Embryolisse

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkoholmentes, természetes és finoman illatosított tonik rózsával, narancsvirággal, csodamogyoróval, búzavirággal. Nagyon puha és komfortos bőrérzetet, ragyogó és üde arcszínt eredményez.

NewEngland

2018. április 21.

A feelunique-ról rendeltem sok más Embryolisse termékkel együtt, a fújós fejet választottam, mert nekem az praktikusabb és kényelmesebb. Minden reggel használom hidratálókrém előtt és érezhetően puhább a bőröm, sokkal ragyogóbbnak is látom, nincs semmi rossz, amit ki tudnék emelni!:) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.