Elmex

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: britta, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Intenzív védelem az érzékeny fogak számára és a fognyaki szuvasodás megelőzésére. Aminfluoridot tartalmaz.

natasa

2019. június 26.

Nem marja szét a számat, nem kínlódás a használata. Jó érzékeny fogakra, és kellemes, tiszta érzést hagy a szájban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

katalinmester13

2019. június 20.

Ritkán használok szájvizet, mivel érzékeny fogaim jól elvannak a zöld Elmex fogrémek bármelyikével. De egy-egy áfonyázós nap után szükség van egy kis besegítésre. Ilyenkor a gyümölcssavtól elvásott fogaim hálásak ennek a szájvíznek. Én úgy érzem, hogy csak az Elmex szájvizei tesznek jót a fogaimnak. Az eddig próbált más márkák csak bántották, még érzékenyebbé tették őket. Szerintem ez és a lila is tökéletes öblögető szerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 20.

fannimann

2019. április 9.

Mindig Elmex termékeket használok, nekem abszolút ez a Sensitive termékcsalád vált be az érzékeny fogaimra. A fogkrémjével együtt csodaszer, és külön szeretem bennük, hogy nem túl erős, mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

DianaS

2018. augusztus 25.

Tetszik az íze de valóban túl enyhe, nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Tetszik az íze de valóban túl enyhe, nem lett a kedvencem.

Neubauter

2018. május 22.

Perfekt a cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Perfekt a cucc!

ChrystalDiva

2018. március 31.

Kb egy hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. A Listerin több fajtáját is próbáltam, de mind “szétmarta” és kiszárította a számat. Ez enyhe, jóízű és nem szárít. Sajnos érzékeny a fogam melegre-cukrosra, de amióta használom, nem fájt. A fogkrém is nagyon jó szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

wildrose

2017. december 2.

Nagyon jó ízű, nem túl erős, ezért megfelelő ideig lehet vele öblögetni. Nagyon hatásos minden tekintetben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

TheUltimatePizzacat

2017. október 19.

Sok szájvizet próbáltam már, de ez az első aminél úgy érzem, hogy hatásos. Nincs maró-száj-összehúzó érzésem, mint pl. a Listerinnélés a fogaim/ínyem így egy hét használat után kevésbé érzékenyek, mint előtte :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Glori8

2017. október 15.

Én mindig ezt a szájvizet veszem, mert alkoholmentes és mert nem csípi a szám az erős mentol. Nagyon tiszta érzetet ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

juditkaa70

2017. augusztus 20.

Nagyon tetszik,hogy alkoholmentes szájvíz. Kellemes az íze,a fogézékenységre kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.