Elyn's Lab

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: AlaFanni, az összetevőket feltöltötte: Ala_Fanni, Módosítva: 2024. január 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 4990 Ft

• harcol a már kialakult mimikai ráncok ellen;
  • segíthet késleltetni a bőröregedés látható jeleit;
  • nyugtatja, ápolja és gyengéden hidratálja a bőrt;
  • annak ellenére, hogy testes textúrájú krém, egyáltalán nem hagy maga után zsírosan fénylő vagy túl nehéz érzetet;
  • nem komedogén, így aknés bőrre is használható;
  • textúrájából és hatásából adódóan kifejezetten ajánlott a hűvösebb őszi/téli napokon nappali rutinba is a fényvédőd alá rétegezve, kiváltva a nappali hidratálódat;
  • állatokon nincs tesztelve.

Ár: 4990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
4000 Ft! Elyn's Lab Peptide Cocktail 4% Syn®-ake Botox Imitating Hidratáló Arckrém Antioxidánsokkal
Ár: 4000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: kétszer használt , Helyszín: Budapest II. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten elsősorban a Nyugatinál, Mechwart ligetben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cyntia

2024. június 19.

A sok jo értékelés miatt vettem meg, de ez semmit sem csinal.Nekem nem hidratal valami jol, es úgy ul csak a boromon. Nekem kifejezettem nem esik jol ra sminkelni.Estere elkenegetem.Pattanasokat nem okoz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 19.

rhaena

2024. június 17.

A vélemények miatt vettem meg, de én nem látok semmi változást tőle. Az állaga nekem nem a legkiemelkedőbb, hidratál, de nem érzem áttörőnek. Mellette szól, hogy sokáig elég és szuper a vákum-pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 17.

munyi91

2024. június 16.

Nekem még sose jött be semmilyen drága cucc amit mindenki istenít, de ettől tényleg csodálatos lett a kombinált arcbőröm és a szemkörnyékem is. Sminkelni is imádok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 16.

WhitePear

2024. június 7.

Ez a krém valahogy tökéletes egyensúlyban van. Nem túl zsíros, nem túl vizes, pont olyan az állaga amilyennek lennie kell és pont annyi hidratáltságot nyújt amennyi szükséges. A bőröm nem zsírosodik tőle, tökéletesen beszívódik a krém, az arcom nem lesz fényes tőle. Reggeli rutinban fényvédő alá használom, esti rutinban pedig a szérumokkal egészítem ki. Eddig gyönyörűen működött együtt minden kombinációval. Ha utazom és szűkösen kell pakolni akkor is ezt viszem magammal. Egy alap krém, de számomra eddig a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 7.

Soso3034

2024. június 4.

Nagyon szeretem az állagát, jól hidratál, nem irritál, de extra hatást egyelőre (1. tégely vége) nem látok. Nem biztos, hogy most újra veszem, de később lehet visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 4.

Berill23

2024. május 31.

Szeretem,mindig visszatérek hozzá. Többször újravettem. Illatmentes, könnyen és gyorsan beszívódik,jó állaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 31.

Serena0123

2024. május 28.

Ez a krém egy csoda. Imádom. Most hogy bejött a meleg idő át zsírosodik az izzadó bőrömön, de egy kis púderrel el lehet tüntetni. Testes krém én éjszaka és nappal is már csak ezt használom. Jól lehet rá sminkelni és az esti rutinban is megállja a helyét. Ajánlom. Tegyetek vele egy próbát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

m.Adi

Bőrprobléma: Nincs
2024. május 28.

Kombinált bőröm van, nyáron inkább zsíros. Elég jó krém, szépen hidratál és szeretem, hozza amit ígér, de nyárra inkább valami könnyedebbet keresek. Nálam ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

gig89

2024. május 23.

Az első tubus használata közben nem éreztem nagy változást. DE az itteni jó vélemények és az egyik kolléganőm lelkesedése miatt rendeltem belőle még egyet. Nálam a hosszabb távú használata hozta meg az eredményt és mostanra imádom. Hidratál, feltölti a ráncaimat és reggelre tényleg sokkal kisimultabb vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

Natalka

2024. május 22.

Azt érzem, hogy a bőröm felszínén kenegetem jó darabig, nagyon nehezen is szívódik be, és mikor ez meg is történik, akkor is csak a felszínen marad a krém vagy hogy mondjam.... Mintha nem hidratálna eléggé, de közben meg érzem, hogy ott a krém, és zsíros a bőröm... Amikor lemosom, alatta mintha "szomjas" maradna az arcom. Szóval kicsit fura.
De nem irritál, nem pattogok ki tőle, csak semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

De nem irritál, nem pattogok ki tőle, csak semmi extra.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Tocopherol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.