Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcyykee, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben. Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

rosa.love

2021. április 26.

Tenyleg feherit! Viszont erzekenyek lettek tole a fogaim. Eleve veletlenul vettem, a sima sensitivet akartam. En mar elengedtem a feher fog temat, a fogaim gyarilag sargasak, erzekenyek.. de ez tenyleg feheritett. Ha birnam, hasznalnam, dehat nem birom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 26.

Kitsyke

2021. április 1.

Elég furi nekem ez a fogkrém... Nincs semmi jó friss leheletem tőle, nem érzem tisztának a fogaim... Olyan, mintha sima vízzel mosnám meg... Érzékenységre valóban jó! Fehérítő hatást nem vettem észre... Sensodyne nekem sokkal jobb (lassabban is fogy)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

NovErke

2021. március 3.

Most ilyen fogkrémet használok, a fogínysorvadás miatt nekem mindenképp olyan kell ami védi a fognyakat. Jól használ, nem fájnak a fogaim, nem érzékenyek. Még csak kb 2 hete mosom vele a fogamat, de már a fehérítő hatása is látszik. Pedig dohányzok, kávézok, fogkövem is van majd mennem kell leszedetni. Tehát nagyon jól teljesít nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

fioretta

2021. február 21.

Elsősorban fogérzékenység orvoslására vásárolom, a fehérítő hatás már csak mellékes (ez utóbbit egyébként is csak minimálisan vettem észre hosszabb távú használat után). Az íze kellemes, enyhén friss, jól felhabzik és kiválóan tisztít. A fognyaki érzékenységemet teljesen megszüntette, nekem eddig ez használt e tekintetben a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

dbrownie

2021. február 8.

Fogérzékenységre kerestem megoldást (gyenge zománc és fognyaki kopás miatti tünetenyhítésre is), minden fogorvos, akinél megfordultam, a Sensodyne-t ajánlotta... ahogy a reklámok is... Láttátok már az Elmexet tv-ben vagy fogorvosi rendelőben szórólapokon reklámozni? Kaptatok már fogorvostól Elmex mintaterméket? Valahogy a marketingre nem adnak. Elfogyasztottam párat az előbbi márkából, mire kipróbáltam ezt, ami végre nem Rapid módon kis ideig, hanem hosszútávon is hatásos. Most már 5+ év távlatából tudom ezt vallani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

TheNancy07

2021. január 3.

Kerestem a kommentek közt, hogy van-e hasonló véleményű, mint én, mert akármilyen alaposan mosom a fogam, sehogy se jó ez a fogkrém. Valami.. nem is tudom körbe írni jobban, de lepedékes érzést hagy a fogaim belső részén, és nem értem, hogy ez mégis mitől lehet, hiszen nagyon odafigyelek a fogaim ápolására. Nem nagyon tetszik ez a puha fogkrém érzés se, de ez a tisztítás képessége ez teljesen kiborít... Nem veszem újra, és a maradéktól is megszabadulok.. Nem mellesleg drága is. Lehet még több rosszat írni szegény fogkrémről? :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

TheGirl

2020. december 14.

Érzékenynek éreztem a fogaimat, ezért a narancssárga elmexet lecseréltem erre. Nekem annyira nem tetszik, hogy ez kevésbé mentolos, így nem hagy olyan friss érzetet, de a fogérzékenységemen segített, így ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Évekkel ezelőtt megváltoztatták a kék Aquafresh fogkrém összetevőjét és elkezdett fájni tőle a fogam. Ekkor váltottam erre az Elmexre. Azóta is ezt használom és nagyon jól döntöttem. Nem fáj tőle a fogam és sokkal fehérebb is. Évek óta ezt használom. Szerintem 100 tubuson is túl vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Audrey80

2020. augusztus 14.

Nem fehérít, de mint átlagos fogkrém, megállja a helyét, tisztít, nincs vad íze és nem lett tőle érzékeny a fogam, mint a narancsszínű verziójától vagy a sima zöld Elmextől, szerintem ez jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

BijouScott

2020. február 27.

Fogaim, ínyem kevésbé érzékeny mellette. Íze enyhe. Fehérség terén csodát nem szabad tőle várni. Én dohányzok, és néha kávézok is, emellett nem sárgult tovább, sőt, tán egy árnyalattal szebb is, mint mielőtt elkezdtem használni. Fogkefe cserével karöltve kezdtem a használatát, úgyhogy a tisztítás nálam nem egyedüli érdeme, de akár magában, akár kombóban, de egyelőre teljesít.
És ami még soha nem fordult elő velem: erősnek érzem a fogaimat.
Jó, talán egy csomó fehérítő fogkrém után talán nem is olyan rejtélyes az oka.. Eljutottam oda, hogy az egészségük fontosabb a fehérségüknél, ami egyébként is csupán egy álomkép, mert a dohányzásról nem áll szándékomban leszokni.. De a fehérségen kívül minden elvárásomat felülmúlta! Ott csak tartja a frontot, de azért az sem rossz!
Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

És ami még soha nem fordult elő velem: erősnek érzem a fogaimat.
Elégedett vagyok vele.

Hidratálók: Sorbitol