Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon U By Ungaro for her EDP
Ár: 17.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
nygigi

2019. február 23.

Ez egy jellegtelen illat, hiába vetették be Ungaro-t és Reese Witherspoon-t. Az ilyenen mindig mosolygok, hiszen az Avonnál volt néhány sokkal jobb illat, amit nem egy neves tervezővel és egy híres színésznővel próbáltak eladni. Az üveg és a doboz tetszetős, de semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Nagyon szúrós, erősen fás-fehérvirágos illat. Semmi édesség, semmi rózsaszín. Ehhez az illathoz halványlila vagy szürke üveget adzam volna. Nem pinky. Uralkodó, erős, elnyom, nincs benne női báj és kellem. Üvege amúgy egész jó lenne, csak nem passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

snowyfairy

2015. március 26.

Annyira hiányzik. Kellemes, nőies illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Annyira hiányzik. Kellemes, nőies illata van.

demyke

2014. június 26.

Szerettem ezt a Parfumot, kár hogy már nem kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Szerettem ezt a Parfumot, kár hogy már nem kapható...

angib

2014. április 22.

Én nagyon szerettem ezt az illatot, az én bőrömön nagyon finom illata van, csak a virágos illatot érezni ki belőle. Kár, hogy már nem látni a katalógusokban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Babooca

2014. február 16.

Sosem tetszett az illata a katalógus oldalán sem, és a közvetlen környezetemben az ismerőseim között sem. Van benne valami számomra szúrós, és taszító. A kedvencem az volt, mikor kijött és boldog boldogtalan ezt fújta magára, mert hát ugye ez Ungaro és húú mit képzelek én, hogy nem tudom díjazni eme "remekművet". Nem hiányzik nekem az Avon katalógus oldalairól, az egyszer biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

kalmaniki

2013. augusztus 26.

Illatmintám volt belőle és nagyon tetszett, nőies ugyanakkor határozott illat volt, tartós és igényes a kivitelezése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

szepjulia

2013. február 23.

Meglepődtem a csillagozáson, én személy szerint kedveltem ezt az illatot. Nőies, virágos kategória, és elég tartósnak is mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Corra

2013. február 3.

Aránytalannak tartom az árát, hiszen Ungaro ide vagy oda, semmivel sem minőségibb az én orromnak-bőrömnek, mint bármelyik másik Avon illat.

Nekem ráadásul túl jellegtelennek is tűnik, mondjuk legalább ebben illik hozzá az üvege is. Elnézést kérek azoktól, akik szeretik, nyilvánalóan más bőrön másképp viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Kleopátra

2013. január 8.

Azért az túlzás hogy ez a parfüm 2db csillagra van értékelve. Annyit minimum a tartóssága is megér,ugyanis nagyon tartós. Én annak idején "bulis illatnak" használtam,mert annyira intenzív.Még a 3/4-e megvan, mert a partyzós korszakom lecsengett,de tavaszi-nyári estékre biztos még elhasználom. Férjem a férfi változatát használja,neki már csak 1/4-ig van,és az férfi illat! Aki erre azt mondja hogy férfi illat,annak az orrával igencsak baj lehet. 10 perce fújtam a csuklómra , az én bőrömön még a virágos oldalát mutatja,de tudom hogy ez át fog váltani egy jó fél óra múlva inkább a fás jegyekre,ezért is használtam mindig az "éjszakában"mert erős nappalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3

Színező anyag. (Piros)