Elyn's Lab

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2024. július 8.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

• Újgenerációs UV filtereket tartalmaz
  • Magas SPF 50-es UVB védelmet nyújt
  • UVA védelme magasabb az EU ajánlásánál
  • A koreai fényvédőkre jellemző kellemes érzettel terül a bőrön
  • Zabkivonattal, E-vitaminnal, adenozinnal,és béta-glukánnal járul hozzá a bőr szépségéhez
  • Nem tartalmaz oktokrilént, niacinamidot, parfümöt és alcohol denatot
  • Nem hagy maga után fehér réteget
  • Egészséges bőrfénye van
  • Nem ragad, gyorsan beszívódik
  • Sminkalapként is alkalmas

kovandi89

2024. július 19.

2 ujjnyit vittem fel. Gyorsan beszívódik. Nem csípi a szememet. Már elsőre 2 dobozzal rendeltem. Tudtam,hogy be fog válni. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 19.

igazikoho2

2024. július 18.

Ár-érték arányban a legjobb drogériás fényvédő. Nagyon könnyed állaga van, könnyen eldolgozható. Nem hagy fehér csíkokat és nem csillog. Egy egészséges üdeséget ad a bőrnek. Egyáltalán nincs illata. Szerintem bőven megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. július 18.

violav21

Bőrprobléma: Nincs
Korcsoport: < 18
2024. július 18.

Nagyon kényes a bőröm minden fényvédőre, de ez valami hihetetlen volt már az első használat után is. Nagyon könnyen be tudtam dolgozni a bőrömbe, először kicsit megijedtem, hogy ez is zsírosnak fog látszani, de kb. 20 perc után nagyon nagyon szép természetes(!!) fényt csinált az arcomnak. Szememet egyáltalán nem csípte, a smink úgy terül rajta, hogy majdnem sírva fakadtam a gyönyörtől. Egyedül a szaga volt nekem kicsit zavaró, de csak addig érezni, amíg felkened az arcodra. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. július 18.

knon.anett@gmail.com

2024. július 18.

Sok fényvédőt próbáltam már, volt olyan, ami nagyjából bevált, de ez nagyon szuper, az eddigi legjobb viselet az arcon! Eddig nem szerettem ezt a márkát, mert, amit próbáltam nekem nem vált be, de ez a fényvédő pazar lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 18.

lelkesfelhasznalo

2024. július 18.

Mindenkinek ajánlom. Ha valaki eddig csak csalódott az Elyn's lab termékekben, próbálja ki, más mint az eddigiek. Az adagolás is könnyen megy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. július 18.

Monika_91

2024. július 13.

Nem bíztam a véletlenre az első használatot. Közel 40 fokban, jooo vastagon, edzés előtt.

Érzetre abszolút hozza a koreai márkák által várt színvonalat, de állagra is azokra emlékeztet.
Eddig nem okozott pattanást, rétegezhető is, úgyhogy megvan az új kedvenc.

Ár - érték arányban verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 13.

Eddig nem okozott pattanást, rétegezhető is, úgyhogy megvan az új kedvenc.

Ár - érték arányban verhetetlen

doraya

2024. július 13.

Pár napja használom, eddig nagyon szeretem! A Revuele Anti Blemish Daily Cream SPF50 helyett kerestem alternatívát (imádom a mai napig, csak az összetevői elég kétesek, így le szerettem volna cserélni) és a legjobbkor került a piacra ez az Elyn’s fényvédő. Az állagát kicsit ilyen “vizesebbnek” mondanám, de nagyon könnyű elkenni és hamar be is szívódik. Mindig kenek hidratálót is alá. Sminkelni nagyon szépen lehet rá, de önmagában is megállja a helyét, mert gyönyörű fényt ad a bőrnek. Eddig tetszik, remélem így is marad🫶🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 13.

emesvik

2024. július 13.

Eddig Beauty of Joseon-t és Skin1004 fényvédőt használtam, és ez elég jól hozza az említett fényvédők minőségét. Nagyon jó az állaga, az érzékeny szemeimet és bőrömet nem irritálta. Az ára a koreai fényvédőkhöz képest jóval kedvezőbb, én nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 13.

stella764

2024. július 12.

Pár napja vettem a DM-ben. Eddig nagyon bevált.
Zsíros/kombinált bőröm van, ami pattanásokra hajlamos, ezért sajnos kevés fényvédő volt eddig igazán jó rá, de ez nem zsírosít, könnyen kenhető, természetes fénnyel a végén.
Sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 12.

Pár napja vettem a DM-ben. Eddig nagyon bevált.
Sminkelni is lehet rá.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Beta-Glucan
Hidratálók: Propanediol, Pentylene Glycol, Glycerin, Methylpropanediol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.