Elmiplant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

szabadkap

2018. szeptember 26.

Minden este használtam, és szépen csökkentek a pattanásaim, nem zsírosodott a bőröm.
Jó illata van, bár nem tart sokáig. Apró szemcséi szépen leradírozzák az elhalt bőrsejteket.
Én több ilyent nem fogok menni, mert kozmetikumokban ezentúl csak vegán termékeket használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

balankaa01

2017. április 9.

Nincs fent az adatbázisban, én meg lusta vagyok... Én ennek a barackos Skin Moisture verzióját használom.
A szemcsék ebben is picik, és kevés is van benne. Annyira nem vagyok elégedett, de elvégzi így is a dolgát.
Engem nem szárít. Az illata elviselhető. :)
Jó termék, de én szívesebben használom a Freeman szenes, fekete cukros bőrradírját. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Engem nem szárít. Az illata elviselhető. :)

nilatak2

2015. október 21.

Az apró szemcsék jól leradírozzák az elhalt hámsejteket. Szép sima lesz tőle a bőröm. Minimálisan szárít, dehát mi nem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Szamóca29

2015. május 8.

Nálam is beválik, szépen csökkenti a pattanásokat, a mitesszereimet már pár használat után kiirtotta. Szeretem az illatát is, az apró szemcsék érezhetően nagyon jól tisztítják, frissítik az arcot, feloldják a faggyút és könnyen leviszik a szennyeződéseket. Télen kevésbé rendszeresen használtam, mert kicsit szárított, viszont most tavasszal, hogy pattanásosabb a bőröm, jó szolgálatot tesz.A hozzá tartozó krémmel használom, plusz a Balea rózsaszín 2 az 1-ben tonikkal. Tőlem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

brigditd

2015. március 21.

Nagyon jol tisztit evek ota hasznalom a tonikkal egyutt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

Nagyon jol tisztit evek ota hasznalom a tonikkal egyutt

MBR

2015. január 7.

Évek óta kedvenc. Közben volt, hogy váltottam, de mindig visszatérek hozzá. Csökkenti a pattanásokat és szépen tisztítja a pólusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Reina

2013. május 19.

Nagyon bevált, csökkentek a pattanások és a fekete pontok .:) Újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

Nagyon bevált, csökkentek a pattanások és a fekete pontok .:) Újravettem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.