Elyn's Lab Must-Have Extra Gyengéd Bőrnyugtató Arclemosó Gél Lipidekkel és Panthenollal

Elyn's Lab

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelynn951120, Módosítva: 2023. március 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: HelloSkin, 2490

• lipidekkel és panthenollal felturbózva gondoskodik bőröd ápolásáról,
  • akár egy teljes havi arctisztításhoz elegendő,
  • zsíros bőrre is hatékony, sőt, minden bőrtípusra ideális,
  • nyugtatja a bőrt,
  • szemkörnyéken és extra érzékeny bőr esetén is használható,
  • nem komedogén,
  • nem szárítja a bőrt,
  • illat- és irritáló anyagoktól mentes,
  • minimálisan habzik,
  • bőrbarát,
  • állatokon nem tesztelt.
Legendás kozmetikumok: Elyn's Lab Must-Have Extra Gyengéd Bőrnyugtató Arclemosó Gél

Ár: 2490 , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Migoto

2024. június 2.

Eddigi legjobb arclemosóm. Nagyon szeretem, szépen tisztít és utána nem húzodik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 2.

AzAntu

2024. május 30.

Legkedvencebb lemosóm. A termék tökéletes. Vagy ezt vagy a jelly jokert szoktam felváltva venni. Szeretem a csomagolását is, bár a termék maradékát már nehéz kibányászni belőle. Lehetne nagyobb kiszerelésű, de így is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 30.

Bb.Sophie

2024. május 21.

2lépéses arclemosás második felében használom, a Game changer olaj után és nagyon bevált ez a kombináció. Szépen habzik, jól tisztít, finom illata van és puha marad utána a bőröm. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 21.

Lejla97

2024. május 21.

Nagyon szeretem! Nem rég óta használom, de nagyon jó puha a használata után a bőröm. Kevés is elég belőle, nem szárít, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 21.

Szti12

2024. május 16.

Egyszerűen nagyszerű!:)
Game changerrel együtt használom és zseniális kombináció😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Egyszerűen nagyszerű!:)
Game changerrel együtt használom és zseniális kombináció😊

doja_d

2024. május 16.

Rengeteg nagyon drága gyógyszertári és koreai terméket kipróbáltam, de rá kellett jönnöm hogy számomra ennél nincs verhetetlenebb. Dupla tisztítás második lépése ez az arclemosó gyönyörűen tisztít és már szinte nincs is pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Fehereszti

2024. május 15.

Nagyon nagyon megszerettem! A Game Changer már rég óta az alap kedvenc olajos lemosóm, de ezt pár hete vettem meg először. Szuper a pumpás kiszerelés, nagyon jó az állaga, és tényleg extrán kíméletes a bőrömmel, de hatékonyan tisztít. Árban is teljesen oké. Szerintem sokszor fogom őt is újravenni.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

Sunrise

2024. május 15.

Már többször újravásároltam, teszi a dolgát. Este a dupla tisztítás második lépéseként használom, jól tisztít, nem irritálja és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 15.

eszterk484

2024. május 13.

Szuper termék, rengetegszer vásároltam újra. A bőrömhöz nagyon kíméletes, mégis alaposan és jól tisztít.
Az egyetlen negatívum talán a kiszerelés mérete elég kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Az egyetlen negatívum talán a kiszerelés mérete elég kicsi.

vghvrnk

2024. május 1.

Több géles arclemosó kipróbálása után ehhez tértem vissza, nagyon szereti a zsírosodásra hajlamos bőröm, szépen tisztít, nyugtatja is, úgyhogy ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.