Elmex

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: britta, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Intenzív védelem az érzékeny fogak számára és a fognyaki szuvasodás megelőzésére. Aminfluoridot tartalmaz.

Honeyhair

2021. április 5.

Nemrég kezdtem el használni az Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent fogkrémet, és azzal együtt ezt a szájvizet is. Sokáig tétováztam, hogy megvegyem-e, mert nem találtam benne azt a kifejezetten érzékeny fogakra való összetevőt, ami a fogkrémben benne van. De aztán rájöttem, hogy ebben nem feltétlenül ugyanazt a koncepciót kell keresni. A cél (amit én végül felfedezni véltem) szerintem az, hogy az érzékeny fogúaknak is legyen egy "rendes", fogmosást kiegészítő, szuvasodást gátló szájvize, ami úgy frissít, hogy nem mar, nem csíp, és nem bántja az érzékeny fogakat. Ebből a szemszögből viszont már abszolút befutó a termék, tökéletes kiegészítője a fogkrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 5.

Lylien

2021. március 18.

Szerettem összességében, de annyira nem lenyűgöző. Az illata/íze kellemes.
Érzékeny fogakra való Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening fogkrém mellett használtam. Nem irritál, nem csíp, sokáig viszont nem marad meg a frissítő hatása sem.
Úgy mondanám, hogy egynek elmegy, viszont az eddig próbált szájvizeknél tényleg jobb.
3,5 csillagot adnék rá szívem szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Szerettem összességében, de annyira nem lenyűgöző. Az illata/íze kellemes.
3,5 csillagot adnék rá szívem szerint.

katalinmester13

2019. június 20.
Ritkán használok szájvizet, mivel érzékeny fogaim jól elvannak a zöld Elmex fogrémek bármelyikével. De egy-egy áfonyázós nap után szükség van egy kis besegítésre. Ilyenkor a gyümölcssavtól elvásott fogaim hálásak ennek a szájvíznek. Én úgy érzem, hogy csak az Elmex szájvizei tesznek jót a fogaimnak. Az eddig próbált más márkák csak bántották, még érzékenyebbé tették őket. Szerintem ez és a lila is tökéletes öblögető szerek.

2019. november 21.
Újabb 400 ml "elfogyasztása" után a véleményem változatlan: nagyszerű termék.

2020. július 31.
Harmadik üveg: pipa

2021. február 13.
Újabb üveg elhasználva. Szerintem maradok is ennél a szájvíznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

2019. június 20.

2019. november 21.
Újabb 400 ml "elfogyasztása" után a véleményem változatlan: nagyszerű termék.

2020. július 31.
Harmadik üveg: pipa

2021. február 13.
Újabb üveg elhasználva. Szerintem maradok is ennél a szájvíznél.

6vilag

2020. október 11.

Én igazán bírom az erőset, csípőset, de ez nem az. Csak az ára kissé borsos.
Sajnos, a férjem nem szereti az általam inkább preferált intenzívebb ízeket, így vettem egyet ebből próbaképpen és mind a kettőn megelégedésére szolgál.
Nem csíp, nem mar, enyhén mentholos csupán. Igazából nekem mindegy melyik márkának a termékét veszem, de a férjem érzékeny fogai miatt ezt is jó volt kipróbálni. Higítatlanúl használom a szájvizeket (mindet), de aki érkzékenyebb, nyílván fele-fele arányban vizet is adhat hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

Én igazán bírom az erőset, csípőset, de ez nem az. Csak az ára kissé borsos.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Más szájvizektől érzékenyebb lett a fogam és az ízük sem nyerte el a tetszésem. Ennek a hatása is jó számomra és ha este öblögetek vele még reggel is érzem egy kicsit az ízét, hatását (nem túlzok!). Már vagy 10 flakonnal elhasználtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Babsszi

2020. május 29.

Csodaszer az érzékeny fogaim és fogínyem számára. Szeretem hogy nem marja szét a számat, mégis friss érzetet hagy maga után. Tényleg drága, de számomra minden forintot megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

TheGirl

2020. április 2.

Én nagyon szeretem ezt a szájvizet, kellemes íze van, tetszik, hogy nem maróan mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Jelizz

2019. november 30.

ra talaltam a kedvenc szajvizemre! Nem olcso es csak 500 ML viszont nagyon megeri, nagyon kellemes az ize ,nem eros nem szaritja ki a szamat es nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

GardenofEve01

2019. szeptember 30.

A szájvizek Szent-Grálja. Minden második nap szoktam használni és nagyon szépen rendben tartja a fogaimat, azon a helyen is, ahol kissé érzékenyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

natasa

2019. június 26.

Nem marja szét a számat, nem kínlódás a használata. Jó érzékeny fogakra, és kellemes, tiszta érzést hagy a szájban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.