Elmex

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: britta, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Intenzív védelem az érzékeny fogak számára és a fognyaki szuvasodás megelőzésére. Aminfluoridot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Samantha

2022. május 23.

Hamar megszűntette a fogam érzékenységét. Ár-érték arányban is megfelelő.
Külön pozitívum, hogy sem szalicilt, sem szorbitot nem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 23.

Hamar megszűntette a fogam érzékenységét. Ár-érték arányban is megfelelő.
Külön pozitívum, hogy sem szalicilt, sem szorbitot nem tartalmaz.

Viktoria1990

2022. május 5.

Ez a kedvenc szájvizem, és az egyetlen ami nem marja szét a szàm és nincs semmilyen kellemetlen vagy fura utóíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

mlexa

2022. február 2.

Végre egy szájvíz, ami nem marja ki a számat, nem szárít, nem irritál! Kellemes, enyhe íze van. A dolgát tökéletesen elvégzi. Nem a legolcsóbb, de tényleg jó és segíti a fogérzékenység megszünését. Ha elfogy, veszem is újra, mert eddig csak gyerek szájvizet tudtam használni, a többi annyira erős volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 2.

rekav11

2021. július 6.

Nincs vele baj, amúgy is rég letettem a voksom az Elmex termékek mellett, azért írok, hogy ha vki hezitál, szerintem a narancssárga és a lila társa kellemesebb. Ennek van vmi mellékíze, amit én nem annyira kedvelek. De ez lehet, hogy csak az én bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Honeyhair

2021. április 5.

Nemrég kezdtem el használni az Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent fogkrémet, és azzal együtt ezt a szájvizet is. Sokáig tétováztam, hogy megvegyem-e, mert nem találtam benne azt a kifejezetten érzékeny fogakra való összetevőt, ami a fogkrémben benne van. De aztán rájöttem, hogy ebben nem feltétlenül ugyanazt a koncepciót kell keresni. A cél (amit én végül felfedezni véltem) szerintem az, hogy az érzékeny fogúaknak is legyen egy "rendes", fogmosást kiegészítő, szuvasodást gátló szájvize, ami úgy frissít, hogy nem mar, nem csíp, és nem bántja az érzékeny fogakat. Ebből a szemszögből viszont már abszolút befutó a termék, tökéletes kiegészítője a fogkrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 5.

Lylien

2021. március 18.

Szerettem összességében, de annyira nem lenyűgöző. Az illata/íze kellemes.
Érzékeny fogakra való Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening fogkrém mellett használtam. Nem irritál, nem csíp, sokáig viszont nem marad meg a frissítő hatása sem.
Úgy mondanám, hogy egynek elmegy, viszont az eddig próbált szájvizeknél tényleg jobb.
3,5 csillagot adnék rá szívem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Szerettem összességében, de annyira nem lenyűgöző. Az illata/íze kellemes.
3,5 csillagot adnék rá szívem szerint.

katalinmester13

2019. június 20.
Ritkán használok szájvizet, mivel érzékeny fogaim jól elvannak a zöld Elmex fogrémek bármelyikével. De egy-egy áfonyázós nap után szükség van egy kis besegítésre. Ilyenkor a gyümölcssavtól elvásott fogaim hálásak ennek a szájvíznek. Én úgy érzem, hogy csak az Elmex szájvizei tesznek jót a fogaimnak. Az eddig próbált más márkák csak bántották, még érzékenyebbé tették őket. Szerintem ez és a lila is tökéletes öblögető szerek.

2019. november 21.
Újabb 400 ml "elfogyasztása" után a véleményem változatlan: nagyszerű termék.

2020. július 31.
Harmadik üveg: pipa

2021. február 13.
Újabb üveg elhasználva. Szerintem maradok is ennél a szájvíznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

2019. június 20.

2019. november 21.
Újabb 400 ml "elfogyasztása" után a véleményem változatlan: nagyszerű termék.

2020. július 31.
Harmadik üveg: pipa

2021. február 13.
Újabb üveg elhasználva. Szerintem maradok is ennél a szájvíznél.

6vilag

2020. október 11.

Én igazán bírom az erőset, csípőset, de ez nem az. Csak az ára kissé borsos.
Sajnos, a férjem nem szereti az általam inkább preferált intenzívebb ízeket, így vettem egyet ebből próbaképpen és mind a kettőn megelégedésére szolgál.
Nem csíp, nem mar, enyhén mentholos csupán. Igazából nekem mindegy melyik márkának a termékét veszem, de a férjem érzékeny fogai miatt ezt is jó volt kipróbálni. Higítatlanúl használom a szájvizeket (mindet), de aki érkzékenyebb, nyílván fele-fele arányban vizet is adhat hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

Én igazán bírom az erőset, csípőset, de ez nem az. Csak az ára kissé borsos.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Más szájvizektől érzékenyebb lett a fogam és az ízük sem nyerte el a tetszésem. Ennek a hatása is jó számomra és ha este öblögetek vele még reggel is érzem egy kicsit az ízét, hatását (nem túlzok!). Már vagy 10 flakonnal elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Babsszi

2020. május 29.

Csodaszer az érzékeny fogaim és fogínyem számára. Szeretem hogy nem marja szét a számat, mégis friss érzetet hagy maga után. Tényleg drága, de számomra minden forintot megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.