Elmiplant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2012. május 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Cellulitisz elleni zselé feketebors kivonattal, guaranával valamint tengeri algával. Használata során melegítő hatást fejt ki. Méregteleníti a bőr rétegeit, csökkenti a narancsbőrt, serkenti a kezelt területeken a vérkeringést, gyorsítva ezáltal az anyagcserefolyamatokat és a méreganyagok kiürülését. Feszesíti és egységessé teszi a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

AligatorBaby

2016. szeptember 5.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, az Eveline termékéről váltottam erre, mert szerettem volna parabénmentes terméket használni. 2 hete használom, csodát nem tesz, de valóban enyhíti a narancsbőrt, hamar beszívódik, az illata kellemes, teszi a dolgát, és parabénmentessége miatt nekem főnyeremény, Sport, és mozgás mellett teljesen megszűnik a narancsbőr, eddig ez vált be nekem a legjobban, ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

monxenyo

2014. november 11.

Csodát senki ne várjon tőle, sport, diéta és sok víz mellett viszont sokat segít. Van gél és krém változatban is, nekem mindkettő volt, a gélt jobban szeretem, mert hamarabb felszívódik. Nekem bevált, párszor már újrvettem, de nem adok neki 5 csillagot, mert önmagában nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Reina

2013. május 19.

Használt, még a striáim is elhalványultak tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

Használt, még a striáim is elhalványultak tőle :)

Nefertiti

2013. május 19.

En a krem valtozatat hasznaltam\hasznalom. Eleinte csipte a kezelt borfeluletet, de rendszeres hasznalat mellett ez az erzes elmulik. Jo suru krem, konnyen kenheto, nehezebben szivodik fel ezert sokaig lehet masszirozni vele :)
Illata nekem tetszik, borsos, pikans.
Tetszik a szine, kiszerelese. Arertek aranyban is megfelel!

Narancsbor ellen amugy en a sport+sok folyadekra teszem a voksom, ez csak segitseg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Illata nekem tetszik, borsos, pikans.
Tetszik a szine, kiszerelese. Arertek aranyban is megfelel!

csojte_billa

2012. augusztus 14.

2-3 tubussal használtam el belőle és még mindig használom, mert meggyőződésem, hogy ha nem használ nem is árt!!! Alig látszik rajtam a narancsbőr, ami viszont látszik, azt nem tüntette el. Most nem tudom, hogy ha nem használnám nem csúnyább lenne-e a bőröm??? Az viszont biztos, hogy mikor felkenem kellemesen felmelegíti a problémás részt és nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

ancsibancsi

2012. május 13.

Használom egy ideje, nemsokára el fog fogyni az első tubusom. Látványos az eredmény a kezelt területeken, sokkal egységesebb a bőrkép, pedig bevallom, hogy gyarló módjára nem is mindennap használtam (nem volt kedvem ebben a gatyarohasztó melegben még melegebbet csinálni magamnak...). Borzasztóan csíp az tuti meg bevörösödik...de a szépségért meg kell szenvedni. Nem tapasztaltam ehhez hasonló hatást egyik narancsbőr elleni krémnél, zselénél sem, pedig rengeteget próbáltam már. Az illata nem épp a legjobb szerintem, erős, borsos, na de ez nem meglepő az összetétel alapján. Gyorsan be lehet masszírozni, kb 20 perc a szenvedés utána, sporttal még intenzívebb az élmény, meg az eredmény is. :)
Biztosan újra fogom venni, nagyon megéri az árát, még postaköltséggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Biztosan újra fogom venni, nagyon megéri az árát, még postaköltséggel is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Sorbitol, Mannitol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1