Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcyykee, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben. Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

katalinmester13

2019. február 7.
Zöld elmexes vagyok. Lágy, selymes fogkrém. Nem habzik fel túlságosan. Érzékeny fogaim szeretik. Fehérítő hatás? Olyan nincs neki. Ettől függetlenül egy nagyon jó fogkrém.

2022. június 5.
Tényleg nagyon hatásos fogérzékenységre. A fehérítő hatását egy kicsit még mindig hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 5.

2019. február 7.

Monica83

2022. január 16.

A Fogkrèm az èrzèkeny fogakra. Kellemes medve cukor íze van. Az összes parodontax fogkrèmet kipróbáltam ès egyik sem vált be de ez igen. Mióta ezt használom nem èrzèkenyek a fogaim. Fehèrítő hatása minimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

zdoreebaba

2021. július 1.

Az érzékeny fogaimra vettem elsősorban és arra egészen jól beválik. Nagyon krémes állaga van, már ahogy a fogaimhoz ér az anyag érzem, hogy nagyon gyengéd a fogakhoz. Diszkrét ízvilágú fogkrémről van szó. Első pár napban vettem észre, hogy nagyon jól tisztít is, mert a több hónapja kialakult sárgaságon is csökkentett. Persze olyan fehérek soha nem lesznek tőle a fogak, mint a reklámban! Pedig milyen jó is lenne...alapvetően jó fogkrém, teszi a dolgát. A Sensodyne mellett ez is egész jónak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

chiocciola

2021. június 30.

Zoom fogfehérítés utáni érzékenységre ajánlották, és szuperül bevált, ellentétben a Sensodynével. A fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel most volt fehérítésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

edit1015

2021. június 16.

Jó fogkrém, nem csíp, kellemes ízű, jól tisztít. Fehérítő hatást nem vettem észre (kb. 3 hete használom). Igazából semmi extra, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Kitsyke

2021. június 13.

Nem tetszik! Érzékenységre jó, viszont nem tisztít valami jól, de lehet a fogkefém hibája is... Kicsit híg...Nem fehérít. Örülök hogy elfogyott!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Cons

2021. május 18.

Fogérzékenység miatt vásároltam és nekem arra abszolút bevált. Mióta ezt használom, a szélsőségesen hideg /meleg ételeket, italokat sokkal könnyebben fogyasztom, nem mondom, hogy kicsit nem érzem, de már nem nyílal be csontig. Az íze kellemes. Fehérítő funkcióját én nem nagyon vettem észre, ettől függetlenül szeretem, 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

rosa.love

2021. április 26.

Tenyleg feherit! Viszont erzekenyek lettek tole a fogaim. Eleve veletlenul vettem, a sima sensitivet akartam. En mar elengedtem a feher fog temat, a fogaim gyarilag sargasak, erzekenyek.. de ez tenyleg feheritett. Ha birnam, hasznalnam, dehat nem birom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 26.

NovErke

2021. március 3.

Most ilyen fogkrémet használok, a fogínysorvadás miatt nekem mindenképp olyan kell ami védi a fognyakat. Jól használ, nem fájnak a fogaim, nem érzékenyek. Még csak kb 2 hete mosom vele a fogamat, de már a fehérítő hatása is látszik. Pedig dohányzok, kávézok, fogkövem is van majd mennem kell leszedetni. Tehát nagyon jól teljesít nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

fioretta

2021. február 21.

Elsősorban fogérzékenység orvoslására vásárolom, a fehérítő hatás már csak mellékes (ez utóbbit egyébként is csak minimálisan vettem észre hosszabb távú használat után). Az íze kellemes, enyhén friss, jól felhabzik és kiválóan tisztít. A fognyaki érzékenységemet teljesen megszüntette, nekem eddig ez használt e tekintetben a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1