Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcyykee, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben.

Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

Jelizz

2019. október 25.

Nem olcso es csak 75 ML de mindent meger! Nagyon jol habzik, jol tisztit, nem irrital ,kellemes enyhe mentolos ize van . Feheriteni is feherit picit . Ez a kedvenc fogkremem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

bognarcsilla20

2019. augusztus 31.

Kellemes az íze, végre egy fogkrém, ami nem erős. Az érzékeny fogaimra tökéletes. Párszor próbáltam más fogkrémet, de mindig visszatérek hozzá. A fehérítő hatását nem tapasztaltam. Gyengéd a fogaimhoz, ezért is a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

fancsmancs

2019. július 12.

Régóta használtam a sima zöld verziót, aztán ezt vettem meg, hátha még fehérít is. Nos, a fehérítő hatását annyira nem érzékelem de többi nekem éppen elég. Érzékenyek a fogaim, és legjobban akkor ismertem fel ennek a fogkrémnek hatását amikor elkezdtem másikat használni és két-három héten belül visszatért az érzékenység és a sajgó fogak. Azóta újra csak ezt használom. Egyébként krémes, jól tisztít, éppen annyira mentolos amennyire kell (nem marja ki a számat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Nymphea

2019. május 10.

Nekem egyelőre bejön, kellemes, frisíítő érzés fogat mosni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Nekem egyelőre bejön, kellemes, frisíítő érzés fogat mosni vele.

Lylien

2019. április 7.

Nagyon puha, krémes az állaga, jó vele fogat mosni, de fehérítő hatását nem éreztem.
Egymás után próbáltam ki több Elmex fogkrémet, ezért megvan az összehasonlítási alap.
A legnagyobb negatívum, hogy fogmosás után “fogkőszerű” foltok maradtak a fogaimon úgy, hogy mielőtt elkezdtem használni a fogkrémet, nem volt ilyen. Majd váltottam Elmex Sensitive Professional-re és mindez elmúlt, tehát egyértelműen ez okozta.
Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Emiatt nem venném újra.

Milly

2019. március 12.

Kedvencem, évek óta használom. Minimálisan fehérít, íze, állaga számomra a legjobb amit eddig próbáltam. A fogérzékenységet is megszüntette nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

katalinmester13

2019. február 7.

Zöld elmexes vagyok. Lágy, selymes fogkrém. Nem habzik fel túlságosan. Érzékeny fogaim szeretik. Fehérítő hatás? Olyan nincs neki. Ettől függetlenül egy nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

csizi

2019. január 17.

Örülök, hogy kipróbáltam ezt a fogkrémet. Sokkal jobb, mint a Himalaya Herbals Sparkly White.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

moreliaviridis

2019. január 7.

Nagyon szeretem, a kedvenc fogrémem. A fog érzékenységét teljesen eltűntette, viszont fehérítő hatást én nem tapasztaltam. Ettől függetlenül használom, mert semmilyen másik fogrém nem volt ennyire hatásos az érzékenységre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Zsofii88

2018. október 28.

Röviden és tömören: használ. Érzékeny fogamra tökéletes volt, fehéríteni viszont nem vettem észre hogy bármit fehérített volna,ha már ráírják(ígérik) hogy fehérít is akkor kellene is na de mellékes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1