Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcyykee, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben. Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fdorottya

2024. január 30.

Érzékeny fogaim vannak. Használatával még érzékenyebbek lettek. A fehérítő hatása egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 30.

ktkt199

2023. július 4.

Érzékeny fogra kiváló. A kis szemcsék nem koptatják el idő előtt a zománcot és rendszeres használattal kellően fehérít. Összetétele jó, íze kellemes. Rengetegszer úrjavettem és másnak is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 4.

Sziporka12

2023. május 26.

Első fogkrém,ami az egészséges,de érzékeny fogaimra szuper! Mástól nem volt ilyen javulás sosem,jól habzik,jó az íze,maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 26.

duchess_g

2023. május 5.

Nincs tul sok feherito hatasa, talan inkabb csak nem sargit, mint a sima zold sensitive. Osszessegeben nem szivesen hasznalok feherito fogkremet, mert mindig ott van a gondolataimban, hogy karositja a fogzomancot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

Nixi99

2023. február 8.

Szeretem ezt a fogkrémet, ez az egyetlen, amitől nem lesz piros a bőr a szám körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 8.

katalinmester13

2019. február 7.
Zöld elmexes vagyok. Lágy, selymes fogkrém. Nem habzik fel túlságosan. Érzékeny fogaim szeretik. Fehérítő hatás? Olyan nincs neki. Ettől függetlenül egy nagyon jó fogkrém.

2022. június 5.
Tényleg nagyon hatásos fogérzékenységre. A fehérítő hatását egy kicsit még mindig hiányolom.

2023. február 8.
Még egy tubus elsikálva. Véleményem változatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 8.

2019. február 7.

2022. június 5.

2023. február 8.
Még egy tubus elsikálva. Véleményem változatlan.

AlizPeter

2023. január 18.

Sensodynet használok már rég óta láttam hogy ezeknek az Elmexeknek milyen jó értékelései vannak próbáltam ezt is meg a másik érzékeny fogra valót is hát nekem borzalom ez az elmex olyan tömör állaga van elektromos fogkefevel nem lehet használni, elerzekenyultek a fogaim a használata alatt és be is sargultak nem veszek mégegyszer elmexet maradok a bevált és hatásos sensodyne fogkremeknel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

Monica83

2022. január 16.

A Fogkrèm az èrzèkeny fogakra. Kellemes medve cukor íze van. Az összes parodontax fogkrèmet kipróbáltam ès egyik sem vált be de ez igen. Mióta ezt használom nem èrzèkenyek a fogaim. Fehèrítő hatása minimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

zdoreebaba

2021. július 1.

Az érzékeny fogaimra vettem elsősorban és arra egészen jól beválik. Nagyon krémes állaga van, már ahogy a fogaimhoz ér az anyag érzem, hogy nagyon gyengéd a fogakhoz. Diszkrét ízvilágú fogkrémről van szó. Első pár napban vettem észre, hogy nagyon jól tisztít is, mert a több hónapja kialakult sárgaságon is csökkentett. Persze olyan fehérek soha nem lesznek tőle a fogak, mint a reklámban! Pedig milyen jó is lenne...alapvetően jó fogkrém, teszi a dolgát. A Sensodyne mellett ez is egész jónak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

chiocciola

2021. június 30.

Zoom fogfehérítés utáni érzékenységre ajánlották, és szuperül bevált, ellentétben a Sensodynével. A fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel most volt fehérítésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.