Elmiplant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítő krém érzékeny bőrre, amely gyorsan és hatékonyan eltávolítja a nem kívánt szőrzetet. Értékes olajokat tartalmaz, amely kellően táplálja és védi az érzékeny bőrt. A mandulaolaj A és E vitaminban gazdag összetevő, amely nyugagtó hatással bír, míg az Omega olaj felel a bőr hidratáltságáért.

sarkanyandi

2015. május 16.

Nagyon szeretem az Elmiplant termékeket, de ez nekem kínszenvedés volt. Nem tudom ez másnak hogy jött be, vagy velem van baj s én nem tudom használni, de engem nagyon égetett, csípett, nem bírtam kivárni a 10 percet. Mondjuk írja rajta, hogy tesztelni kell, hogy nem-e vagyunk allergiásak rá, ezt én nem tettem, szóval lehet, hogy az vagyok. De meglepett, hogy annak ellenére, hogy érzékeny bőrre van, ennyire megkínzott...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Antioxidánsok: Thioglycolic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin, Phospholipids