteget képez a fogak körül. A korosztály igényeinek megfelelően kialakított fluorid tartalmának köszönhetően hatékony védelmet biztosít a fogszuvasodás ellen, ugyanakkor kellemesen enyhe ízű.

tassyjudit

2021. április 8.

9 éves kisfiamnak használjuk, főként az enyhe, kellemes íze miatt. Meg persze erősíti is a fogakat.Egyébként a többi Elmex terméket is nagyon hasznosnak gondolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Vavika02

2021. január 24.

Mióta váltja a fogait kislányom, csak ezt használja.
Nem túl erős az íze, ezért nem gond a fogmosás. (A nagyon mentolos ízeket nem szereti...)
Rosszat mondani nem tudok róla. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Mióta váltja a fogait kislányom, csak ezt használja.
Rosszat mondani nem tudok róla. :-)

Ingrido

2018. május 23.

Nem tudom mire vélni. a gyerek fogrém jó volt. Ez a termék a nagyfiam csontfogainak kevés, egyszerűen nem tisztítja meg rendesen. Felnőtt fogkrémmel szoktuk keverni, hogy leszedje a lepedéket. Lehet, átváltok a felnőtt változatra a gyerek esetében is. Semmi mással nincsen gond, csak a tisztítóerővel, ez pedig egy fogkrém esetében releváns ismérv.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

wildrose

2018. május 4.

Kellemes, enyhe ízű fogkrém, közepesen habzik, jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

Kellemes, enyhe ízű fogkrém, közepesen habzik, jól tisztít.

Mona29

2018. április 6.

Nagyon jó kis fogkrém, szépen tisztít, az íze nem erős, a kisfiam nagyon szereti használni. Reméljük, hogy meghozza a várt hatást és továbbra is vigyázza a fogai épségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Szisza03

2017. április 7.

A sok káros anyagokkal teli gyerek fogkrémek mellett ez a legjobb termék messze menőkig.Szép tisztára mossa a fogakat és egy szuvas foga nincs a kislányomnak(7éves), és nem a genetika miatt sajnos..Mi nagyon megvagyunk elégedve ezzel a termékkel,ajánlom mindenkinek!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1